Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetter kip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollands stadskanaal met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 115 cm. In redelijke staat.
Twee grote Japanse bronzen vazen met cloisonne (floraal) en bodemmerk. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, J.D. Kestner, Duitsland, ca. 1890. Haar pruik is van mohair. Originele kleding van katoenen piqué met wafelmotief. Ze heeft een geleed lijf. Lengte 83 cm.
Laat 19e eeuws nachtlicht Tournant klok. Historisme. 1880. Compositie metaal. Functie niet getest. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse serpentijn regulateur met snijwerk. Circa 1860. Weekloper-uurwerk met halfuur-slag en seconden aanduiding. Afmeting: 116 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. Bells in Strields. Afmeting: H 215 cm. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, functie dagaanduiding mist. In goede staat.
Antieke Franse bureauklok met wekker. Circa 1900. Muilezel draagt klok. Basis stukje af en verbogen. Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok vitrinekast. Twee-delig. Eén-deurs, met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 220 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met 35 diverse vakken met verschillende afbeeldingen. Onder andere: dieren en bloemen. Afmeting: 325 x 225 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/vlinder decor. Drie goed, drie haarlijnen. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen penselenpotten met Chinese godheden in hemel. Eén vaas haarscheur, andere goed. Afmeting: 29 x 12 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Chicken kop en schotels. Familie Rose. 19e Eeuw. Eén kopje minimale chip. Afmeting: 4,5 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotel met vaas en florale decor. Met gecontourneerde omranding. Drie oude haarlijnen. Afmeting: ø 62 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen dekselvazen met landschappen decor. Afmeting: 47 x 23 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met okergeel glazuur, draken decor en bodemmerk. Afmeting: 23,3 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met coulissen decor, bamboe, vogels en Chinese voorwerpen. Etiket bodem 'Oriëntal Ceramic'. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, 3 delig met koffiekan, melkkan en suikerbak. Ovaal gecontourneerd model met gekrulde tuit en grepen. Geplaatst op 4 pootjes. 22x14x23cm, 14x9x10cm en 11x7x14cm. Totaal ca 10...
Lot bloedkoralen met diverse kralen, rond, ton, kaas en takje. Totaal ca 180 gram.
Groot lot met 15 zilveren ringen met verschillende stenen en bewerkingen. In goede staat.
Litho Klaas Bernink, 1981. Nr. 56/150. Herkomst Galerie Polder. Boerderijen in de sneeuw. Litho op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Oude Chinese blauw-witte porseleinen vaas met rondom hoogwaardigheidsbekleders in landschap decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...
Parelcollier met gouden camee broche/sluiting, 585/000. Collier van 4 rijen zoetwater parels, ø 5mm, bevestigd aan een geelgouden tonnetje bij de sluiting, een ovale geelgouden broche met een schelpca...
Messen met een zilveren heft met filetrand, 835/000, MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten, jl:l/v:1971/1980, 6 dessertmessen en 12 tafelmessen. Met gebruiksporen.
Geelgouden armband, 585/000, met malachiet. Armband met 6 grote ovale schakels met getorste en gecontourneerde rand bezet met een ovaal malachiet cabouchon. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte...
Collier van olijfvormige barnsteenkralen, verlopend in grootte, 7-18 mm. lengte 50 cm. ca 29,5 gram. In goede staat
Geelgouden oorhangers, 585/000, met bloedkoraal. Ronde oorknoppenn in bloemvorm met getorste rand voorzien van een ronde cabouchon bloedkoraal, met daaronder een peervormige hanger met getorste rand e...
Vroege Chinese bronzen wierookschaal. 17e Eeuw of ouder. Bodem scheuren. Afmeting: 6,5 x 13 cm ø. In redelijk/goede staat.
Gerestaureerde 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren en goud decor. Tuit en handvat gerestaureerd. Afmeting: 14 x 19,5 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met draken decor en bodemmerken. 18e Eeuw. Alle met haarlijnen. Afmeting: ø 16 - 23 cm. In redelijke staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte kop en schotels. Met Lange Lijs en peterselie decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Twee bordjes chip, andere vier goed. Afmeting: 7,8 x 12 cm ø. In r...
