Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Set met twee flessenbakken met zilveren rand, 925/000, en houten bodem. MT.: C.J.Vander Ltd, London, jl.:h:1963. ø11x3cm.Lak van het hout is wat afgesleten. In goede staat
Citizen horloge, double horloge met rechthoekig gecontourneerde kast voorzien van een milanese band met klipsluiting met veiligheid. Voorzien van secondewijzer dag- en datumaanduiding. kastnummer 4-75...
Zilveren tafelschuier, 925/000, voorzien van een rand met getrembleerde bewerking. jl.:n:1872. 35 cm. Borstel zit een beetje los, verder in goede staat.
Twee zilveren armbanden, één armband, 925/000, met gladde plaatvormige schakels, 9 mm, en een pennenband, 835/000, met bolle schakels, met bakslot en veiligheid. 11,5 cm. 19-+20 cm. totaal ca 44 gram....
L. Scheen. 20e Eeuw. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Groot zilveren bestek met een lofje, 833/000. Bestek bestaande uit 14 tafellepels en14 tafelvorken, 14 dessertvorken en 19 dessertlepels. een broodmes, roomlepel, 2 sauslepels, 3 opdienlepels, slacouv...
Geelgouden oorbellen, 585/000, met citrien. Oorstekers met clips, in achtvorm bezet met rond gefacetteerde citrienen. Met een witgouden bewerkte band bezet met een achtkant geslepen diamantje. 16,5x8m...
Willy Bleys. Duitse School. 1909 - 1978. Man leest krant. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee geelgouden paperclips, 585/000. 30x8mm. ca 2 gram. In zeer goede staat
Elegante geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier, 8x5,7mm,met aan weerkanten 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,40 ct. Aan de b...
Vier Chinese zilveren bedels, met een telraam, een tatami slipper, een drakenpot gevuld met 2 kleine stenen dobbelsteentjes en een toren met een stenen dobbelsteentje. ca 10,5 gram. 2,5-3cm. In goede ...
Unieke geelgouden broche, 750/000, met een grote boulder opaal, omgeven door 31 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60 ct, IF/VVS- D/E, één peergeslepen en zes markies geslepen robijnen en vijf m...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Zilveren fotolijst, 925/000. Lijst voor 2 ovale foto's. De lijst is versierd met olifanten, pauwen en florale motieven. 18x17cm. In goede staat
Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.