Zeldzame, vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen lectura pendule. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 27 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e - 19e eeuwse Friese staande klok met scheepjesmechaniek en prachtige wijzerplaat. Automaat, molenwieken draaien, maanstand, datum aanduiding, halfuurslag, drie gewichten. Eikenhouten klok...
Zeldzame 18e - 19e eeuwse mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek en seconden aanduiding. Schotel-vormige wijzerplaat. Afmeting: H 275 cm. In goede originele staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen versieringen + Wedgwood plaquettes. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse albasten schommel-pendule (schaukler) Echappement Brevette. Circa 1870. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Louis Seize marmeren lyra pendule met verguld brons. Eén ornament mist. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Weense tafelklok met handgeschilderd medaillon. Driedaags-uurwerk, halfuur-slag, spillegang. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 41 x 25 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Italiaanse bronzen lyra pendule met bruin marmer. 21e Eeuw. Afmeting: 61 x 32 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Louis Quinze staande klok met ijzeren uurwerk. Drie-delig. Anno 1770. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Louis Seize staande klok met ijzeren uurwerk en wekkerfunctie. Twee-delig. Afmeting: H 270 cm. In goede staat.
Drie gewichten Duitse koekoeksklok met speeldoos. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten Engelse tafelklok met maanstand en brons. Midden 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
18e Eeuws messing uurwerk van een Engelse staande klok. Gesigneerd Huggin Ashwelthorp. Afmeting: 28 x 27,5 x 15 cm. In goede staat.
Eiken Louis Seize Friese staartklok met dubbele kap. Met maanstand, datum aanduiding en wekker. Circa 1800. Afmeting: 160 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Lenzkirch snaarregulateur. Lenzkirch Aug. Nr. 303392. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1870. Afmeting: 120 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse staande klok. Anno 1725. Origineel beschilderde klokkast. Uurwerk niet nagekeken op functie. Afmeting: H 205 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse albasten Empire klok. Halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen. Afmeting: 44 - 55 cm. In redelijke staat.
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Met bloemenmeisje. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Oude Belgische ijkklok voor duiven klokken. Plasschaert Freres Wachtebeke Belgique. Met sleutels. Circa 1930. Afmeting: 17 x 17 x 11 cm. In goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse kersenhouten tafelklok met verguld brons. Groot uurwerk, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws miniatuur parelmoer Vorderzappler klokje. Le Roy a Paris. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen pendule in 18e eeuwse stijl. met plated cartouches. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting; 60 x 38 x 20 cm. In zeer goede staat.