Twintig antieke Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen borden met diverse florale/insecten decors. Circa 1900. Afmeting: ø 21,5 - ø 23,5 cm. In goede staat.
Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...
Bijzonder fraai Fries zilveren kannetje met bijpassende onderschotel, 833/000, Kannetje in de vorm van een pompoen met tuit met bladbewerking. Voorzien van houten greep. De onderschotel is in de vorm ...
Zilveren tabaksdoos, 835/00, rechthoelig model met lijnendecor. Op het deksel voorzien van een gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk met paarden. MT.: van der Meulen, Joure, jl.:l:1971. 13x8x2...
Miniatuur houten vitrinekastje, 18x33cm, gevuld met 10 zilveren miniaturen, 835/000, met een fiets, hondenhok, lantaarnlichter, hond bij lantaarnpaal, een midwinterhoorn, kinderen op een hek, parfumfl...
Zilveren gelegenheidcouvert, 833/000, met vork en lepel met een rijkelijk bewerkte steel met cherubijnkopje, schelp en vrouwfiguur. De lepel is aan de achterzijde voorzien van gravure. MT.: J.F.Wartna...
Zilveren kraanvogel, 925/000. Spaans. 13x17cm. ca 75 gram. In goede staat
Klein zilveren hengselmandje, 833/000, vroeg 19e eeuws. Schuitvormig mandje met gekartelde rand en een gezaagd decor. Geplaatst op een ovale ring met filetrand. Empire. MT.: Johannes Frijhoff, Rotter...
H. Baas of Buys. 19e Eeuw. Markttafereel, vrouw reinigt vis. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 29,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Musicerende herders met vee bij ruïne. Olieverf op linnen. Oude bedoeking. Afmeting: 36 x 30,5 cm. In goede staat.
E. Strasser. 19e Eeuw. Mogelijk Edouard Strasser. 1820 - . Vrouw plukt bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 30,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Tibetaanse bronzen, deels vergulde, rituele dolk in houder. Afmeting: L 41 cm. In goede staat.
Grote cement gegoten zuil met 19e eeuwse cement bloempot. Vogel decor. Beschadigd. Afmeting: 116 x 54 cm. Beschadigd. In redelijk/goede staat.
Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Porseleinen pop, S.F.B.J. (Société Francaise de Fabrication de Bébés et Jouets) Parijs ca. 1900. Glazen ogen en een pruik van echt haar en een Frans geleed lijf van papier-maché. Lengte 76 cm.
Set van vijf originele Duitse antieke bisquit porseleinen poppen in originele doos + originele kleertjes. Onbespeeld. Circa 1900. Afmeting: 26 x 40 x 8 cm. In goede staat. Lengte: 20 cm.
Zeer grote 19e eeuwse Neo Gotische messing belklok met druivenranken en figuren. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 33 x 23 cm ø. In goede staat.
Antiek Frans Art Deco marmeren klokkenstel met coupes. Vrouw met pauw. Compositie metaal. Circa 1920. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brons. Circa 1860 - 1880. Neo Renaissance met phenixen, zuilen, en kop en heraldiek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 x 47 x 18 cm...
18e - 19e Eeuwse Friese stoeltjesklok met spillegang en wekker. Originele polychromie. Wijzerplaat iets beschadigd. Afmeting: 72 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten staande klok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: H 243 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en datumaanduiding. Biedermeier. Circa 1860. In zeer goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten eettafel met florale intarsia. Afmeting: 73 x 110 cm ø. In redelijk/goede staat.
Italiaanse wortelnoten Louis Quinze-stijl commode. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Afmeting; 72 x 71 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance twee-deurs kast met lade. Op losse kruisvoet. Circa 1860. Afmeting: 164 x 92 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance poort vitrine opzetkast met flespoten. Twee-delig. Afmeting: 185 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten Neo Renaissance armleunzetel met engelen, fruit, ranken etc. Afmeting: 147 x 67 x 63 cm. In goede staat.
