Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans regulateur met slagwerk op gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en spiegels. Afmeting: 138 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Oude Hollandse notenhouten Zaanse klok met bronzen versieringen. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Mooi Frans marmeren Art Deco pendulestel. Wit/zwart met messing. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 26 x 50 x 13 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.