Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...
Vier maal antiek kristalglas. Bestaande uit: Gembercoupe, amandelgeslepen. Schenkkan, facetgeslepen. Schenkkan, ruitgeslepen. Boterstolp. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 18 - 38 cm. In redelijk/goede...
19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen celadon bord met medaillon en bodemmerk. Afmeting: ø 25,7 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat
Antieke Boheemse kristallen bokaal. Twee-kleurig met handgeschilderde florale decors. Circa 1900. Afmeting: 24 x 14,5 cm ø. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.
Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...
Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...
Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.
Antieke benen armband + oude Oosterse wit metalen riem. Afmeting: 9 - 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houten wandreliëf. Beschilderd met twee-dimensionaal hoofd, met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 135 x 61 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse metalen historisme pronkwandschotels met religieuze voorstelling. Ongemerkt. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat
Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...
Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...