Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3x 18e Eeuwse Chinese borden
Startpreis 120 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén beschadigd. Twee met lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 4.500 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.

Wanli klapmuts kom, 17e eeuw
Ergebnis: 155 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Capucijner Officiersklok
Startpreis 1.700 EUR

Antieke Franse messing Capucijner Officiersklok met echappement trekrepetitie + wekker. Circa 1800. Afmeting: 28 x 10 x 11 cm. In goede staat.

Monumentale Imari dekselvaas, 19e eeuw
Ergebnis: 600 EUR

Monumentale 19e eeuwse rijke Imari porseleinen dekselvaas met ribbels, Foo-hond, florale/paradijsvogel en goud decor. Afmeting: 63 x ø 32 cm. In goede staat.

Zilveren nootmuskaatrasp
Startpreis 180 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer patroon met scharnierend deksel voorzien van rasp. Met aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede sta...

Achter-glas reclame object
Ergebnis: 45 EUR

Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1871
Startpreis 100 EUR

Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model met gedreven voluten langs de randen en versierd met graveerwerk. MT.: J.P. Sperna Weiland, Schoonhoven jl.: m:1871 Grootte 5x5x2cm. ca 2...

Gouden muntrand met fl10,-
Ergebnis: 270 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met gouden fl10,-. Broche met muntrand bezet met een gouden fl10,- Wilhelmina 1911. Grootte 30 mm. ca 10,2 gram. In zeer goede staat

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

Gouden armband met bloedkoraal
Ergebnis: 450 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bloedkoralen. Armband met 7 ovale schakels met bloedkoralen rozetten. Breedte 14 mm, Lengte 19,5cm. ca 24 gram. In zeer goede staat

Gouden ring met saffier en zirconia
Startpreis 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met zirconia's en saffieren, fantasie model met een rozet met saffieren. Breedte ring 12 mm, ø 55. ca 3,1 gram. In goede staat

2x Antieke tafelklokjes, 1900
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Franse pendule, 1870
Startpreis 220 EUR

Grote 19e eeuwse zwart-marmeren Franse pendule. Circa 1870. Vrouw leest kind voor. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk met veerslinger en halfuur-slag op bel. Wijzerplaat met emaille cartouches. Afme...

Tinnen kraankan, 18e -19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, 1800
Startpreis 50 EUR

Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer
Ergebnis: 230 EUR

19e Eeuws dubbelloops damast jachtgeweer met dubbele haan en gravering. Afmeting: L 116 cm. In zeer goede staat.

Koppel antieke Oosterse pistolen
Ergebnis: 150 EUR

Koppel antieke Oosterse pistolen met koper-inleg. Vuursteen. Eén kolf met scheur. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

Oud Japans Katana zwaard
Ergebnis: 30 EUR

Oud Japans roodlak Katana zwaard met houten heft en schede. Deco. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Startpreis 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

Tafelstuk van kristal met zilver
Ergebnis: 240 EUR

Kristallen tafelstuk geplaatst op zilveren voet. Ronde kristallen schaal met omgeslagen gecontourneerde rand met amandelslijpsel, geplaatst op een bewerkte zilveren voet, rond model met guilloche bewe...

Groot zilveren bestek
Ergebnis: 1.150 EUR

Groot zilveren bestek, 835/000, in cassette. Bestek met 11 dessertlepels en 11 -vorken, 2 sauslepels, aardappellepel, soepsleef, 12 tafelvorken en 11 -lepels, model Haagslofje alles voorzien van gravu...

3 Zilveren lepels Biedermeier
Startpreis 70 EUR

Drie zilveren lepels, 833/000, met een strooilepel met rechthoekig gecontourneerde opengewerkte bak voorzien van een steel met biedermeier bewerking. MT.: J.van Wijk, Amsterdam jl.:I:1843, 18 cm, een ...

Gouden horloge, Viking
Startpreis 40 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000, Viking, mechanisch 14x14mm, voorzien van plated fixoflex band.