Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F. Boersma (Ferdinand). 1906 - 1979 Hengelo. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.