Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

41. Juniveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 28. Juni 2019 ab 18:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Goud op zilveren ring met zirconia
Startpreis 30 EUR

Goud op zilveren ring, 925/000, breed model versierd met gezaagde bloemen bezet met zirconia's. breedte 13 mm ø 56, ca 6 gram. In goede staat.

Lot Meissen porselein (4x)
Startpreis 80 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

2 Paar zilveren manchetknopen
Ergebnis: 50 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000, een paar rechthoekige manchetknopen met barnsteen en een paar gehamerde manchetknopen in driehoekige vorm bezet met een koraal. totaal ca 21,6 gram. 20-25mm....

Antieke Meissen dekselterrine
Startpreis 680 EUR

Grote antieke Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met putti en hoorn des overvloeds. Vingertje eraf + randschade terrine. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 37 x 23 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese drakenschotel
Startpreis 1.800 EUR

Prachtige grote oude Chinees porseleinen drakenschotel met onderkant en bovenkant draken in wolken en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 34, 7 cm ø. In goede staat.

Eissenloeffel-stijl Jugendstil jardiniere, 1915
Ergebnis: 50 EUR

Jugendstil messing jardiniere met zinken binnenbak. Circa 1915. Eissenloeffel-stijl. Afmeting: 8 x 35 x 10 cm. In goede staat.

Antieke lampenvoet
Ergebnis: 40 EUR

Antieke compositie metalen lampenvoet. Jager met boog en vogel op rug. Op natuurstenen basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenvoet, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing vernikkelde Jugendstil lampenvoet met kraanvogel. Circa 1915. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Diepe Familie Rose borden, 19e eeuw
Ergebnis: 330 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen diepe Familie Rose borden met florale decor. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren lepel, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.

Lot Herend servies (50x)
Ergebnis: 450 EUR

Herend servies. Vijftig-delig. Met casis-kleurige florale en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Kop en schotels, bonbonnieres, suiker/melk set, theekan, tablet, schaaltje, petit four sc...

Zilveren Maggi houder & 2 pennen
Startpreis 50 EUR

Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.

Maurice lacroix dameshorloge
Ergebnis: 100 EUR

Dameshorloge, Maurice Lacroix, met een ronde bicolour kast, ø 25 mm, met Romeinse cijfers en een bicolou schakelband met vlindersluiting. nr. 75416 In originele doos met extra schakels

Antieke Chinese druivenschotel
Startpreis 300 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.

Moderne glazen vaas
Ergebnis: 35 EUR

Grote moderne mondgeblazen glazen vaas groen/blauw. Met glas overlay licht-groen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 24 cm ø. In goede staat.

3 Loks H0-spoor Trix
Startpreis 100 EUR

Drie loks Trix H0: 1x DB 111 001-4, 1x DB 112 499-9 en 1x DB 112 494-0, allen met (originele?) doosjes en in goede staat.

2x Trix H0: 22752 + 22713
Ergebnis: 120 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22752, DB 221 118-3 en 1x E-lok 22713, Re 460 033-4, beide in originele verpakking en in goede staat.

Delfts blauwe sierschotel, 20e eeuw
Startpreis 30 EUR

Zeer grote Delfts blauwe sierschotel naar 18e eeuws voorbeeld. Met spreuk; 'er helpt geen medicijn het is minne pijn'. 20e Eeuw. Afmeting: ø 42 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startpreis 90 EUR

Fijne geelgouden ring, 585/000, met krul en een briljant geslepen diamant, ca 0,10 ct. ø52, ca 1,9 gram. In goede staat

Antieke Chinese/Tibetaanse bronzen vaas, 1900
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese of Tibetaanse bronzen vaas met monnik. Circa 1900 of ouder. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met Chinese florale decors. Lichte randschades. Afmeting: 5 - 35 cm ø. In goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Startpreis 40 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

2x Antieke glazen bolvazen, 1919
Startpreis 80 EUR

Twee antieke C.J. Lanoij glazen bolvazen. Circa 1919. Afmeting: 15 - 19 cm. In goede staat.

Antieke kaarsensnuiter met zilver
Startpreis 100 EUR

Antieke ijzeren kaarsensnuiter met knipmechaniek en 925/000 zilveren grepen, liggend op drie pootjes. Vermoedelijk Engels, 1816. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.