Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden broche met camee
Startpreis 140 EUR

Grote geelgouden broche, 585/000, met prachtige uitgesneden schelpcamee 9 gegraveerd: Cut by Giansanti, Naples 1874. De broche is versierd met een getorste rand. Klein stukje langs de rand van de came...

Gouden ring
Startpreis 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat

Antieke ingelegde luit, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Oude bureauklok
Startpreis 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Antieke menage, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit oorstekers, medaillon, oorhangers, ring en armband. Totaal ca 22 gram.