Oude Oosterse koperen dekselpot met medaillons en leeuwenpoten. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Drie delig oud keramieken kaststel met Chinese decors. Eén vaas haarlijn. 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat imitatie voorzien van een mooie zilveren sluiting met cherubijnen. ø 6 mm, 50 cm. In goede staat
Elegante zilveren ring, 925/000, met rond gefacetteerde zirconia's in het midden voorzien van een vierkant geslepen groene zirconia. ø 54. ca 6,9 gram. Nieuw
Zilveren collier met munthanger, 835/000, met een fl 50,- munt met Beatrix 1945-1995. ca 42 gram.
Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat
Twee paar zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia's. ca 10 gram Nieuw
Collier van parels gemaakt van organisch materiaal, ø 15 mm, in wit blauw en groen. Voorzien van een witmetalen magneetsluiting. 45 cm. Nieuw
Zilveren oorknoppen, 925/000, met rhodoniet en amethist. rechthoekige oorknoppen met in het midden een smaragd geslepen amethist en 4 kleine rond gefacetteerde rhodonieten. 11x9mm. Nieuw
Zilveren armband/ring, BWG, met turkoois. Klemband met turkoois, door middel van een ketting bevestigd aan een bijpassende ring. ca 12 gram. In goede staat
Drie zilveren broches, twee in de vorm van een strikje en een broche van Topazio Portugal versierd met emaille, filigrain en 2 kruiken. Diverse gehaltes. ca 10,7 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, voorzien gestanste schakels met gefacetteerd slijpwerk, bevestigd aan een bakslot in de vorm van de schakels. Voorzien van veiligheid. Breedte 20 mm, lengte 19,5 cm. ca 13 g...
Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...
Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat
Zilveren choker en ring, 835/000, met markesiet. Choker met 7 bloemetjes bezet met markesiet en een brede ring met zwarte zirconia en markesiet aan de zijkanten, mist een klein steentje. 45 cm en ø 61...
Grote zilveren ring, 925/000, met ruwe kwarts, grillig gevormd met open scheen, ca ø 62. 6x4,5cm. ca 50 gram. In goede staat
Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....
835/000 Fraaie ajour gezaagde zilveren theeschep, voorzien van graveerwerk. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1883. Circa 10 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Zilveren choker, 925/000, met een v-vormig middenstuk me geoxideerd en vergulde stukken bezet met markesiet. 39-42 cm. ca 12,4 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, fantasie gevlochten met bakslot en veiligheid. 12 mm, 19,5 cm. ca 22,6 gram. In goede staat
835/000 Zilveren roomlepel met fraai gestileerde haaksteel. Mr. J.H. v.d. Meulen-Joure. Anno 1957. En een kaasmes met houten greep. Afmeting: circa 12 cm en 14,5 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren sauslepel met ronde bak en floraal gegraveerde steel. Mr. P. van Geelen en Zn. Schoonhoven. Anno 1885. Afmeting: 15 cm. Circa 31 gr. In goede staat.
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Delfts blauw handbeschilderd gemerkt lekbakje met zilveren theezeefje met afbeelding van mensen in taveerne. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Bijzondere hoedenborstel met zilveren rand. Voorzien van gedreven florale afbeeldingen met figuren. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Circa 1920. Afmeting: circa L 12,5 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 800/000, gemaakt van de steel van bestek. gecontourneerd model met floraal bewerkte randen. breedte 24 mm. ø57 ca 21,6 gram. In goede staat
Grote zilveren hanger aan collier, 835/000. Grote zilveren ovale hanger met cabouchon geslepen ovale steen. 50x32mm. lengte 56 cm. ca 20 gram. In goede staat
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw
Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke plated tafelschalen met kristalglazen inzetschalen. Circa 1915. Lichte oxidatie. Afmeting: 17 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude tinnen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Ambachten. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.
Vijf oude blikken buttons. Onder andere: Batman, Popeye, Spiderman, UFO, Andy Warhol. 80-er Jaren. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Twee oude wandblakers in Venetiaanse stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.
Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.
Oude Duitse affiche. 30er Jaren. Immalin Bohnerwachs seit 1897. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 22 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Oude 220 Volt kofferplatenspeler. 50-er Jaren. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 13 x 35 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zéér grote Italiaanse tafellamp met marmer en messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 114 x 45 ø cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Oosters. Bestaande uit: Chinese koperen damestas met draken. Oosterse gebedsrol met inleg. Japanse cloisonne bloempot. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Oude handbeschilderde compositie metalen staande lamp. Stukje mist. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp. Circa 1915. Afmeting: circa 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.
Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.