19e Eeuwse Hollandse lederen bijbel. Te Haarlem, Johannes Enschede en Zonen 1884. Afmeting: 23 x 9 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke zwart geëmailleerde kachel. Original Haller. Circa 1900. Afmeting: 71 x 26 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek messing. Bestaande uit: Waterketel, twee koffiemolens, brasero. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Decoratieve bronzen tafellamp. Astronomie. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 62 x 35 cm ø. In goede staat.
Klein miniatuur schaakspel van hout. 20e Eeuw. Afmeting: 4 x 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek koperwerk. Onder andere: Kolenkit, steelpan, strijkijzer, twee kandelaren, stoof. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksvoorwerpen. Bestaande uit: Terracotta Negroïde man, tabaksvoorraadpot. Porseleinen tabaksvoorraadpot in de vorm van een Engelsman. Messing negroïde rokende man. Afmeting: 10 - 20 cm...
Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Lot diversen militaria. 20e Eeuw. Bestaande uit: Lantaarn, knijpkat, holster, veldfles, gasbril. Afmeting: 8 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers oud houten kinderspeelgoed. Onder andere: Trein, telramen, vrachtwagen. S.I.O. Holland. Circa 1950 - 1980. Afmeting: circa 15 - 30 cm. In goede staat.
Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Eenden, olifant, hond, musicerende dieren. Afmeting: 15 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Louis Philippe regulateur. Afmeting: 81 cm. In goede staat.
Ingelegd Italiaans mahoniehouten naaitafeltje. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 37 x 28 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Floraal. 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 128 cm / 96 x 125 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel. Circa 1880. Afmeting: 28 - 37 cm. In goede staat.
Elf opengewerkte porseleinen gebakschotels met fruit decor en goudrand. Afmeting: ø 17,7 cm. In goede staat.
Oud Delfts blauw keramieken kaststel met florale beschildering. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 - 42 cm. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums Fayence. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie schaaltjes. Eén dekselvaasje, kapot. Afmeting: 14 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal 17e - 18e eeuw met paradijsvogel decor, symbool en bodemmerk, haarlijn. Eén maal zeldzaam schoteltje met vier tekens bodemmerk. Rand gerestaureerd. Afmetin...
Twee antieke Japanse Imari porseleinen vaasjes met zeegezicht/berg decor. Circa 1900. Afmeting: 16 x 7 cm ø. In goede staat.
Vier maal Delfts polychrome Fayence. Bestaande uit drie vazen + één bord. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
Twee oude Delftse Fayence wandborden met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: ø 28,4 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek Jugendstil keramiek met vernikkeling. Circa 1915. Bestaande uit: Tablet, dekseldoos, bloempotje. Afmeting: 13 - 54 cm. In goede staat.
Drie zeldzame Petrus Regout Maastrich bordjes met drakendecor. Dragon. Circa 1900. Afmeting: 16,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen grote gemberpot met zeegezicht. Deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 17 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Swarovski ring uit witmetaal met grote middensteen en aan weerskanten in de band 5 stenen. Model attract around. ø 52. In goede staat
Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Oud Engels meetinstrument. Everelt Edgcumbe London. Met eiken kast. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Antiek lederen hoofdbedekking (motor). Circa 1900 - 1940. Afmeting: 24 x 22 x 2 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Kanon + Pierot. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse albast lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw.. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Circa 1920. Eén maal weegschaal met keramiek, merk Krups, beschadigd. Eén maal emaille keukenklok, gerestaureerd. Afmeting: 27 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke blikken. (broodtrommels). Circa 1900. Eén met lithografie 'West Indische chocolade pastilles'. Afmeting: 36 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Aap-Noot-Mies plus extra letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Twee grote 30-er jaren teddyberen met glazen ogen. Afmeting: 58 - 64 cm. In goede staat.
Eikenhouten hangvitrinekast. Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 86 x 95 x 25 cm. In goede staat.
Vier-delige Anna Groen Copier uraniumglas set. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 22 x 22 x 12 cm. In goede staat.