Russisch gesigneerde gietijzeren figuur. Circa 1900. Russische ruiter kust vrouw op paard. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Roepende jongen. Gemerkt ZO - OI. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Venus van Milo op marmeren basement. Door Miron. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse Franse vergulde bustes op piedestal. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kinderbustes op marmeren basement. Lachen, huilen. Circa 1900. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Jacqueline Schäfer. Moderne handbeschilderde koe. Composiet. Afmeting: 27 x 33 x 13 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen figuur. Dame met iets in haar hand. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Antieke bronzen erotische sculptuur. Naar J.M. Lambeaux. 1852 - 1908. Twee naakte dames hebben seks. Overlay brons. Afmeting: 8 x 12 x 6 cm. In goede staat.
Antieke Japanse metalen plaquette. Gesigneerd G.V. Circa 1900. Japanse man. Afmeting: 30 x 29 x 0,8 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker, Albert Schweitzer, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden baby buste. Circa 1900. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Circa 1900. Vrouw bij rozenstruik en vele vogels. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Compositie metaal. Circa 1890. Gesigneerd Rancoulet. Frans boeren meisje met picknickmand. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antiek bronzen jongenshoofd. Circa 1900. Krasjes. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans brons. Circa 1900. Jongen timmert proclamatie aan schutting. Deels verguld. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees bronzen figuur. Chinese god op rots. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans beeld. Visser op boeg. Door V. Morey. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Treurende vrouw. Circa 1900. Angelus. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen buste van een paardenhoofd. Afmeting: 14,5 cm. In goede staat.
Koloniale tinnen wandplaquette The Chief, Transvaal Br. Indië, Australië, Afrika etc. Monogram T.H. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl boekensteun op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd, Francois Pompon. Afmeting: 26 x 11 x 19,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Vier oude/antieke Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Twee boeddha's. Eén wierookbrander. Eén dansende figuur. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen beelden. Boer en boerin. Circa 1900. Eén arm los erbij. Afmeting: 51 - 52 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Oude piedestal met buste van Einstein. Meerschuim of kunststof? Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 42 cm. In goede staat.
Modern bronzen figuur. Ongesigneerd. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: H 37,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen plaquette in eiken lijst. Indiaan. Circa 1900. Door H. Mayers 1917. Afmeting: 36 x 36 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Vier Oosterse bronzen figuren. Bestaande uit: Drie maal boeddha hoofd + één maal Afrikaans. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse bronzen kat-achtigen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse geglazuurde terracotta erotische figuren. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken godheid met porseleinen ogen. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Art Deco WMF bronzen eekhoorn. Circa 1925. Afmeting: 5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde terracotta plaquette door H. Bucher. Eén chip. Afmeting: 22 x 22 x 2 cm. In redelijk/goede staat.