Bijzondere grote missaal met zilveren beslag. Missale Romanvm, ex decreto sacrosancti, MDCX. Misaal voorzien van een zwart lederen kaft met zilveren beslag versierd met putti en bladdecor. en voorzien...
Zilveren servies, 925/000, op dienblad, 800/000. Ovaal gecontourneerd dienblad met filetrand met daarop een koffiekan, melkkan en suikerbak met getorste bewerking geplaatst op gekrulde poten. MT.: Wil...
Zilveren koffieservies, 915/000, Spaans, met een koffie en theekan, een melkkan en suikerpot, geplaatst op een ronde voet, versierd met een knerrenrand en met grepen voorzien van acanthusblad. 21x12x2...
18e Eeuwse miniatuur koffiemolen MT.: Jan Borduur, Amsterdam, jl.:M:1746. 4x3x4,5cm. ca 51 gram. In goede staat
Zilveren miniatuur comfoor met gekartelde rand en geplaatst op 3 poten. Voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Arnoldus van Geffen, Amsterdam, ca 1730. 8,5x5x2,3cm. In zeer goede staat
Zeer grote zilveren jat, Russisch, 84 zolotniks, (875/000), versierd met acanthusbladeren, ster en leeuw, bekroond met 2 staande leeuwen met de thora. lengte 50 cm. ca 124 gram. Moskou, na 1880. Enkel...
Grote tafelkandelaar, 13 lothige, 812,5/000, in barokstijl op een vierkant gecontourneerde voet. 14x14x32cm. Voorzien van restauratie ( met tin). Enkele deukjes en breukjes, verder in goede staat.
Compleet zilveren bestek, Duits 800/000, met 12 tafelmessen, -lepels en 13 tafelvorken, 11 dessertmessen en 12 dessertvorken, een fruitmes, 10 koffielepels, 11 ijslepels, 21 taartvorken, een fraai vis...
Necessairedoosje uit schildpad met daarin geelgouden vingerhoed, schaar, priem en naaldenkoker. MT.: W.A. van der Gant, Amsterdam, 1927-1934 en M.Brack & zoon, Amsterdam, 1924-1930. Scharnier van het ...
Prachtige zilveren hengselmand, 925/000, Empire stijl, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon, geplaatst op een ovale voet met gezaagd patroon en een dubbele filetrand. Voorzien van hengsel met ribde...
Ovaal zilveren dienblad, 830/000, met opstaande rand versierd met druiventrossen. 48x37cm. ca 1500 gram. getekend Bleyer. MT.: Deyhle Gebruder, Schwabisch Gemund. In goede staat
Zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met parelrand en floraal decor. MT. H.M. Mansvelt, Rotterdam jl.:Q:1926. Grootte 25,5x18x10cm ca 424 gram. In goede staat
Zilveren kandelaar, 925/000, 5 licht. Kandelaar op vierkante voet met knerren rand, voorzien van een ronde kolom met ribbewerking. De kandelaar heeft 4 gekrulde armen met vierkante schotels met knerre...
Zilveren dienblad, 925/000, rechthoekig gecontourneerd model, voorzien van oplopende rand met geintegreerde getorste grepen. Grootte 40x25cm. ca 870 gram. Gemerkt: Schilling Stuttgart 11. In goede sta...
Antieke bijzondere zilveren kan met greep en tuit. Versierd met bewerking en divers graveerwerk met Oosterse afbeeldingen van o.a. bloemen, bladeren, dieren en figuren. MT.: Jan Romer, Rotterdam, jl.:...
Zilveren bierpul, Humpen, renaissance-stijl historisme, 19 e eeuw, Hanau, voorzien van een scharnierend klepdeksel versierd met een rand van acanthusbladeren. Geplaatst op 3 bewerkte grote bolpoten en...
Twee plated messing pauwen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Twee viscouverts, met 2 messen en vorken, plated met een heft voorzien van een ribbewerking. 20 cm. In redelijk goede staat.
Lot bestek met 6 zilveren, 833/000, tafellepels en vorken, model haags lofje, MT.: Gerritsen, Gero fabriek, Zeist, jl.:P:1925, 3 bijpassende zilveren theelepels, een zilveren cakevork, een zilveren d...
Zilveren vaasje en 4 glazen met zilveren voet. Klein trompetvaasje met gecontourneerde rand, ø3,5 x10cm en 4 bewerkte glazen met ronde zilveren voetjes, en een jeneverglas met plated voet. 8-14cm. Eén...
Zilveren tang en mes met heft, 833/000, kleien zilveren tang met schep en vork, versierd met biedermeier patroon, MT.:B.W.Eldick, Zutphen, jl:W: 1931, 18,5cm en een mes met zilveren heft, achtkantig, ...
