Doos vol antieke Chinese zijde gewaden, kleding, schoenen, kleden etc. Kleden tot circa 3 meter. Bijzonder lot handwerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 56 x 22 cm. In goede staat.
Lot diverse oude spelden etc. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 4 cm. In doos. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Empire mahoniehouten bestekkist. Afmeting: 27 x 18 x 19 cm. In goede staat.
Antieke Franse rieten vlechtwerk stokbroodmand. Afmeting: 78 x 23 x 20 cm. In goede staat.
Drie zeldzaam antieke zilveren Chinese miniatuur meubelen met cloisonne en deels vergulding. Bestaande uit: twee armleunstoelen en tafel. 19e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Grote koffer vol Oosterse/Indonesische handwerk kleden, onder andere parelmoer etc. 20e Eeuw. Diverse maten. Afmeting: 25 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Grote oude Coco de Mére palmenvrucht uit de Seychellen (top doorgezaagd). Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.
Vier maal oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: * Drie-delige messing bewerkte tabaksset, circa 1920. * Joodse menora, 20e eeuw. * Jugendstil messing beeldje met kandelaar op marmer. * Koperen theebus,...
Kristallen parfumfles in de vorm van een hoorn met slijpwerk met onedel deksel en hangeroog. Voorzien van binnenstopje. 7 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen koud beschilderde zwavelstokjeshouder in de vorm van een soort papegaai. Circa 1900. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
50er Jaren mahoniehouten naaibox. Afmeting: 48 x 52 x 23 cm. In goede staat.
Oude Duitse globe. Räths Physikalischer Erdglobus Leipzig. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x ø 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen zwavelstokhouder in de vorm van een man met sigaar. Circa 1880. Afmeting: 11 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse gietijzeren kruideniersweegschaal met messing wijzerplaat. Salter Trade Spring Balance. Afmeting: 42 x 41 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese metalen theepotten met lithografieën. Afmeting: H 20 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke koperen akers en één steengoed kruik. Afmeting: 34 - 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse benen kunstwerken met vogels. Circa 1900. Afmeting: 10 x 6 x 7 cm. In goede staat.
Decoratieve eikenhouten plantenbak met smeedijzer. Afmeting: 72 x 45 x 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese messing siervazen met draken en bodemmerk. Circa 1930. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten Amsterdamse School Art Deco spiegel + twee Amsterdamse School kleden. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 cm. / 130 x 80 cm. / 145 x 80 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Japanse of Chinese houten gepolychromeerde marionette figuur. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Lot diverse wanddecoraties. Houtgestoken en compositie. Onder andere: Consoles, putti's et cetera. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Oud Balinees houtgestoken opengewerkt paneel met danseres en hert. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 19 x 5 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.
Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuffbottles. Divers. 2x Porselein, 1x meerschuim. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Lot van zeven oude pennen. Onder andere: Montblanc, Colibri, Parker. Afmeting L 12 - 24 cm. In goede staat.
3 Parker pennen, zilver- en goudkleurig, met een balpen, een rollerbal en een vulpen. Sonnet. In goede staat
Twee parker pennen, model Sonnet, blauw met een rollerbal en een vulpen. In goede staat
Vier antieke kruideniers voorraadblikken met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Oldenhove Tabak No. 2. Guldens' Baai Maja. Twee maal Douwe Egberts Koffie-Thee. Afmeting: 48 - 51 cm. In red...
Twee oude Van Rossum's Troost tabak affiches. 20e Eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm / H 80 x B 56 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek stukwerk met hout. Wandspiegels met kandelaren. Kleine beschadigingen. Bronskleurig. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Twee oude Oosterse natuurstenen gordelknopen met Boeddhistische figuren. Afmeting: 6,5 - 7 cm. In goede staat.
Drie-kleurige 50er jaren staande lamp met drie bakelieten fittingen en houten voet. Afmeting: H 175 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen tafellamp met paardenmenner. Naar Coustou. Eén been haarscheur. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl lamp van glas-in-lood, in de vorm van een eend. 21e Eeuw. Afmeting: 15 x 26 x 11 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp. Drie-lichts. 20e Eeuw. Empire-stijl. Afmeting: 50 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote oude messing plafondlamp met kristal. Circa 1960. Afmeting: 33 x ø 50 cm. In goede staat.
Twee oude hanglampen. Messing met glas. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 45 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.
Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.