Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

42. Oktoberveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 4. Oktober 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Anton Heyboer, Foetus in baarmoeder
Ergebnis: 80 EUR

Anton Heyboer, 1986. 1924 - 2005. Foetus in baarmoeder. Ets op papier. Afmeting: 11 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Schipbreuk aan de kade
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Schipbreuk aan de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x 40,5 cm. In goede staat.

G.J. Dispo, Bloemenmarkt Amsterdam
Ergebnis: 80 EUR

George Jan Dispo. 1922 - 1973. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

V. Toog, Dorpshaven met ophaalbrug
Ergebnis: 80 EUR

V. Toog. Circa 1920. Dorpshaven met ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

R. Withaar, Drentse boerderij
Ergebnis: 80 EUR

Reint Withaar. Drentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

E. Walter, Duingezicht
Ergebnis: 80 EUR

E. Walter. Tweede helft 20e eeuw. Duingezicht met figuren en boten op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met druiven
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

M.H., Stadsgezicht met markt
Ergebnis: 80 EUR

M.H. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Ergebnis: 80 EUR

G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

A.E. Otriuyenco, Stilleven met schelpen
Ergebnis: 80 EUR

A.E. Otriuyenco. Russische School. Verso tekst. Stilleven met schelpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Korver, Bengaalse tijger
Ergebnis: 80 EUR

Korver. 20e Eeuw. Bengaalse tijger aan drenkplaats. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

D. Voerman, Bosgezicht met berkenbomen
Ergebnis: 80 EUR

D. Voerman. Bosgezicht met berkenbomen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure, Die neunte Plage der Egypter
Ergebnis: 75 EUR

18e Eeuwse gravure. La neuvieme plaie d'Egypte. Die neunte Plage der Egypter. Handingekleurde gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.

De Zwart, Vissershaven
Ergebnis: 70 EUR

De Zwart. Circa 1940. Vissershaven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 50 cm. In goede staat.

C. de Bruin, Boerderij met kippen
Ergebnis: 70 EUR

Cornelis de Bruin. 1870 - 1940. Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Ergebnis: 70 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur. Eén maal karper. Eén maal figuren decor. Houtsnedes op papier. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede staat.

T.H. Bawoizky, Riviergezicht met kasteel
Ergebnis: 70 EUR

T.H. Bawoizky. Hongaarse School. 21e Eeuw. Riviergezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

C. de Zeeuw, Stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 70 EUR

Cornelis de Zeeuw. 1875 - 1935. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Louis van der Steen, Kan met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

Louis van der Steen. 1891 - 1954. Kan met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Monogram en 1940, Stilleven perziken
Ergebnis: 70 EUR

Monogram en 1940. Stilleven met perziken. Olieverf op linnen. Afmeting: 37,5 x 26,5 cm. In goede staat.

W. Horselenberg, Glazen vaas met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

W. Horselenberg. 1881 - 1961. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 38 cm. In goede staat.

K. Burgmans, Schelpenvissers op strand
Ergebnis: 70 EUR

K. Burgmans. 20e Eeuw. Schelpenvissers op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Herder met schapen
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Herder met schapen bij schaapskooi. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

B.Janssen, Dorpsgezicht met sloot
Ergebnis: 70 EUR

Bernhard Janssen. 1874 - . Arnhem. Dorpsgezicht met sloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 27 cm. In redelijke staat.