Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 11. Januar 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren buddha armband
Startpreis 150 EUR

Zilveren buddha to buddha armband, 925/000, model lars. Breedte 15 mm met bakslot en veiligheid, 19 cm ca 65 gram. In goede staat

Frans Beckers, Rustende koe
Startpreis 150 EUR

Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 40 EUR

Wortelnoten Friese kortstaartklok met maanstand. Twee helft 20e eeuw. Afmeting: circa 90 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startpreis 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antieke glazen pijpvaas
Ergebnis: 100 EUR

Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Peter Keil, Twee figuren met sigaret
Startpreis 80 EUR

Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.

Prachtige 18e Eeuwse gravure
Ergebnis: 125 EUR

Prachtige 18e eeuwse gravure. Handingekleurde Hofkriegskanzley Wien. Afmeting: 40 x 34 cm. In goede staat.

12x Glazen flacons
Ergebnis: 25 EUR

Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Cassette met een specerijenset met zilver
Startpreis 100 EUR

Cassette met kristallen peper-, zout- en mosterdstel met zilver, 835/000. Kristallen mosterdset met ruitslijpsel, voorzien van zilveren rand, dop en strooier, versierd met parelrand. Met 2 zilveren le...

Messing crucifix, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.

Lot divers kristal + glas
Ergebnis: 15 EUR

Lot divers kristal + glas. Onder andere: Karaffen, vazen, stoppen, zoutnappen, bonbonschaal etc... Beschadigingen mogelijk. Afmeting: 4 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke ivoren dekselpot, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Antieke ivoren dekselpot. Circa 1900. Afmeting: 8 x 6,5 cm ø. In zeer goede staat.

Engelse chaise longue, 19e eeuw
Ergebnis: 1.000 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.

Paar zilveren schoengespen 1857
Startpreis 220 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, MT.: P.Hoogendoorn, Willige Langerak, jl.:x:1882. Mooi gerestaureerd op diverse plekken.

2 Parelcolliers met parel-oorschroeven
Ergebnis: 90 EUR

Twee colliers van cultive parels met zilveren sluiting met bijpassende oorschroeven. Collier met parels ø ca 7 mm, 58 cm en een verlopend collier ø 3-8mm, 60 cm en oorbellen, ø parels 8 mm. In goede s...

Antieke Hollandse barometer, 1900
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Hollandse notenhouten barometer. Circa 1900. De Gruyter Stores Amsterdam. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Reinhardt Zado, Vrouw bij boom
Ergebnis: 120 EUR

Reinhardt Zado. 1951. Duitse School. Vrouw bij boom. Diffunderend met de dood. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Naakte man tegen rotspartij
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Modern. Naakte man tegen rotspartij. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 100 cm. In goede staat.

Zeldzame kapstok, 1860
Ergebnis: 340 EUR

Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.

E. Wolff, Pluimvee bij voerbak
Startpreis 60 EUR

E. Wolff. Duitse School. Pluimvee bij voederbak. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

3x Oude Afrikaanse maskers
Startpreis 100 EUR

Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....

Engelse kaptafel, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met gebogen front. Afmeting: 175 x 122 x 65 cm. In goede staat.

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 125 EUR

Zilveren doos, 833/000, rechthoekig model met ribdecor. MT.: Pieter Geijskes, Schoonhoven. jl.:R:1826. Grootte 11x7x2,5cm. ca 146 gram. Enkele kleine deukjes verder in goede staat.

3 Zilveren opdienlepels
Startpreis 90 EUR

Drie zilveren opdienlepels, 833/000, een rijstlepel model Haags lofje, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten, jl.:x:1932, een groentelepel, rond model met kam, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:...