Hanghorloge, bolmodel 585/000, Bucherer Lucerne, Swiss. ø 17 mm. Mechanisch in goede staat
Grote 17e - 18e eeuwse Duitse steengoed baardmankruik. Afmeting: 44 x ø 25 cm. In zeer goede staat.
Fraai gestileerde 835/000 zilveren koffiepot met origineel filterzakje, zogenaamd Tante Betje. Op 835/000 zilveren spiegelblad met filetrand + 835/000 zilveren roomkan. Afmeting: circa 35 cm. Mr. J.M....
Ring, 375/000, wit met diamant, merk Majestine. Ring met gekruiste banden waarvan er één bezet is met diamanten, totaal ca 0,07 ct. ø 55. ca 2,8 gram. Nieuw in doos.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes. Gecontourneerd. Eén kopje beschadigd. Minimale randglazuurschade kopjes. Afmeting: 5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Witgouden dameshorloge, 750/000, Omega, met diamanten. Klein rond horloge, ø 15 mm, met een lunette bezet met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,54 ct, bevestigd aan een gevlochten band met k...
Vier Koloniale zilveren rijstkommen, BWG, met gedreven patronen. ø 11x5,5cm. ca 239 gram. Een kom is voorzien van restauratie. In goede staat
Geelgouden koordcollier met hanger, 585/000, lang koordcollier met grote ronde hanger versierd met gegraveerd bloemdecor en een bewerkte rand, ø 41 mm, lengte 60 cm. ca 11 gram. In goede staat.
Prachtige gouden choker, 585/000, met diamant. Choker met omega collier in het midden voorzien van een geel- en witgouden element bezet met een briljant geslepen diamant, 0,18 ct VVSI/TW. Diamonde mod...
Zilveren nootmuskaatrasp, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer patroon met scharnierend deksel voorzien van rasp. Met aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede sta...
Geelgouden koordarmband met gouden munt, 585/000. Koordarmband, ø 4,5 mm, met bij de karabijnhaak een bewerkte muntrand met een gouden fl 5,-, naslag, 585/000. lengte 21 cm. ca 13,3 gram. In goede st...
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande klok. Circa 1820. J.E. Hidd Whitby. Met eiken en intarsia. Plated en vergulde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, seconden aanduiding. Wijzer weg. Functie ni...
Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.
Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.
Prachtige geelgouden armband, 585/000, met diamant. Stijve armband met scharnier en uitlopend stuk aan de bovenzijde met geruwd goud en bezet met een briljant geslepen diamant, 0,05 ct. Merk Charisma....
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met strakke bovenkant voorzien van 3 briljant geslepen diamanten in een witgouden balk gezet. totaal ca 0.09 crt. ø 52 ca 4,2 gram. In goede staat
Zilveren dienblad, 835/000, ovaal gecontourneerd model met een randbewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 44x35cm. ca 913 gram. In goede staat
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.