Oud/antiek van Houten's Rona Cacao emaille reclame bord. Circa 1930. Randen iets bijgeschilderd. Afmeting: 37,5 x 60 cm. In goed e staat.
Mooie Italiaanse Osvaldo Borsani design tafel met glazen blad, messing toelopende poten en gezwart metaal. 60-er Jaren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 x 110 x 59 cm. In goede staat.