Vroeg 19e eeuwse gebombeerde notenhouten Barok jachtcommode met jachttaferelen. Versierd met ivoor inleg, hout intarsia en bronzen beslag. Afmeting: 87 x 83 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Duits Louis Seize secretaire. Circa 1780. Met noten en wortelnoten ingelegd. In gerestaureerde staat. Afmeting: H 220 x 131 x 67 cm.
Hollands 18e eeuws wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag, gebogen zijkanten onder. Orgelgebogen. Circa 1760. Kleine fineerschades. In originele staat. Afmeting: 60 x 200 x 245 cm. In goe...
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Seize kabinet. Circa 1780. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 230 x 180 x 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Frans Boulle kunstkabinet belijmd met diverse houtsoorten. Bronzen beslag en florale intarsia (latere aanpassingen). Binnenwerk geëboniseerd in Renaissance-stijl met Sevres porselei...
Prachtige antieke Jugendstil notenhouten pronkvitrinekast met messing beslag, intarsia en glas-in-lood. Bovenop mist iets. Circa 1915. Afmeting: 163 x 115 x 43 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse dubbeldeurs notenhouten vitrinekast met florale intarsia en vogels. Ook op zijkanten. Afmeting: 182 x 105 x 50 cm. In goede staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig wortelnoten orgelgebogen Hollands secretaire met openstaande knieën, mooi binnenleven met kelder, bronzen beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 108 x 56 x 115 cm. In zeer goede staat.
Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe rolsecretaire. Circa 1870. Slot mist. Afmeting: 130 x 110 x 80 cm. In goede staat.
Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 18e - 19e eeuws mahoniehouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. Zijkanten scheuren, verder in redelijk/goede staat. Afmeting: 235 x 185 x 60 cm.
Franse jachtkast. Circa 1880. Massief eiken. Afmeting: H 230 x 140 x 55 cm.
19e Eeuws wortelnoten damesbureau. Duitsland. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 123 x 66 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize Drents kabinet met volle zuilen. Circa 1800. Afmeting: 265 x 200 x 55 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 3-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 185 x 95 cm. In goede staat.
Antieke Franse Jugendstil Emille Gallé bijzettafel. Wortelnoten met florale intarsia. Opklapbaar blad met vakverdeling. Gesigneerd. Beschadigingen. Afmeting: 43 x 56 x 34 cm. In redelijk/goede staat.
Bruin-lederen bank, ook wel kasteelbank genaamd. Met opklapbare zijkanten, hoeken met messing knoppen. Afmeting: B 200 x H 80 x D 90 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine-opzetkast met klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 210 x 140 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast met één lade, afneembare kop en deuren. Met bronzen beslag. Afmeting: 215 x 180 x 58 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl gepolychromeerd slaapkamer ameublement. Bestaande uit bankje, twee stoelen en bijzettafel met albasten blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmetingen: 84 x 88 x 46 cm. / 90 x 35 x 46 cm. / ...
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met volle zuilen en messing beslag. Circa 1780 - 1800. Afmeting: 225 x 170 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze bureau, dubbelgebogen, met klauwpoten en bronzen beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 112 x 125 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid Duits beschilderd Barok bed met florale decors, Maria en vogels. Afmeting: 170 x 150 x 210 cm. In goede staat.
Mooi Frans damessecretaire met in het midden een klapdeurtje met spiegel en lade. 20e Eeuw. Notenhout gefineerd. Ingelegd met motieven en voorzien van leerinleg. Met messing beslag. Afmeting: 89 x 61 ...
Klein antiek eikenhouten Drents Louis Seize kabinet met verguld messing beslag. Circa 1800. Mooie patina. In zeer goede staat. Afmeting: 230 x 165 x 55 cm.
Eikenhouten Zuid-Hollands Louis Quinze kabinet met getoogde deuren en bronzen beslag. Circa 1760. Afmeting: 232 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Groot antiek Duits eikenhouten Neo Renaissance schrijfbureau met ranken, leeuwenkoppen en klauwpoten. Drie lades. Circa 1920. Afmeting: 81 x 87 x 184 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met zuilen, snijwerk en hekwerk. Circa 1890. Afmeting: 113 x 110 x 44 cm. In goede staat.
Engelse twee-delige boekenkast. Stijl-meubel. Kersenkleur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 207 x 95 x 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese houtgestoken hocker met marmerblad, klauwpoten en florale decor. Gecontourneerd blad. Afmeting: 58 x 65 cm ø. In goede staat.
Rozenhouten Franse-stijl vitrinekast met brons en beschilderd landschap met figuur. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 160 x 72 x 50 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse eikenhouten hangvitrinekast met gecontourneerde schappen. Afmeting: 102 x 122 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten kabinet met getoogde deuren, klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 176 x 55 cm. In goede staat.
Zes moderne chroom-stalen design stoelen met wit leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 60 x 57 cm. In redelijke staat. vochtplekjes op het leer.
Gave Hollandse wortelnoten porseleinkast met messing beslag. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 213 x 145 x 47 cm. In goede staat.
Bruine lederen Chesterfield 2-zits bank met koperen nagels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 95 x 154 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hoekkast met brons en beschilderd landschap met visser. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 64 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Louis Quinze kabinet met glasdeuren (later), klauwpoten en messing beslag. Afmeting: 250 x 175 x 60 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Quinze-stijl commode met intarsia, bronsbeslag en zwart-marmeren blad. Recentelijk professioneel gepolitoerd met schellak. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 85 x 45 cm...
Grote antieke Franse/Mechelse houtgestoken vitrine opzetkast met leeuwenkoppen en cherubijnkop. Afmeting: 265 x 160 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde historisme spiegel met ranken en vrouwengezicht. Eén beschadiging. Afmeting: H 115 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.
Vier notenhouten Barok stoelen met bruin-lederen bekleding. Italië. Renaissance-stijl. Met ranken en figuren. Afmeting: 52 x 125 x 54 cm. In goede staat.
Duitse antieke mahoniehouten vitrinekast met zijkanten van glas. Met schappen, snekken en snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 194 x 96 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten schrijfcommode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 100 x 125 x 60 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten klapcommode met etagieres, twee laden en origineel bronzen beslag. Met gebogen front en klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 78 x 86 x 46 cm. In goede staat.