Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jachttrofee met zilver 1901
Startpreis 75 EUR

Bijzondere 925/000 zilveren jachttrofee met benen slagtand op verzwaarde ronde voet met drie bolpootjes. Voorzien van stempel Joseph Rogers & Sons, Sheffield. Anno 1901. Afmeting: H 14 cm. / ø 8 cm. I...

Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startpreis 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen hoge kom en waterbakje, wit/rood. Eén maal bodemmerk. Afmeting: 3,5 - 11 cm ø / 10 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Citrien collier met gouden streekslot
Startpreis 300 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Ergebnis: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Zakhorloge in houder
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Ergebnis: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

2x Franse Samson wapenborden
Startpreis 50 EUR

Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.

Divers zilveren bestek, 5x
Ergebnis: 150 EUR

Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...

Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startpreis 200 EUR

Hour Lavigne a Paris. Tafelklok. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing en wit marmer. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Zilveren koordcollier met hanger
Startpreis 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat

Moderne design tafellamp
Startpreis 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Witgouden hanger, Ying-Yang
Startpreis 180 EUR

Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...

Bronzen Jugendstil lamp, 1910
Startpreis 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...

Antieke Hollandse bijbel
Ergebnis: 220 EUR

17e Eeuwse Hollandse bijbel. Door Jacobus Savry 1657. Historien der Fromer Martelaren. Vol met antieke gravures. Betreft marteling. Interessant!. Afmeting: 10 x 21 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Buste, Man met snor
Startpreis 250 EUR

Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Roerklik, 19e eeuw
Ergebnis: 160 EUR

Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken roerklik met engel. Afmeting: 39 x 16 x 64 cm. In goede staat.

Chinees Yixing theeservies
Startpreis 50 EUR

Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .

Oude Chinese vaas
Ergebnis: 35 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Majolica Jugendstil tableau
Ergebnis: 50 EUR

Drie-delig Majolica Jugendstil tableau naar mucha. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.

Bijzondere 36-Delige bestekset
Startpreis 400 EUR

Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...

Bronzen figuur, Ridder op paard
Startpreis 375 EUR

19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.

Gouden hanger met zirconia
Startpreis 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...

Bronzen figuur, Atletische staalbuiger
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Antieke Japanse netsuke
Ergebnis: 175 EUR

Gesigneerde antieke Japanse ivoren netsuke met drie spelende kinderen. Afmeting: 3,5 x 5,5 x 2,5 cm. In goede staat.