5 Delen zilveren met kristal, een kleine tazza met bewerkte rand en een ronde zilveren voet, ø12x6cm, 2 bewerkte kristallen inktpotten met zilveren rand en deksel, en 2 specerijen vaatjes met glazen b...
Mes met zilveren heft, 833/000, versierd met een staande leeuw met schild. en acunthusbladeren. MT.: B.W.Eldick, Zutphen, 1917-1950. 25 cm. In goede staat
Antiek mes met zilveren pistoolheft, versierd met voluten en een voorstelling met een os. Bekroond met een ruiter te paard. Schoonhoven, M: 1798. Voorzien van een gravure. lengte 29 cm. In goede staat
Zilveren kapset, 833/000, met 3 borstels, versierd met voluten en voorstelling, en een kam met plated houder voor een kam. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven. In goede staat
Zilveren spiegel, 833/000, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipennenhouder. Driehoekig gecontourneerde spiegel gemaakt uit 2 halve ronde tasbeugels opengewerkt en versierd met bloemen, bevestigd aan ...
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat
Plated koffieservies, Art deco stijl met een koffiekan, theekan, melkkan en een suikerbak. Mappin & Webb, London, Sheffield. Afmeting: 12 - 12 cm. In redelijke staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van amandelvormig slijpwerk. Met zilveren beugel met parelrand, voorzien van restauratie. MT.: C. van Baaren, ...
Zilveren bonbontang, 830/000, met het klemgedeelte gemaakt uit voluten en de grepen gemaakt als kransen met strikken. geimporteerd in Zweden. ca 35 gram. 14 cm. In goede staat
Zilveren juslepel, 833/000, met een ovaal gecontourneerde bak bevestigd aan een gecontourneerde steel met filetrand. MT.: onduidelijk, jl.: E:1839. 19 cm. ca 45 gram. In goede staat
Zilveren pasteilepel, 833/000, met een peervormige bak met gecontourneerde snijrand, bevestigd aan een steel met hartfilet. MT.: A. & J.J. Driesen, Schoonhoven, jl.:z: 1884. 19 cm. ca 30,2 gram. In go...
Twee zilveren gembervorken, 833/000, met gecontourneerde steel en biedermeier graveerwerk. 16 cm. MT.: Onduidelijk, Amsterdam, jl.:R:1851 en MT.: onduidelijk jl.: O:1873. Totaal ca 41,4 gram. In goede...
Zes vorken met zilveren gecontourneerde heften, 900/000, met gedreven floraal decor. 16 cm. Sommige heften zitten wat los, verder in goede staat.
Plated visserveercouvert voorzien van fraai graveerwerk en met benen heften. In originele cassette. Vermoedelijk Sheffield. 31 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met rond gecontourneerde bak met zaagwerk bevestigd aan een puntsteel. MT.: P.Leroy, na 1826. Klein stukje zaagwerk bij de steel is gebroken. Verder in goede staat. 22 c...
Zilveren sleef, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak en een gecontourneerde steel, beide voorzien van biedermeier gravures. ca 29 cm. ca 98 gram. In goede staat
Zes messen met zilveren gecontourneerde heften met hartfilet. 25 cm. In goede staat
Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde bak met biedermeier zaagwerk, bevestigd aan een deels getorste steel bekroond met een molen. ca 55,1 gram. 20 cm. MT.: J.Vos & Co nv, Haarlem, jl.: H:1917. In ...
Zilveren lepeldoos, 833/000, met geribde randen, geplaatst op 4 klauwpoten en aan de bovenzijde voorzien van een guilloche gravering en heeft een uitgewerkt hengsel. De binnenzijde is voorzien van roo...
Twee bonbonmandjes, ( kleine zilver, 835/000) 2 kleine filigrain mandjes, zilveren Djokja pillendoos, plated doosje met koraal, vingerhoedje en servetband.
Plated flessenbak, gezaagd model met parelrand. Christofle. ø12x3cm. In goede staat.
Acht delen oud plated. Bestaande uit: Vier kandelaren, melk/suiker set, schaal. Afmeting: 8 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes-delig plated koffie/thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 43 cm. In goede staat.
Strooilepel met geelmetalen strooibak met geschulpte rand met gezaagd decor, bevestigd aan een rijkelijk versierd heft met guirlandes, Frankrijk. In cassette 17 cm. In goede staat
Lot zilver en plated, met plated koffiekan, borrelglaasje met plated voet, een zilveren gevulde kandelaar, een zilveren roomlepel, 2 kristallen schaaltjes met zilveren ronde voetjes en een opengewerkt...
