Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Moderne Hollandse Leerdam glazen Essilor karaf. Ontwerp Siem van Marel 2004. Kleur: blauw-transparant. Afmeting: 29,5 cm. In goede staat.
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat