Diese Webseite verwendet Cookies

39. Januariveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
3x Grote beelden 6126
3x Grote beelden

Ergebnis:

85 EUR

3 Delen Japans Imari, 19e eeuw 6125
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw
Startpreis 75 EUR
Verkauft
5x Imari borden, 19e eeuw 6124
5x Imari borden, 19e eeuw

Ergebnis:

50 EUR

3x Imari borden, 19e eeuw 6123
3x Imari borden, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR
Verkauft
2x Imari schotels, 18e eeuw 6122
2x Imari schotels, 18e eeuw

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw 6121
Prachtige Imari bloemenvaas, 19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein 6120
2x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3-Delig Imari kaststel 6119
3-Delig Imari kaststel

Ergebnis:

70 EUR

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6118
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startpreis 900 EUR
Verkauft
4x Imari kop en schotels 6117
4x Imari kop en schotels

Ergebnis:

75 EUR

Grote Imari dekselschaal 6116
Grote Imari dekselschaal
Startpreis 60 EUR
Imari lamp, 19e eeuw 6115
Imari lamp, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6114
Imari dekselvaas, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR
Verkauft
2x Imari vazen, 19e eeuw 6113
2x Imari vazen, 19e eeuw

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
2x Antiele Kutani pijpvazen 6112
2x Antiele Kutani pijpvazen

Ergebnis:

50 EUR

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startpreis 50 EUR
Oud Japans Satsuma servies, 1930 6110
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startpreis 150 EUR
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen 6131
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
2x Antiek porseleinen figuren 6130
2x Antiek porseleinen figuren

Ergebnis:

60 EUR

3x Oude porseleinen vogels 6129
3x Oude porseleinen vogels
Startpreis 60 EUR
Verkauft
15-Delig wild servies, 1920 6109
15-Delig wild servies, 1920

Ergebnis:

225 EUR

3x Oud keramiek/porselein 6493
3x Oud keramiek/porselein
Startpreis 45 EUR
Oude Rosenthal woerd 6132
Oude Rosenthal woerd
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Grote oude Duitse vaas 6059
Grote oude Duitse vaas

Ergebnis:

50 EUR