Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Lot zilver met een handspiegel met bewerkte rand, een kristallen inktpot met zilveren kraag en dop en een visitekaarthouder met Jugendstilbewerking. Diverse gehaltes. 17x7cm, ø6,5x9 en 9x6cm. In goede...
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 met 9 diamanten. Fijne ring met in het midden een briljant geslepen diamant in vierpoot chaton gezet met aan weerskanten 4 briljant geslepen diamanten, verlopend in grootte, i...
Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Fraai zilveren collier, armband en ring, 835/000, met lapis lazuli. Collier en armand versierd met rechthoekig geslepen lapis lazuli stenen, bij de armband verlopend in breedte, Voorzien van bakslot...
Collier van agaat en jadekralen, ø 8 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting met jade, 835/000. lengte 80 cm. In goede staat
Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.
Zilveren chatelaine, 833/000, schuif, 2 signetten en een sleutel, bevestigd aan een Djokja zilveren rokhaak, 800/000. ca 83,9 gram. Lengte 30 cm. In goede staat
John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een rode kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gecontourneerde vorm met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63480, NEG V 170 1131 en 1x E-lok 43716, DRG E94 006, beide in originele verpakking en in goede staat.
Twee zilveren zakhorloges, een Engels zakhorloge en een Duits zakhorloge met witmetalen beschermkast. ø ca 5 cm.
Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63684, HUPAC 1116 901-8 en 1x E-lok 63804, DB 101 082-6, beide in originele verpakking en in goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, stuivertjes beugel voorzien van binnenbeugel. Met rokhaak. voorzien van restauratie. 16x17cm. In redelijke staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.