Zilveren soeplepel, 833/000, model Haags Lofje. MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.: p: 1925. 27 cm. ca 230 gram. In goede staat
Twee tassen met zilveren beugel, 833/000. Kralentas met rozen patroon voorzien van een half ronde zilveren beugel opengewerkt met rozetjes, MT.: onduidelijk, Schoonhoven, jl.: V: 1855, en een kralenta...
Twee kristallen odeurflacons met geelgouden kraag en dop, 585/000. Een peervormige flacon, liggend model met een gouden kraag en dop met een krulvorm en met een meandergravure. En een staande flacon m...
Antieke 835/000 zilveren lepel met Haags Lof. Achterkant steel gegraveerd familiewapen. Lengte 21 cm. Circa 52 gram. Mr. J. van den Broek - Amsterdam. Anno 1832. In goede staat.
Mes met pistoolgreep en lemmet gemerkt P.D. Baus. Lengte 16 cm. En een mes met floraal gegraveerd lemmet, lengte 17 cm. En een lepel, lengte 15 cm. Alle drie met porseleinen heften met Zwiebelmuster a...
Stel Delfts blauwe gemerkte dekselpotjes, voorzien van 835/000 zilveren montuur met deksel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 6 cm. Mr. Niekerk - Schoonhoven. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Steelaanzet met dubbel lof en steeleinde Haags Lofje. Lengte circa 21 cm. Circa 55 gram. Mr. Johannes de Wal - Leeuwarden. Circa 1780. In goede staat.
Twee 835/000 zilveren ajour gezaagde bekerhouders met vingergreep en parelranden. Beiden Mr. A. Meier - Schoonhoven. Anno 1919 en 1922. Eén maal exportkeur dubbel afgeslagen. Circa 132 gram. Afmeting:...
Zilveren florale opengewerkte maggi-fles houder.835/000 ca 40 gram. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1932. Afmeting: 14,5 x 4 x 4 cm. In goede staat.
Zilveren tuitzeefje, 833/000, rond model met gecontourneerde rand voorzien van graveerwerk. MT.: P.L.Uriot, Amsterdam. 1822-1865. ø 5 cm. ca 11 gram. In zeer goede staat
Vier bestekdelen: een zilveren strooilepel, 833/000, met schelpvormige gezaagde bak, een taartschep met schep met guilloche gravering, MT.: Van Kempen en Zonen, Voorschoten, jl.:p:1874, sardinevork, p...
Zilveren bonbonschuitje, 833/000, op ovale rand met opengewerkt decor voorzien van parelrand. MT.: JV, Amsterdam jl.: V:1930. 17x8,5x6cm. ca 81,7 gram. In goede staat.
Antieke schaar met zilveren grepen en ketting met haak, vermoedelijk 18e eeuw. Met pareldecoratie met voluten. Voorzien van een jasseronketting en rokhaak met floraal element. 15 cm ketting 44 cm. In ...
Lot met zilveren maggihouder en een pen en potlood.
Bijbel, het nieuwe testament, L.J.Veerman, Heusden, met leren kaft, voorzien van een geelgouden gecontourneerde sluiting met graveerwerk. 585/000. 8x13x8cm. In goede staat
Zilveren tafelborstel, 833/000, ovaal model mett voorstelling van de nachtwacht. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Haarlem. jl.:E:1939. 9x6,5cm. In goede staat
Twee zilveren dozen, 835/000 en 925/000, rechthoekige gladde doos met houten interieur, voorzien van gravure aan de zijkant ANVV 1915-1965, 15x10x3cm en een rechthoekige doos met lijnenbewerking op he...
Zilveren doos, 800/000, rechthoekig model met op het deksel voorzien van lijnenbewerking. Voorzien van een houten interieur en bodem. 16x9,5x3cm. In goede staat
Geslepen kristallen potpourri-vaas met florale geëtste geslepen graveringen op 835/000 zilveren voet met parelrand en 835/000 zilveren ajour gezaagd deksel. H 15 cm. Midden 18e eeuw Mr. P. Zöllner en ...
Stel antieke 835/000 zilveren vorken met gecontourneerde stelen en scherpe florale Biedermeier graveringen. Anno 1859. Lengte 18 cm. Circa 54 gram. Mr. Wed. G.W. Uriot - Amsterdam. In goede staat.
Zilveren sierstuk, 925/000, geplaatst op een marmeren rechthoekige voet. Sierstuk van de stad Jeruzalem. 17x6x11cm. IN goede staat. Zadok arts
Lot zilver met een bijbel met zilveren slot, een beursje met zilveren beugel, een rond pillendoosje, naaldenkoker en een peper- en zoutstrooier met zilveren dop.
Zilveren strooilepel met een peervormige bak met ribben en voorzien van een gezaagd patroon. Voorzien van een steel met een vogel met graveerwerk. MT.: Jacobus Kleijn, Schoonhoven, jl.: A: 1772. 15x5...
