Oude Oosterse messing boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Oude Oosterse zittende bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Oosterse boeddha op lotusbloem + wandconsole. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken buste van een biddende vrouw. Neus beschadigd. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken heilige figuur. Ouder wormbeval. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Gepolychromeerde houtgesneden Pierrot. Venetië. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Grote Art Deco-stijl bronzen eland op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 42 x 23 cm. In goede staat.
Drie maal Oosterse figuren. Eén maal houtgestoken figuur op lelieblad. Eén maal lavastenen boeddha. Eén maal tropisch houten boeddha. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede staat.
Oud/antiek eikenhout gestoken figuur. Vrouw met weefgetouw. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Art Deco bronzen kinderbuste op marmeren sokkel. Door A. Trefoloni. Circa 1930 - 1940. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen Aphrodithe op marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier antieke religieuze figuren. Twee marmeren Maria bustes. Eén keramieken wandplaquette, deels verguld, monogram G.K. Eén terracotta piëtta, enkele chips. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede sta...
Oud Oosters houtsnijwerk. Chinese man met hoed en kralenketting. Porseleinen ogen en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Baby op kinderstoel. Circa 1900. Breuk in linker been. Gesigneerd L. Steiner. Afmeting: H 30 cm. In redelijke staat.
Drie Italiaanse Peltro muizen. Gesigneerd. Brons, vernikkeld. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen Boeskoolmannetjes. Ontwerp Kip, Oldenzaal. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.