Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren ring bergkristal en zirconia
Ergebnis: 50 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met gesneden bergkristal versierd met zilveren elementen met zirconia's. breedte 20 mm, ø 56, ca 14 gram. Nieuw

Antieke vaas met putti
Startpreis 90 EUR

Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Ergebnis: 30 EUR

Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren miniatuur stoelklok
Startpreis 140 EUR

Zilveren miniatuur stoelklok, 833/000, met gezaagde vazen. MT.: J.M. van Waveren, Haarlem. jl.:q:1976. 10x5cm. ca 51 gram. In goede staat

2x Lexicon, Ned. Beeldende Kunstenaars 1750-1950
Ergebnis: 60 EUR

Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.

6 Zakhorloges
Startpreis 80 EUR

Lot met zes zakhorloges, mechanisch, diverse modellen, waarvan één zilveren, met 2 kettingen. Eén horloge mist de wijzers en het glas. ø 38-48mm.

3x Oude/antieke Japanse vazen
Startpreis 50 EUR

Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...

Gouden zakhorloge met slagwerk
Ergebnis: 900 EUR

Bijzonder geelgouden zakhorloge met slagwerk, 750/000, met metalen stofdeksel en grijs bewerkte wijzerplaat. De kast van het horloge is voorzien van een spiraalvormige guilloche bewerking. Gestempeld ...

2x Messing, Lamp + kandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Ergebnis: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees draken bord
Startpreis 200 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.

Sigarenkoker met zilver
Startpreis 100 EUR

Sigarenkoker met schildpad en zilveren gezaagde rand en plaquette, 833/000, beiden voorzien van biedermeier graveerwerk. 14x8,5x2cm. MT.: Th. Jorna, St Nicolaasga, 1876-1908. In goede staat

Gouden ring met robijn
Ergebnis: 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met in het midden een ovaal gefacetteerde robijn met 4 kleine zirconia's. breedte kop 7,5 mm. ø 59 ca 1,9 gram. In goede staat

Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Ring met diamant
Startpreis 100 EUR

Ring, 375/000, met diamant. Ring met een vierkante kop, 11x11mm, bezet met in het midden 16 singlecut geslepen diamanten in geelgouden zetpoten, daaromheen een rand met 20 singlecut geslepen diamanten...

Lot tin/koper (7x)
Ergebnis: 110 EUR

Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

2 Visbestekken in cassette
Startpreis 50 EUR

Twee visbestekken, plated met benen heften, in cassette. Eén cassette bestaand uit een serveercouvert en 6 messen en vorken. En een cassette met 6 viscouverts met benen heften. In goede staat.

Antieke houten schooltas
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese vaasjes
Startpreis 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke terracotta dames buste
Ergebnis: 550 EUR

Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.

2x Hummelfiguren
Ergebnis: 110 EUR

Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...

Oude bronzen boeddha
Startpreis 1.000 EUR

Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antiek bronzen madonna met ivoren gezicht
Startpreis 1.500 EUR

Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Antieke Japanse vazen, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.

Oude Diecast spaarautomaat
Startpreis 60 EUR

Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaat. Teddy and the bear. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 24 x 7 cm. In goede staat.

6x Voor-oorlogse spaarpotten
Ergebnis: 90 EUR

Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten
Ergebnis: 80 EUR

Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Vergelts Gott (bakeliet), stukje hals af + Bloedige missie China, Chili, Congo, (hout met gips) + Composiet, rood, chip. Afmeting: 20 - 25 cm....

Chinees theestel + blad
Ergebnis: 95 EUR

Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.

6x Imari kop/schotel, 19e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.

2x Oude/antieke boeddha
Ergebnis: 80 EUR

Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.

Zuid Duitse Louis Seize kast, 1800
Ergebnis: 400 EUR

Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.

2x Antieke stenen gotische bogen
Ergebnis: 130 EUR

Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.

Kandelaar, 18e eeuw
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

IJzeren kluis, 19e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse ijzeren kluis met originele beschildering en klauwpoten. Tevens originele sleutel. Afmeting: 83 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Startpreis 60 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startpreis 100 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon bord met bodemmerk, vogels, vlinders en floraal decor + gemberpot met houtgestoken deksel, chip bovenrand + 18e eeuwse grote roomkan, Familie...

2x Oude Chinese bolvazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen bolvazen op hoge stam. Met bodemmerk. Florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 20 x 12 cm ø. In goede staat.

Tafeltje, 1880 grunder.
Startpreis 70 EUR

Licht noten grunder achthoekige bijzettafel. Duits. 1890 - 1900. Afmeting: 68 x 70 x 80 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

6x Antieke Chinese rijstkommen
Ergebnis: 1.600 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met onderschotel + deksels. Mooie kwaliteit. Met florale decor, insecten en vogels + bodemmerk. Eén kopje beschadigd, verder goed. Afmeting: 9,...

Antieke Franse tafellamp, 1900
Startpreis 250 EUR

Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.

Vossenkop salontafel
Startpreis 150 EUR

Antieke eikenhouten gestoken vossekoptafel ca 1870 ,et 4 vossenkoppen verwerkt in de poot met een klauw. cond.G 62xø102

Engelse commode
Startpreis 250 EUR

Engelse eiken commode met vijf lades. Circa 1900. Met messing beslag. Afmeting: 115 x 112 x 51 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren strooibus
Ergebnis: 85 EUR

Zilveren strooibus. Is voorzien van een kuiken welke deels verguld. Onbekende merken. Gewicht: circa 27 gram. Afmeting: 4,5 x 6 cm. In goede staat.

Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
Ergebnis: 10.000 EUR

Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.

Zilveren soezenmand
Startpreis 220 EUR

Kleine zilveren soezenschaal, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd floraal decor voorzien van parelrand. Importeursteken. D.Aubert 's Gravenhage. na 1958. 15x18x7cm ca 148 gram. In zeer goe...

Collier van parels en bloedkoraal met gouden slot
Startpreis 140 EUR

Collier van parels en bloedkoraal met geelgouden bolsluiting, 585/000. parel ø 7mm, bloedkoraal 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat