Hollandse 19e eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met dubbel gebogen onderkant en oplopende kap met snijwerk. Kast heeft een prachtige oude patina. Afmeting: 225 x 135 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gebeeldhouwde kast met figuren, guirlandes, fruit, koppen etc. Deels 19e eeuw, deels 17e eeuw. Twee-delig, vier-deurs. Afmeting: 190 x 70 x 180 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.