19e Eeuwse Franse boulle etagere met rood schildpad. Defecten. Afmeting: 80 x 30 x 46 cm. In redelijke staat.
Duits mahoniehouten Louis Philippe schrijfbureau met benen beslag, lade, drie deuren en schuifblad. Circa 1860. Afmeting: 80 x 123 x 71 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans notenhouten plantentafeltje met messing versieringen en intarsia. Napoleon III. Afmeting: 78 x 49 x 33 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken piedestal met marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 35 cm ø. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten kaptafel met gebogen front. Afmeting: 175 x 122 x 65 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dubbele rolluik archiefkast. Circa 1900. Afmeting: 113 x 90 x 40 cm. In goede staat.
Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.
Vergulde 19e eeuwse spiegel met rocailles. Afmeting: 74 x 41 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 89 x 56 x 29 cm. In redelijke staat.
Duitse Gründerzeit wortelnoten secretaire met volle zuilen en ingelegd noten interieur. Ongerestaureerd. Afmeting: 150 x 103 x 52 cm. In goede staat.
Zes antieke houtgepinde iepenhouten stoelen met goede stoffering. Circa 1820. Afmeting: 90 x 38 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl notenhouten bijzettafel met vazen en guirlandes. Afmeting: 77 x 68 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren kinderbedden. Circa 1900. Ongerestaureerd. Afmeting: 160 x 77 x 100 cm. In redelijk/goede staat.
Twee mahoniehouten Empire-stijl tafeltjes met groen lederen blad. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x ø 55 cm. In goede staat.
Eiken broodkast met briefpanelen. Afmeting: 163 x 66 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten 19e eeuwse armstoel met petitpoint bekleding en klauwpoten. 125x75x79 cm in goede staat.
Twee prachtige antieke Thonet-stijl stoelen. Geen etiket. Circa 1900. Recentelijk vlechtwerk vernieuwd. Afmeting: 92 x 55 x 55 cm. In goede staat.
Vergulde19e eeuwse spiegel met kroon. Frankrijk, circa 1850. Afmeting: 85 x 56 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hoekkast met marmeren blad en bandintarsia. Circa 1800. Afmeting: 90 x 55 x 75 cm. In goede staat. Marmeren blad wel gebroken.
Antiek eikenhouten archiefkast met kartonnen lades en messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 150 x 40 x 60 cm. In goede staat.
Wortelnoten Louis Philippe Willem III bijzettafel met florale intarsia. Met geeboniseerde vier-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 68 x 58 x 78 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe salontafel met gecontourneerd ovaal blad. Lichte schade. Afmeting: 52 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl gebogen commode met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 105 x 48 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde houten bijzettafel met twee wit marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 83 x 29 x 29 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten spiegel met console. Circa 1880. Afmeting: 220 x 86 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met antiek slot en sleutel. Afmeting: 76 x 147 x 60 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Louis Seize spiegel met rozen. Stucwerk. 19e Eeuw. Afmeting: 63 x 43 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl voetenbank met zwarte Biedermeier stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 36 x 35 x 64 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met zadeldeksel. Mooie patina. Slot mist. Afmeting: 75 x 60 x 123 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit theetafel met uitschuifbladen. Circa 1880. Afmeting: 74 x 63 x 85 cm. In zéér goede staat.
Antiek eikenhouten Hollands theekastje met facet geslepen glas en parelrand. Circa 1920. Afmeting: 75 x 70 x 40 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Barok wandvitrine. Afmeting: 66 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten kamergemak. Uitschuifbaar en met roldeur. Afmeting: 75 x 54 x 48 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.
Antieke vergulde spiegel. Circa 1860. Afmeting: 60 x 48 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Vertiko kast met snekken. Circa 1900. Met origineel messing beslag. Afmeting: 136 x 98 x 47 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet-stijl stoelen. Circa 1900. Geen etiketten. Afmeting: 90 x 36 x 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse eikenhouten, laat Biedermeier, halspiegel. Afmeting: 71 x 72 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse notenhouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 124 x 58 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 70 x 125 x 58 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal met antieke platelen bloempot Arnhem. Circa 1870. Floraal/vogel decor. Afmeting: 90 x 35 cm ø + 24 x 20 cm ø. In goede staat.
Vijf-delige metalen opengewerkte rode tuinset. 21e Eeuw. Afmeting: 64 x 68 cm ø / 86 x 45 x 40 cm. In goede staat.