Zilveren strooilepel met een schuitvormige bak met o.a. gezaagd ruitpatroon en voorzien van een parelrand. De bak is voorzien van een gravure met kroon. Met ivoren steel. MT.: Onduidelijk, Amsterdam j...
Lot met silver overlay met o.a. een paard, vazen, vioolspeler, kindje en een edelman op een boek.
Lot zilver met o.a. met speldenkussen in de vorm van een klomp, 4 vingerhoedjes en 2 dekselpotjes. 800-925/000
Lot zilver met diverse strooiers en bakjes met filigrain bewerking. 925/000. 3-7 cm. ca 155 gram. In redelijk goede staat.
Vier maal oud plated. 20e Eeuw. Onder andere: Aansteker, dekselhouder, twee bewerkte asbakken. Afmeting: Asbakken ø 14,5 cm. Hoogte aansteker/dekselhouder: circa 8,5 - 9 cm. In goede staat.
Olie en azijnstel in zilveren houder, 800/000. 2 Karafjes geplaatst in een sierlijke zilveren houder met greep, versierd met palmetten, gekrulde poten en acanthusbladeren. 18x7x24cm. In goede staat
Zilveren miniatuur kapstok met hoeden en een hoorn, zilvern kapstok met 3 hoeden, 800/000, en een midwinterhoorn op standaard, 835/000. hoogte 9-13 cm. Totaal ca 74 gram. In zeer goede staat
Zilveren miniaturen, 835/000 en 925/000, een ooievaar met baby in luier en een steigerend paard. Totaal ca 94 gram hoogte 5-6,5cm. In zeer goede staat
Houten wandelstok met zilveren greep, 830/000 met gravure: Pa 50arsdagen. Diverse deuken, in redelijk goede staat. 80 cm.
Wandelstok van ebbenhout voorzien van een zilveren greep, 800/000, versierd met niëllo geruit motief. 90 cm. Een enkel deukje, verder in goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, met een koets met 2 figuren en een paard en een kar met 2 koeien en een vat. 7x3cm. totaal ca 96 gram. In goede staat
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een gouden koets met 6 paarden en een kroon op de koets, MT.:Lesener, Amsterdam, en een kleine koets met 1 paard en een figuur op de bok. 16x4cm en 7x4cm. totaal ca ...
Twee zilveren miniaturen, kaasdragers, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven en trosdragers, 925/000, Israel. 4-5 cm hoog. Totaal ca 62 gram. In goede staat
Zilveren kinderlepel, 925/000, met een bak naald en kam en het uiteinde met pied de biche. MT.: Francis Howard, Sheffield, jl.:C:1970. 14 cm. ca 26 gram. In zeer goede staat
Bijbel, 1818, met rood bruine kaft met bewerking, voorzien van een dubbel zilveren slot Empire, met lijnendecor en opgelegde bloemen, één ontbreekt. MT.: N.Reek, Hoorn, jl.:D:1838. 10x15x5,5cm. In re...
Zilveren theepot, 800/000, Rond model met cannelures, 4 klauwpoten met bewerking, een gekrulde greep met vogelkop en een gezaagde rand met ovale bewerking. Het deksel heeft een knop in de vorm van een...
Zilveren pijpcomfoor, 835/000, met koperen binnenbak, geplaatst op een rond houten basement. MT.: Amsterdams Keur, Amsterdam, na 1954. ø15x10cm. In zeer goede staat
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren knop, 833/000. Kaasstolp voorzien van slijpwerk en een geschulpte rand en de boterstolp voorzien van geetst meander patroon. Enkele chips, verder in goede s...
Kristallen beschuitbus en marmeladepot voorzien van onderschotel en slijpwerk, voorzien van zilveren knoppen, 833/000. Bij beschuitbus chip uit onderschotel en stuk uit rand van het deksel, verder in ...
Kerkbeker van een zilverhoudende legering met vergulding en een graal. Beker op ronde voet met kruizen, met een diskvormige nodus en een grote ronde kelk. ø15x19cm en een ronde graal met gravure. ca 6...
Lot zilver met een vaasje. servetband, vingerhoedbandje, mosterdlepel, 2 specerijenlepeltjes en 3 lepels, waarvan één plated, met bladpatroon. totaal ca 91 gram. In goede staat
Zilveren fotolijst, 925/000, ovaal model met florale versiering. Met metalen achterzijde. 10x14cm. In goede staat
Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren fotolijst, 800/000 met fraai bewerkte rand. Afmeting: 14 x 19 cm. In goede staat.
Twee zilveren fotolijsten, rechthoekig model, één met een brede rand versierd met ruitvormig decor en een lijst met een gegraveerde bewerking. 9x11cm en 7,5x11cm. Diverse gehaltes. In goede staat