Dirk Meeles. 1872 - 1958. Keulse vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Zeldzaam authentiek Persil emaille reclamebord. Beetje bijgeschilderd aan de kanten. Voor 1930. Afmeting: 40 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met putti en bokalen met kariatiden + wit Carrara marmer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Compositie metaal. Afmeting: 36 - 44 cm. In go...
Twee 19e eeuwse notenhouten gestoken scharenstoelen met petit point stoffering en fratzen. Afmeting: 81 x 56 x 55 cm. In goede staat.
Zeldzame mahoniehouten Empire armleunstoel met florale intarsia en bronzen strijdwagen plaquette. Circa 1820. Afmeting: 90 x 60 x 58 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Familie Rose opengewerkte twee-delige olielamp. Met fijn beschilderde florale/goud en figuren in medaillons decor. Afmeting: 26 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor in bergachtig landschap. Afmeting: 48 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Hollands religieus tegeltableau. 1903 - 1942. Gedenking. Gesigneerd J. E. Dirkse. Afmeting: 45 x 76 cm. In goede staat.
Zeldzame Chinees porseleinen diepe schotel met florale en fruit decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk, Republiek, figuren decor. Afmeting: 8 x 28 x 16 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde met bastion lijsten en ster-intarsia. Afmeting: 97 x 81 x 45 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Met peterselie en Geisha's die vlinders vangen decor. Gecontourneerde omranding. Minimale chips randen. Afmeting: 3,5 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe Familie Verte schaal met geisha's met hertenkar. Afmeting: 6 x 28,3 cm ø. In goede staat.
Grote zilveren schaal, 800/000, Jugendstil, met gezaagd floraal decor en opgelegde druivenranken, doorlopend in de grepen en 4 poten.42x34x14cm. ca 922 gram. Oostenrijk/Hongarije. In zeer goede staat
Amerikaanse speelautomaat met Nestle reclame. Win a Nestle's Milk Chocolate. Circa 1930. Functioneerd. One penny. Afmeting: 81 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot authentiek Persil emaille reclamebord. Voor 1930. Hoeken bijgeschilderd. Afmeting: 60 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld op zwart marmeren basement. Napoleon met tafellamp. Door E. Carlier Veille de Bataille. Afmeting: 22 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Acht stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucijner kop en schotels met florale decor. Twee kopjes haarlijnen, verder goed. Afmeting: 6 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese terracotta geglazuurde Sang schaal met draken decors. Afmeting: 5 - 15 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk, tuin en goud decor. Minimale chip. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met prunus en icecrack decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 29 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen vazen met figuren/goud decor + tekst. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Zilveren tafelstukken van een eendenpaar, 925/000. Eén maal zittend, één maal staand. Onbekende merken. Gewicht totaal: circa 290 gram. Afmeting: H 12 cm / H 5 cm. In goede staat.
Adrie Verveen. 1912 - 1988. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke gipsen ijsbeer. Duitsland. Circa 1915. Met spreuk: Das gute Konditoren Eis. Afmeting: H 82 cm. In goede staat.
Twee voor-oorlogse reclame figuren. Bestaande uit: Philips schoenreclame (Bentex) + The played a penfold golf figuur. Afmeting: 31 - 51 cm. In goede staat.
Twee maal oude lichtreclame. Circa 1960 - 1970. Eén maal Ritmeester Sigaren + Draisma's Levertraan. Afmeting; 35 - 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kruidenierskast + inhoud. Circa 1920. Afmeting: 98 x 132 x 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Groot oud Duits Rosenthal porseleinen servies, motief Moosrose. Bestaande uit: twaalf soepborden, twaalf ontbijtborden, twaalf grote borden, elf soepkommen met onderschotel, drie schalen, sauskom, ne...
Twee oude Chinees Imari porseleinen borden met figuren/kippen en goud decor. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Ghendi met florale/vogel decor. Afmeting: 22 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met draken decor en Foo-honden op deksel. Afmeting: 45 x 24 cm ø. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven en geciseleerd model op ovale voet met floraal decor met een rand met getrembleerd patroon. Voorzien van grepen met putti's en bokalen met bloemen. MT.:...
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op rijstpapier. Afmeting: 21 x 15 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Naar Lichtenstein. 21e Eeuw. Naakte vrouw voor spiegel. Litho op papier. Afmeting: 47 x 63 cm. In goede staat.
Hart Ferdinand Nibbrig. 1866 - 1915. Dorp in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.
Twee maal Flipje Betuwe reclame. 60-er Jaren. Bestaande uit: Flipje Tiel figuur, oudste type, hoofd gelijmd + kartonnen gelithografeerde Flipposcoop. Afmeting: 50 x 22 x 17 cm / 27 x 16 x 22 cm. In go...
Zeldzame 19e eeuwse rozenhouten twee-delige Rococo-stijl vitrinekast met bronzen bewerkte lijsten + sierwerk. Circa 1880. Afmeting: 195 x 73 x 46 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast met ranken en cherubijnkoppen en lade. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 198 x 140 x 70 cm. In goede staat.
