Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
19e Eeuwse grote bronzen Jeanne D'Arc door A. Gaudez. Adrien Etienne Gaudez. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mercurius op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse lindenhouten gesneden religieuze figuren groep. Afmeting: 70 x 65 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen figuren door Leopold Harze. 1831 - 1893. Gros Rewe + Marinette. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.
Stel 19e eeuwse Franse bronzen beelden. Paardenmenners. Naar Coustou. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote bronzen kameel met Arabische ruiter. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 61 x 26 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws houtgestoken Maria beeld met kindje Jezus, cherubijnkoppen met rest polychromie. Italië of Zuid-Duitsland. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
Darie Mircea Dup '92. 1959 Italië. Natuurstenen buste. Patina. Afmeting: 38 x 16 x 17 cm. In goede staat.
Grote Chinese of Japanse bronzen olifant met spelende kinderen. Gegraveerd en gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 72 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws beeld. Zuid-Amerikaanse Indiaan vecht met leeuw. Zwaar compositie metalen figuur. Afmeting: 57 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Antieke bronzen adelaar op marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 12 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse vuurvergulde Charles Dix figuur. Op latere zwart marmeren basement. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl gier op zwart marmeren basement. Gesigneerd Quelliras. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 44 x 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jachthond. Gesigneerd Chenet (Pierre) en gietstempel. Groen gepatineerd. Afmeting: 9,3 x 14 x 3,6 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke compositie metalen Romeinse strijdwagen met originele polychromie. Circa 1870. Figuur mist stukje onderarm. Afmeting: 31 x 33 x 12 cm. In redelijke staat.
Art Deco-stijl boekensteun op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, Francois Pompon. Afmeting: 26 x 11 x 19,5 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur. Greyhounds op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, G.J. Verhoeff. Afmeting: 27 x 53 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Wildzwijn met jachthond. Mogelijk Weens. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 4 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Bronzen kubistische stier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 17 cm. In goede staat.
Frans Art Nouveau beeld. Circa 1910. Jumelles par L. Alliot. Compositie metaal met blauw-groene iriserende patina. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse compositie metalen figuur op marmeren basement door E. Picault. Certare pro aris et focis. Afmeting: 74 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse bronzen boeddha's op lotusbloem. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Oude bronzen knielende boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Antiek Duits Jugendstil terracotta figuur. Moeder met kind. Circa 1910. Keramische Kunstwerkstätte Lossnitz Dresden. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld op houten basement. Dansend meisje. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl valk op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Wilhelm K. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Oude bronzen kruisridder met schalhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oud/antiek verguld Chinees ijzeren boeddha hoofd. Oxydatie hals. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 21e Eeuw. Gebonden naakte vrouw op zwart marmeren basement. Afmeting: 11 x 39 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren met marmeren basement. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 - 15,5 cm. In goede staat.
Groot antiek gepolychromeerd beeld van een rokende negroïde jongen, asbak in de hand, sigaret mist. Circa 1900. Gips. Hoed gerestaureerd. Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke bronzen figuur. Zittende man. Circa 1930 of later. Geen signatuur. Afmeting: 10 x 9 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen ram op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 29 x 10 cm. In goede staat.