Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen figuur, Discuswerper
Startpreis 100 EUR

Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Zaanse klok
Startpreis 3.000 EUR

Vroeg 18e eeuwse notenhouten Zaanse klok met wekker. Door Jan Koogies Fecit Wormerveer. Slagwerk op dubbele bel, bronzen sierwerk. Ongerestaureerd. Zoldervondst. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten
Startpreis 80 EUR

Vijf etsen van Johan Hemkes. 1894 - Wadden en duin gezichten. Etsen op papier. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Ergebnis: 55 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

John Bevort, Stadsgezicht Parijs
Ergebnis: 90 EUR

John Bevort. Vroeg werk. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Japanse Nagatina
Ergebnis: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.

Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startpreis 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.

2x Familie Rose vazen
Ergebnis: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Art Deco reukverdrijver, 1930
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Zilveren ring met bloemen
Startpreis 50 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Grove ring versierd met 2 grote rozetten met witte en champagne kleurige zirconia's. 16x35mm. ø 55. Nieuw

Antiek Japans theeservies, 1930
Startpreis 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

Clairy?, Boten bij vuurtoren
Ergebnis: 50 EUR

Clairy? Circa 1920. Boten bij vuurtoren. Olieverf op paneel. Afmeting: 56 x 46 cm. In goede staat.

Set met zilveren ring, choker, oorknoppen
Startpreis 35 EUR

Set met zilveren ring, choker en oorknoppen, 925/000, met een overslag. ca 15,1 gram. In goede staat

Zilveren miniatuur, Gouden koets
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat

Ongesigneerd, Hollands landschap met koeien
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

2x Trix H0: 22449 + 22744
Ergebnis: 125 EUR

Twee loks Trix H0: 1x Diesellok 22449, DR V16 101 en 1x E-lok 22744, Re 4/4 TEE, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43559 + 43559
Ergebnis: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43559, Asea 16 2215 en 1x E-lok 43559, ÖBB 1044 100-4, beide in andere verpakking en in goede staat.

2x Antieke bronzen figuren, Jongen en meisje
Startpreis 300 EUR

Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43541 + 43787
Ergebnis: 85 EUR

Twee loks Roco H0: 1x 43541, Südostbahn Re 446 448-3en 1x E-lok 43787, NS Cargo 1637, beide in originele verpakking en in goede staat.

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Startpreis 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

18e Eeuwse houtgestoken Corpus Christi
Startpreis 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse houtgestoken Corpus Christi met originele polychromie. Eén onderbeen mist + voet beschadig. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Lot met kleine zilveren hangertjes
Ergebnis: 30 EUR

Lot met kleien zilveren hangers, met o.a. hangertjes met maria, kleine ovale steentjes en markesiet, oorknopjes en ketting. Totaal ca 10 gram. In goede staat

Bronzen figuur, Man met zwaard
Startpreis 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Franse bronzen galliër door L. Coudray. Marie Alexandre, 1864 - 1932. Defence du Foyer. Afmeting: H 67 cm. In goede staat.