Eikenhouten Zeeuwse kast. Deels massief. Circa 1880. Panelen met wortelnoten gefineerd. Afmeting: 183 x 143 x 53 cm (hxbxd). In goede staat.
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met origineel bronzen beslag. Afmeting: 95 x 97 x 60 cm / 148 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten orgelgebogen 4-laden commode met origineel messing beslag. Louis Quinze. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 73 x 90 x 49 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen religieus Heilig hart beeld met originele beschildering. Afmeting: H 122 cm. In goede staat.
Twee Duitse handbeschilderde Meissen porseleinen borden met landschappen, figuren, floraal en goud decor. Circa 1920. Afmeting: ø 20 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Vijf maal chips rand. Eén goed. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met landschappen, pagode decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 24 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal theepot oranje/blauw floraal met bodemmerk. Eén maal rood/witte octagonale vaas met bodemmerk. Afmeting: 21 - 29,5 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Ring in een brede V-vorm met een opengewerkte kant en in het midden tussen de band een peervormige rozet met in het midden een peervormig gefacetteerd...
Corneille. 1989. 1922 - 2010. Epreuve D'Artiste. Naakte vrouw met duif. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
C. van Vugt. 21e Eeuw. Strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Front met vier kleine panelen. Uitgewerkt. Afmeting: 118 x 64 x 57 cm.
Zilveren kaneelstrooier, 934/000, cilindervormige bus met bol deksel. MT.: T.L.Uriot & Zn. Amsterdam, jl.:X:1882. ca 65 gram. In goede staat
Zilveren kluwenmandje, 833/000, rond gezaagd model met spijlen en halve manen versierd met parelrand. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.:G:1916. ø8x10cm. ca 87 gram. In goede staat.
Twee grote antieke plated Louis Seize-stijl vijf-lichts kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoofdbedekking. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 19e Eeuw. Wandelaar met hond op bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 33 cm. In goede staat.
P.H. Topalski. Portret Joodse man met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Gesigneerd. J. Jans. Circa 1900. Twee figuren bij piano. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 112 cm. In goede staat.
Onbekend. Circa 1915. Stijl A.H. Gouwe en van Gogh. Sterrenwacht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 46 cm. In goede staat.
J. Maris? Circa 1930. Damesportret. Pastel op papier. Afmeting: 47 x 61 cm. In goede staat.
H. Berlage. 1856 - 1934. Papegaai. Pastel op papier. Afmeting: 29 x 44 cm. In goede staat.
Zeer groot Oosters snijwerk uit boomstam met 27 gebeeldhouwde olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 298 x 74 x 60 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil hangpetroleumlamp met pauwen en negen kaarskandelaren. Circa 1915. Afmeting: 60 x 56 cm ø. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten symphonium speeldoos met diverse speelplaten. Circa 1900. Afmeting: 11 x 17,5 x 14 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde Engelse picknickmand met originele inhoud. Drew & Sons Paccadilly Circus London. Afmeting: 28 x 35 x 19 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek kinderspeelgoed. Divers. Onder andere: Celluloid, kleertjes, blik, porselein, rammelaars etc. Zéér interessant lot!! Afmeting: 4 - 323 cm. In goede staat.
Vier antieke armleunstoelen. Drie met petit-point stoffering. Neo Renaissance en één maal Neo Gotisch. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Oud Chinees bolvormig porseleinen vaasje met florale decor en zes tekens bodemmerk. Collection Herbert Hoover. IJzeren bovenrand (later). Afmeting: 8 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee aparte oude Chinees porseleinen zes-kantige kopjes met figuren, floraal en goud decor. Zes-tekens bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 4,5 x 7 x 7,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 37 x 17,5 cm ø. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Foo-honden met blauw glazuur. Bij één kleinere is basement beschadigd. Afmeting: 32 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Duits antiek porseleinen figuur. Martin Wiegand München. Meissen. Circa 1910. Gerestaureerd. Bakfouten pierrot + hond. Afmeting: 18,5 x 9 x 12 cm. In matige staat.
Witgouden alliancering, 585/000, met diamant. Ring rondom bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,95 ct. breedte 3,8 mm. ø 54. ca 3,5 gram. In goede staat