Zuid Duitse notenhouten Louis Seize kast. Uitneembaar, met origineel slot + sleutel. Circa 1800. Afmeting: 206 x 200 x 65 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met diverse afbeeldingen van jagers te paard, diverse dieren en floraal. Eén zijkant kaal. Ook met signatuur onder in het tapijt. Afmeting: 310 x 210 cm. In redelijk...
Uitgebreid exclusief Duits Hutschenreuther servies met diverse bloemsoorten en goud decor. Circa 1960 - 1980. Bestaande uit: Negen soepborden, negen grote borden, negen ontbijtborden, twee terrines + ...
Antieke Chinees porseleinen plaquette in originele lijst. Republiek. Circa 1920. Met landschappen decor, tekst en signatuur. Herkomst uit privé verzameling. Afmeting: 26 x 38 cm. In goede staat.
Uitgebreid Zweeds Rörstrand eetservies, decor Lotus. Bestaande uit: Soepterrine, 4x dekselschalen, slakom, 4x vleesschalen, broodschaal, 6x soepkommen, 2x juskommen, botervloot, 6x koffie/theekoppen, ...
Oud Chinees porseleinen bruin geglazuurde Sang schaal met trompetterende figuur en goudkleurige omranding. Afmeting: 4,5- 14,3 cm ø. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid oud Duits porseleinen Hutschenreuther eetservies. Zwiebelmuster. 20e Eeuw. Bestaande uit: 13 diepe borden, 7 grote borden, 11 ontbijtborden, 12 eierdoppen, 6 kop/schotels, 9 puddingschaaltj...
Negen stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met pagodes in landschappen decor. Twee met haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boten bij 'de Pook' Almelo-Nordhorn kanaal bij Almelo. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 26,5 cm. In goede staat.
E. Lermer. 1924 - ......... Duitse School. Kosmische prägung Jungfrau. (DM 12.000,=) Olieverf op paneel. Afmeting: 120 x 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. 't Kolkje Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 85 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, Tete Jumeau, Parijs ca. 1890. Paperweight ogen. Geleed lijf van papier-maché en hout. Ze draagt mooie, antieke kleding. Haarlijn. Lengte 63 cm.
Antiek Frans infanteriegeweer met bajonet. Model 1874, system Gras. Afmeting: 131 cm/66 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, Kashmar. Blauw van kleur en met zeer veel afbeeldingen, onder andere: Perzische vazen, aardewerk, vogels en bloemen. Afmeting: 338 x 248 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 835/000, 3 delig met een theekan, melkkan en suikerpot voorzien van allegorische voorstellingen geplaatst op klauwpootjes, voorzien van tuit met drakenkop en een gezaagde rand met ci...
Twee antieke Duitse Meissen porseleinen kannen. Circa 1900. Bestaande uit: Roomkan met romantisch Rococo/goud decor + theekan met romantisch Rococo/goud decor. Chip roos op deksel. Afmeting: 7 - 12 cm...
Zeldzame antieke Duitse echt huid lederen speelgoed koe met hoornen. Geplaatst op houten basement met ijzeren wielen. Afmeting: 63 x 80 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen kwispedoor met blauwe florale decor. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.
Jan Knikker Jr. 1911 - 1990. Stadsgezicht met figuren op bruggetje. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. Vroeg werk uit jeugdjaren. 1912 - 1978. Havengezicht Rotterdam. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Zeer grote vroege compositie Kuifje figuur, Rin Tin Tin. Reclame object voor tentoonstelling. Circa 1930. Afmeting: H 109 cm. In goede staat.
Antiek Hollands aap-noot-mies schoolbord + kinderschoolbank met accessoires. Circa 1900. Afmeting: 106 x 94 cm / 60 x 112 x 65 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Monogram F.S. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken vitrinekast met tollen, spiegels, rankendecors, kroon en klauwpoten. Circa 1870. Afmeting: 203 x 106 x 41 cm. In goede staat.
Grote originele teakhouten Koloniale scheepskist met zwaar messing beslag en groot ijzeren slot. Circa 1800. Afmeting: 58 x 58 x 157 cm. In zeer goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten zuilensecretaire met mooi wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Beschadigingen. Afmeting: 170 x 107 x 57 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Japanse kakiemon schotel met florale decor + bodemmerk. 18e Eeuw. Afmeting: 3,5 x 23 cm ø. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met emaille florale/goud decor. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen olielampen met rondom landschappen decors. Ongemerkt. Afmeting: 45 x 17,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met figuren, lampionnen en bodemmerk. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese Yixing trekpot in pompoenvorm. Met zon-achtig bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met vlinder decor en bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: 5,5 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen balustervormige vaas met geel/bruine glazuur. Afmeting: 39 x 17 cm ø. In goede staat.
Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese kantoorklok met wekker. Afmeting: 102 cm. In goede originele staat.
Bolle gouden ring, 585/000, royaal pave bezet met rond gefacetteerde blauw spinellen. Breedte 11 mm, ø 53 ca 6,6 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring Tiffany model met een briljant geslepen diamant, ca 0,35 crt Si/H. ca 6,5 gram. ø 62 In goede staat
Witgouden oorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Achthoekige gevormde oorstekers met een achthoekig gefacetteerde amethist, 7x7mm, met daaromheen een rand bezet met kleien diamanten, Amethist t...
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.