Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met diamant
Startpreis 170 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke geelgouden band met een witgouden ronde zetkast voorzien van een briljant geslepen diamant, 0,10 VSI. ø 54. Merk Rensini. ca 2,6 gram. In goede staat

S. Hass, Duits landschap met houtvesters
Ergebnis: 550 EUR

S. Hass. 1893. Deense/Duitse School. 1848 - 1908. Duits landschap met houtvesters. Met kapitale bladgouden lijst. Afmeting: 177 x 128 cm. In goede staat.

Stoof + ketel, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.

Jan te Wierik, Fantasie figuur
Startpreis 400 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur. Acryl op papier. Afmeting: 18,5 x 27 cm. In goede staat.

5x Chinese schotels, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Twee met paradijsvogel/floraal decor. Twee floraal Kang Xi, één met scheuren in bodem, één goed. Eén maal Japan, dikke schotel, floraal, goed. Afmeting: 1...

2x 60-er Jaren bureaulampjes
Startpreis 60 EUR

Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.

Viatcheslav Nabaton, IJsvissen in Rusland
Ergebnis: 250 EUR

Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.

Zware Japanse cloisonné vaas
Startpreis 140 EUR

Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Ergebnis: 400 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figurengroep
Startpreis 250 EUR

Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.

Antieke barometer, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.

3x Japanse benen netsuke
Startpreis 60 EUR

Drie oude Japanse benen netsuke's. 20e Eeuw. Twee hamsters één Europeaan, Japanner op grote vis. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Ergebnis: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen republikeinse pijpvazen met florale decors, vogels, teksten + bodemmerken. Afmeting: 26 x 6 cm. ø. In goede staat.

Antieke Chinese vaas
Startpreis 70 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met tekst en figuren decor. Chips bovenrand. Afmeting: 28 x 21 cm ø. In redelijke staat.

4x Chinese bordjes
Startpreis 120 EUR

Vier Chinees porseleinen bordjes. Eén maal centraal vogel, goed. Twee maal octagonaal, floraal, Kang Xi, één haarlijn. Eén maal kip en vlinders, goed. Afmeting: 9,7 - 11,5 cm. In goede staat.

Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 200 EUR

Prachtige 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy bord met Chinese jacht voorstelling en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Oude haarlijn. Afmeting: ø 19,8 cm. In redelijk/goede sta...

2x Oude Chinese Familie Rose borden
Ergebnis: 200 EUR

Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met Europese figuren/florale en haan decor. Afmeting: ø 22,3 cm. In goede staat.

Oud Chinees drakenbord
Ergebnis: 200 EUR

Oud Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 22,5 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese erotische plaquette
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen erotische plaquette in houten omlijsting met tekst. Afmeting: 36 x 35 cm. In goede staat.

Jugendstil bloembakje, 1915
Startpreis 40 EUR

Jugendstil bloembakje. Circa 1915. Figuur op bankje. Genummerd. Haarlijn + chip. Afmeting: 17 x 19 x 12 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese potten
Startpreis 75 EUR

Twee oude Chinees porseleinen potten met florale decor. Eén pot haarlijn. Eén goed. Afmeting: 10,5 - 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops pistool, 19e eeuw
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws dubbelloops pistool met graveringen en twee hanen. Afmeting: L 25,5 cm. In goede staat.

Prachtige Indonesische kris
Ergebnis: 60 EUR

Prachtige houtgestoken Indonesische kris met draken en masker decors. 20e Eeuw. Afmeting: L 64 cm. In goede staat.

Lot zilver (7x)
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilver, met een zilveren theezeef op porseleinen bakje met zilveren rand, een luciferdoosjeshouder met gravure, een trompetvaasje, een zilveren plaat met gravure, een broche en een muntrand met mu...