Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Oude compositie mechanische speelgoed Pinokkio. Hoofd zit los. Mechaniek werkt goed. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met kinderstoel. Pop gemerkt. Heinrich Handwerck/Simon Halbig nr. 6. Gelede lichaam. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Grote Duitse Steiff haas met kunststof ogen en origineel etiket 'Knopff im Ohr', Nr. 6281/75. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Oude blikken stoommachine met koperen ketel. Mogelijk Meccano. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
50-er Jaren Duitse Käthe Kruse pop in originele doos. Met stoffen lichaam en cellulose beschilderd hoofd. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Hollandse houten speelgoed melkboer vrachtwagen. Gemerkt Okwa. Circa 1950. Afmeting: 11 x 28 x 12 cm. In goede staat.
Twee maal oud blikken speelgoed. Bestaande uit: Lehmann Susi 827, D.R. patent Western Germany (figuur op schildpad mist) + Afrikaanse blikken agent, incompleet (voet los). Afmeting: 11 - 12 cm. In red...
Zeer grote Duitse schildpad klederdrachtpop. Nr. 56. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Lot divers speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee kinderspaarpotten, Duits Diecast oorlogsschip, Admiral Graf S.P.E. W.M., tractor + bus. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee maal oud mechanisch speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Papier mache clown met paraplu + mohair beer met trommel. Afmeting: 17 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Voor-oorlogs strategisch Frans spel. La Guerre Eclair Grand jeu de strategie militaire. In blikken doos met beschrijving. Afmeting: 23 x 6 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven buttons van de serie Thunderbirds. 80er Jaren. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.
Vierenvijftig (54) antieke speelkaarten door Josef Glanz in Wenen. Circa 1900. Afmeting: 2,5 x 7,5 x 12,5 cm. In goede staat.
Roco H0 72932 Limited Edition, Diesellok 749 250-7 (Nr. 198/400) CD met originele verpakking en in goede staat.
Roco Museum Edition 43238, H0 spoor, Lok met tender 01 150. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Roco 04141 E BR 1018.04 ÖBB met originele verpakking in goede staat
Roco H0, Re 460 073-0, SBB CFF FFS (Televisione Svizzera) met verpakking van ander model, in goede staat
Roco 43610 H0 set (by Gieffeci nr 2495/3100) E-lok FS E646 005 met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
Roco H0 8504A, dubbelgelede electrische tram BR 3127 met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 8501, tweedelige gelede tram 123 (Herta/Kurz) met originele verpakking en in goede staat
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
Roco 43467 H0, S.N.C.F. BB 63000 (63792) met originele verpakking en in goede staat
Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4349 DB 111 188-9 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4280, Diesellok BR 68001 SNCF zonder originele verpakking en in goede staat.
Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57980 H0 Diesellok Hercules (Enercon) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 57983 H0 Diesellok Hercules (Integro) met originele verpakking in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4230 DB 212 329-7 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4239 DB 218 137-8 met originele verpakking en in goede staat.
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4229 DB 212 242-2 Diesellok met originele verpakking, in goede staat en 1x 4235 DB 221 111-8 met originele verpakking en in goede staat.
Fleischmann 4343 H0, E-Lok SBB Re 4/4 ,11374 CFF met originele verpakking, in goede staat
Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat
Roco 04158 A H0, BB 63998 Diesellok (S.N.C.F.) met originele verpakking en in goede staat
Fleischmann 4367 H0 ÖBB, 1043 006-4 met originele verpakking, in goede staat
Fleischmann 4232 H0 DB, 218 306-9 met originele verpakking, in goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 97705 H0 Diesellok Rh 2016 920-8 (Adria Transport) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59451 H0 E-Lok BR 101 100-6 (Stadtwerke) met originele verpakking in ...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57538 H0 BR 246 011-1 met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59448 H0 E-Lok BR 101 110-5 (Eintracht Frankfurt) met originele verpakking in goede staat
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4380 DB 151 030-4 DB met originele verpakking, in goede staat en 1x 4350 DB 120 002-1 met originele verpakking en in goede staat.
Roco 63880 H0 SBB Ae 8/8 274, BLS 274 met originele verpakking in goede staat
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59581, Diesellok BR 118 (Lok 205 Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59582 H0 Diesellok BR 228 203-6 (CTHS) met originele verpakking in goede st...
Twee delen Piko H0: 1x Piko 59558, E-Lok BR 185 682-2 (Cargolink) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59559 H0 E-Lok BR 146 520-2 (InterConnex) met originele verpakking in goede staat