Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Bijzondere gouden broche, 750/000, in de vorm van een wesp, gemaakt met diamanten, totaal ca 0,10 ct, robijn en een ovaal cabouchon geslepen groen agaat in een scharnierende zetkast. Bijzonder gedeta...
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...
Fraaie geelgouden hanger, 585/000, met jadefiguur en diamant. Handgemaakte hanger met een Guan Ying figuur gesneden uit jade, geplaatst in een gekrulde rand versierd met 7 briljant geslepen diamanten,...
Naar J.H. Verheijen. 19e Eeuw. Stadsgezicht met paard en figuren. Afmeting: 50 x 41 cm. In goede staat.
Buiten gewoon grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotel met paradijsvogels, eenden, floraal en goud decor. Afmeting: ø 61,5 cm. Eén oude haarlijn. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en mooie beschilderde wijzerplaat. Met seconden en datum aanduiding. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
Grote Napoleon III Empire hanglamp. Gepatineerd en verguld messing. Electrisch, 7-lichts. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinese/Japanse bronzen siervazen met draken en olifant basement. Twee-delig. Afmeting: 38 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.
Roodgouden ring, 585/000, met morganiet en diamant. Ring met een rond, een ovaal en een rechthoekig gefacetteerde morganiet, totaal ca 3,17 crt, voorzien van een gespleten band met bewerking en achtka...
Mooie 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze linnenpers met gebogen commode en ringbeslag. Circa 1760. Minimale fineerschade. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse ikoon op zink geschilderd. Met goud decor. Olieverf op zink. Afmeting: 59 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame antieke grote duivenkooi met originele polychromie. Circa 1900. Afmeting: 110 x 90 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse één-deurs mahoniehouten vitrinekast met bandintarsia en oud glas. Afmeting: 167 x 68 x 38 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen siervaas met florale decors en paradijsvogel. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 79 x 29 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met figuren decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 28,7 cm ø. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met zilveren opleg in Victoriaanse stijl bezet met diamanten met oud slijpsel en cultivé parels. Bevestigd aan een geelgouden ankercollier. 45 cm. ca 12,5 gram. In zeer goe...
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. Stonehouse Leeds. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 230 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten uitneembare kuifkast. Louis Philippe. Circa 1870. Met schappen en lades achter de deuren. Zijkanten fineerschades. Afmeting: 240 x 145 x 45 cm. In redelijk/goede sta...
Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Henk Schuring. '64. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Russische arreslee met koppen. Twee-zits. Creme-goud kleurig. Afmeting: 130 x 130 x 90 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok secretaire met origineel beslag, sloten en klauwpoten. Dubbel gebogen. Fraai binnenleven met intarsia. Enkele krimpnaden zijkanten. Afmeting: 100 x 60 x 110 cm. In...
Zilveren bestek, 833/000 en 925/000, rond model met filetrand, met een saus- en soeplepel, 6 tafellepels, 5 dessertlepels en 6 tafelvorken. 21 cm. MT.: Gerritsen en van Kempen, verschillende jaarlette...
Twee grote Duitse Rosenthal porseleinen dekselcoupes, Kunstabteilung. Met landschappen en goud decor. Naar A. Keitel. 20e Eeuw. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen Cartel wandklok in Louis Seize-stijl. Circa 1850. Met ramskoppen, guirlandes, emaille wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 68 cm. In goede ...
Bijzondere ovale zilver vergulde doos, BWG, in Fabergé-stijl voorzien van kristallen bodem, scharnierend deksel, versierd met laurerkransen, floraal decor en diverse emaille bewerkingen in verschille...
Prachtig edox dames horloge, First Lady, met stalen kast bezet met diamanten, 0,11 ct. Voorzien van bruin leren band met print. Voorzien van garantiebewijs en doos.
Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.
Zilveren cabaret met geribde rand geplaatst op 3 poten. ca 553 gram. ø 24 cmx2,5cm. In zeer goede staat
Collier van zwarte parels met gouden bollen en slot met diamant. 585/000. Collier van barokke parels met 8 gefacetteerde geelgouden bolletjes en een vierkant gecontourneerde sluiting versierd met grav...
Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten Fries kabinetje. Circa 1800. Onderstuk enkel gebogen, bovenstuk met volle zuilen en kap met guirlande en timpaan. Afmeting: 230 x 152 x 47 cm. In goede staat.
B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhout met palissander Renaissance-stijl kast met dikke kussenpanelen, halve Korintische zuilen, leeuwenkoppen, koperen ringen. Uitneembaar, vier-deurs, twee lades. Circa 1890. Afmeting: ...
Antiek gesigneerd bronzen figuur op zwart marmeren basement. Halfnaakte dame. Onslow Foro? Circa 1910. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese houtgestoken polychrome figuur op lotusbloem met polychromie. Afmeting: 77 cm. In goede staat.
Zilveren kluwenhouder met rokhaak, 833/000. Kluwenhouder met ribbewerking, MT.: R.Reinders, Leeuwarden, jl.: V:1855, met rokhaak met ovaal schild met graveerwerk, MT.: A.C.Haagen, Meppel, jl.:M:1821. ...
Antieke Zwitserse speeldoos van palissander met bandintarsia. Mooie klank. Vlinder moet worden afgesteld. Kam heel. Afmeting: 14 x 45 x 20 cm. In goede staat.
Zes maal antieke Duitse porseleinen Meissen borden. Opengewerkt, met Streublümchen decor + goudrand. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: ø 20,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Zes maal 18e eeuws Chinese Imari porseleinen kop en schotels met deksels. Eén schotel haarlijn, rest goed. Eén kopje haarlijn, rest goed. Vier deksels lichte randchips. Twee goed. Afmeting: ø 8 - 15 c...
Twee grote 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen siervazen met Familie Rose decors, figuren, goud, bloemen, salamanders etc. Grote vaas bovenrand gerestaureerd. Afmeting: 36 - 45,5 cm. In redelijk/...
Oude Chinees porseleinen vaas met brons-kleurige theeglazuur en koppen met ringen. Afmeting: 26 x 17 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren rood, blauw en bruin. Abstract floraal. Afmeting: 300 x 202 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...
Vier antieke Chinees porseleinen vazen met figuren, teksten, Foo-honden decor. 19e Eeuw. Grote vaas, één minimale chip bovenrand, verder goed. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten kussenkast met kussen op de deuren. Met inlegwerk, kap met twee leeuwenkoppen met daartussen uitgesneden blad en druiven decor. Onder één lade en binnen in drie lades ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse bakbarometer, Louis Seize, door Joosten. Met tinnen plaat, mahoniehout. Afmeting: 131 cm. In goede staat.
Antiek Frans Samson de Paris vijf-delig kaststel met wapen en florale decors. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 23,5 - 28,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke bronzen sluitgewichten set. Compleet. 17e - 18e Eeuw. Diverse stempels en gravures. Mooie patina. Afmeting: 8,5 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote vuurvergulde bronzen Empire kaarskandelaren. Circa 1820. Afmeting: 32 x 13 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in coulissen decors, goud decor op blauwe glazuur. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met reiger, waterpartij en florale decor. Afmeting: H. 60,8 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten uitneembare Louis Seize kast met antiek slot, messing capitellen, lades en origineel beslag. Poten missen. Afmeting: 220 x 175 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Twee identieke kapitale 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met gecontourneerde omranding en bloempot decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: ø 47 cm. In goede staat.
Antieke Franse mysterieuze pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Witgouden oorhangers, 585/000, met robijn en diamant. Oorstekers met een lange witgouden staaf bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt, met daaronder een peervormig gefacetteerde rob...
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen kom met vleermuizen en licht groene florale decor + bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 15,3 cm ø. In goede staat.
Witgouden oorknoppen, 585/000, met diamant. Entourageoorknoppen met 7 briljant geslepen diamanten met een mooie kwaliteit en kleur, totaal ca 0,90 ct. ø 9 mm. Poussettes ontbreken. ca 1,8 gram. In zee...
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Oosters handwerk op zijde etc. Diverse voorstellingen, floraal, figuren etc. Afmeting: circa 40 - 180 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige goud met zilveren broche en oorbellen met diamanten en parels, 585/000 en 835/000. Broche in een schildvorm met bladeren en een rozet in zilver bezet met diamanten met een oud slijpsel en ve...
Bijzondere zilveren tabakspot, Empire, 833/000, schuitvormig met deksle voorzien van een knop in de vorm van een staande leeuw, geplaatst op een houten basement. MT.: H.C.Tulleners, Leeuwarden jl.:E:1...
Antieke Zwitserse vruchthouten cylinder speeldoos met bandintarsia. Niet actieve oude wormbeval. Mooie goed functionerende klank. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.
Franz Alt 1903. 1821 - 1914. Duitse School. Rotspartij met planten. Aquarel op papier. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Gouden armband, 585/000, in rood-, wit- en geelgoud. Gemaakt uit armband met geelgouden oogjes met daarover heen, verdeeld over de armband bredere wit- en roodgouden ogen. Voorzien van groot veeroog. ...
Zilveren theeservies, 800/000, 3 -delig, met theekan, melkkan en suikerbak. Een bolmodel op pootjes versierd met een rand met graveerwerk met o.a. krullen, de binnenzijde van de melkkan en suikerkan z...
Pieter Hendrik Lodewijk Jonxis. 1815 - 1852. Dorpsgezicht met windmolen en figuren in boot in de avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse cylinder speeldoos met florale intarsia. Lichte in-actieve wormbeval. Speelwerk functioneerd. Eén tand mist. Afmeting: 14 x 42 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere geelgouden broche, 585/000, met grote ovale bloedkoraal. Ovale broche met getorste rand met klaveren die de grote bloedkoraal vasthouden, 35x24 mm. ca 21,1 gram. In zeer goede staat
Henri Matisse. 1869 - 1954. Forte originale L'abside Notre Dame. Handgesigneerd. Ets op papier. Afmeting: 25,5 x 33,5 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Zes schitterende 17e -18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met bloembak decors en florale omranding. Geen beschadigingen. Afmeting: ø 27,7 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen dekselschaal met figuur en streublümchen decor + goud decor. Knauff zeit. Circa 1900. Afmeting: 21 x 33 x 27 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen drakenvaas met goudrand. Gedetailleerd en met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groene theeglazuur. Afmeting: 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Cor Noltee. 1903 - 1967. Riviergezicht de Seine te Parijs met figuur op boot. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame twaalf-delige 18e - 19e eeuwse Chinese Kang Xi kop en schotel set met gecontourneerde omranding en peterselie decors. Gemerkt. Eén schoteltje gelijmd. Verder in zéér goede staat. Geen chips....
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Antieke zilveren gedreven kandelaar, op gecontourneerde voet met getorste pilaar met achtkante bewerking. Gestempeld Augsburg 1790-1800. 16x16x23cm. ca 363 gram.
Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.