Tropisch houten haardombouw met messing. Met metaal electrische kachel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 110 x 27 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize-stijl kastje met lade en roldeur. Circa 1920. Afmeting: 68 x 55 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel op drie-spant poot. Afmeting: 73 x 64 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Philippe stoelen met velours bekleding. Afmeting: 94 x 42 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten kerfsnede Twentse dekenkist. Afmeting: 80 x 145 x 72 cm. In goede staat.
Jugendstil nachtkastje in bamboe-look. Met marmeren blad. Circa 1910. Afmeting: 87 x 34 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse dubbelgebogen iepenhouten Barok commode met messing beslag. Louis Quinze. Snijwerk op schuine hoeken en geschulpt blad. Afmeting: 79 x 96 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten coulissentafel met kolompoot. Circa 1840. Lichte fineerschades. Afmeting: 76 x 117 cm ø. In goede staat.
Twee-deurs kastje. Circa 1840. Mahonie op zachthout gefineerd. Afmeting: 97 x 77 x 46 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten warmhoudkist met kolenlade en hengsels. Afmeting: 49 x 48 x 34 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten miniatuur model Vertiko. Circa 1820. Afmeting: 60 x 43 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten bidstoel met sigaren voorstelling, snijwerk en opbergvak (voor sigaren en whisky?). Goede rode velours stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse boeren Biedermeier grenenhouten linnenkast in originele bierverf. Circa 1850. Afmeting: 202 x 165 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Windsor kinderstoel. Circa 1900. Afmeting: 101 x 42 x 52 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.
Eikenhouten sidetable met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse schrijfsecretaire met origineel beslag, op hoge poten. Circa 1920. Afmeting: 107 x 76 x 41 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl bijzettafel. Circa 1925. Afmeting: 64 x 42 cm ø. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg Duitse vruchtenhouten tafel met lade. Circa 1800. Ingekort tot salontafel. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten nachtkastje met toog paneel en parelrand. Circa 1850. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm. In goede staat.
Lederen Chesterfield voetenbank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 50 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten kapspiegel. Afmeting: 70 x 63 x 29 cm. In goede staat.
Goudkleurige opengewerkte facet geslepen spiegel. Eind 20e eeuw. Stukje gips mist in de linker hoek, verder goed. Afmeting: 80 x 96 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Drie Engelse Windsor armleunstoelen gemaakt van beukenhout. Tweede helft 20e eeuw. Goede kwaliteit. Afmeting: 114 x 66 x 54 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Queen Anne-stijl drie-deurs vitrinekast met schappen. Circa 1950. Afmeting: 140 x 145 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme kwabbentafels met klauwpoten, één notenhout en één eikenhout. Circa 1890. Plus twee notenhouten stoelen met klauwpoten. Afmeting: 70 x 70 cm ø en 72 x 98 cm ø. In goede staat.
Palissanderhouten dames secretaire met bloem-intarsia en messing omranding. Omstreeks 1900. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 92 x 65 x 44 cm. In redelijke staat.
Duitse kersenhouten tafel in Biedermeier-stijl. Handwerk, hout gepind. 21e Eeuw. Afmeting: 78 x 85 x 57 cm. In goede staat.
Engels wortelnoten hoekvitrine kastje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 186 x 63 x 46 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken hocker met florale decors. Afmeting: 46 x 33 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten wandgarderobe met leeuwenkoppen en spiegel. Circa 1920. Afmeting: 50 x 105 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1870. Afmeting: 74 x 45 x 53 cm / 74 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten Barok-stijl commode met sterpoot en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 80 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten commode. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 72 x 45 cm. In goede staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.
Wortelnoten orgelgebogen laden kastje staand op gebogen klauwpoten. 20e eeuw. cond. G.
18e eeuwse eikenhouten gepende armleunstoel 120x62x65 in goede staat.
Antieke eikenhouten Amsterdamse School-stijl spiegel met parelrand. Circa 1925. Afmeting: 62 x 43 cm. In goede staat.
Beukenhouten Art Deco bijzettafel met etage. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 72 x 60ø.cm. In goede staat. En twee bijbehorende stoelen met armleuning. 90x50x45 een stoel rug leuning moet verlijmd worden.
Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Louis Philippe bijzettafel met zes-kantig blad. Circa 1870. Afmeting: 72 x 54 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten bijzettafel met lade en roldeurtje. Afmeting: 69 x 46 x 31 cm. In goede staat.