Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke Japanse octagonale porseleinen celadon glazuur vaas met florale/vogel decor. Circa 1900. Afmeting: 17,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse steengoed bierkruik met tinnen deksel. Gut Holz. Kegel scherts voorstelling. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Kantonese vaas met Familie Rose/goud decor. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote oude Kutani bloempot met diverse figuren + goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 28 cm ø. In goede staat.
Tien maal oud/antiek Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijf rijstkommen, twee rijstwijn kommetjes (chip), drakenschotel met geel glazuur, draken gemberpot met geel glazuur, 19e eeuwse Kangxi...
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Twaalf antieke herdenkingsborden betreffende Hollands koningshuis. Divers. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas met drie oren en drie geometrische geel-groene rozetten. Blauw-groene glazuur. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 15 x 10 cm ø. In zeer goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Oude Chinese jade boeddha op houtgestoken console. Afmeting: 10 x 12 x 7 cm. In goede staat.
Bing en Gröhndahl porseleinen vogel. Nr. 1850. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met hoogwaardigheidsbekleder en twee volgers. Met tekst en bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese eierschaal porseleinen kommen. Met bodemmerk, florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 10,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil vaas met korhoen. Door Metzler + Ortloff. Circa 1910. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Oude Blanc de Chine Chinees porseleinen opengewerkte vaas op houten console. 21e Eeuw. Afmeting: 30 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Drie maal Japans 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Dekseldoos, floraal + Platte schaal, gecontourneerd + Ovale schaal, gecontourneerd. Afmeting: 14 - 29 cm. In goede staat.
Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 25 x 9 cm ø. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens en vogel in tuin decor. Twee chips. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven maal oude/antieke diverse natuurstenen voorwerpen. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Leuke Gouda platelen polychrome vaas met florale decor en craquele glazuur. Decor Violetta. 509 ES. Circa 1910. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.
Drie maal antiek Duits porselein. Bestaande uit: Twee maal handbeschilderde Meissen borden met florale decor, 19e eeuw + één K.P.M. porseleinen verdeelschaal. Afmeting: 22,5 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette. Kind in de duinen. Gesigneerd Dié. Circa 1880. Afmeting: 18 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse handbeschilderde porseleinen tafellamp met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees Cargo porselein. Sunk Cargo 1822. Bestaande uit: twee kommen, één haarlijn + twee borden. Afmeting: 11 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese jade vrouwenbuste op houtgestoken sokkel. Afmeting: 14 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Tien Jugendstil florale hoogglans tegels, divers. 20e Eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Gouda plateel. Bestaande uit: Vaas, Erato Plazuid, floraal + schenkkan, Erato Plazuid, floraal. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Vijf goud Imari porseleinen kastkommen, in lotusbloem vorm met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x 21 cm ø. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Duitse kobaltkleurige porseleinen vaas met goud decor + figuren. Pirkenhammer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse polychrome borden met chinoiserie decors. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse Fayence wandplaquettes. Bestaande uit: Molenlandschap + zeilboot op zee (chip). Schilder H.B. Circa 1930. Afmeting: 26 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + twee rijstkommen, 20e eeuw + twee rijstkommen, Familie Verte, waarvan één beschadigd. Afmeting: ø 9,5 - ø 16 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Chips bodemrand, chip bovenrand. Afmeting: 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees keramieken rolwagen vaas met roze glazuur en bamboe, florale decor. Bodemmerk. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese of Japans porseleinen Geisha met vaas en goud decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen neksteun. Familie Verte, draken decor. Haarscheur. Afmeting: 44 x 15 x 10 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen siervaas met figuren decor en tekst. Chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Tien antieke porseleinen fles stoppen met uitgang. Karikaturen. Circa 1900. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy en Boch Mettlach servies met florale decors. 18-Delig. Bestaande uit: 8x borden, 6x ontbijtborden, diepe schaal, tableau, dekselschaal. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting...
Grote Chinees porseleinen Familie Rose kraagvaas met hert en figuren decor. Republikaanse-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 17 cm ø. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans/Chinees Familie Rose borden met figuren, vogels, goud en floraal decor. Afmeting: 17 - 20,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen dubbele zoutnap met putti. Handbeschilderd met florale en vogel decor. Scherf ingelijmd. Afmeting: 12 x 14 x 7 cm. In redelijke staat.
Duitse Meissen porseleinen vaas met florale en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 11 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Frans porseleinen flacons met handgeschilderde florale decors en goud decors. Ongemerkt. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Zeven 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met florale decors en groene glazuur. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decor. Eén schotel minimale chips, één schotel haarlijnen bodem. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met schrift, florale decors en signatuur. Beschadigingen deksel, tuit, en lijn in potje zelf. Afmeting: 10 x 19 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met florale decors. Barst. Afmeting: 12 cm. In matige staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen vaas met goud decor en roze rozen decor + landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws polychroom Delfts Fayence bord met florale decors. Gemerkt D. Lichte randschade. Afmeting: ø 31 cm. In redelijke staat.
Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee maal antiek Chinees/Kantonees porselein met Familie Rose decors. Bestaande uit: Schenkkan, 18e eeuw + Dekseldoos, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor en bodemmerk. Chips rondom deksel. Afmeting: 11 x 18 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekselvaas met figuren decor, Familie Verte, bodemmerk + Vaas. Tweede helft 20e eeuw, Geisha's aan tafel, bodemmerk. Afmeting...
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 14,5 x 8,8 cm ø. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen kommen met diverse decors. Drie maal bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselpotten. Handbeschilderd. Afmeting: 33 x 21 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid eetservies met goud en romantische figuren decors. Circa 1980. Bestaande uit: Zes grote borden, zes diepe borden, twaalf ontbijtborden, theekan, melkkan, suikerpot, botervloot, sauskom, vij...
Oude Duitse Dresden porseleinen tafellamp met ramskoppen. Handbeschilderd met florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Vier oude/antieke Chinees porseleinen vaasjes, divers. Met bodemmerken. Familie Verte etc. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinese porseleinen Imari trekpot met berglandschap en florale decors. Deksel beschadigd. Tuit beschadigd. Afmeting: 11 x 17,5 x 11 cm ø. In redelijke staat.
Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee oude Herend porseleinen lampenvoeten met florale, vlinders en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vazen. Onder andere: Bruine vaas met craquele glazuur met fabeldier + kalebasvormige vaas met groene glazuur. Afmeting: 16 - 25,5 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord chip. Afmeting: 20 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal 18e - 19e eeuws Chinees Familie Rose porselein. Bestaande uit: Twee borden, floraal, 18e eeuw, enkele chips. Eén kom, 18e eeuw, haarscheur. Eén vingerschaal, 19e eeuw. Eén bord met draken en...
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor. Onderrand chip ingelijmd. Afmeting: 26 x 22 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Duitse porseleinen koffiekannen met roze florale decors. Blindmerk en R-N. Beide haarscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse blauwe Fayence papborden met chinoiserie decors. Eén bordje randschade. Afmeting: ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse polychrome borden met florale en manden decor. Bestaande uit: Eén maal pannenkoek + één maal diep bord. Randglazuurschades. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Delftse Fayence borden met Chinese decors waarvan twee polychrome. Eén bord scheur en lichte randschades. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.