Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startpreis 100 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

2 Delen kristal met zilver
Startpreis 80 EUR

Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...

4 Servetringen
Startpreis 90 EUR

Lot met vier servetringen, waarvan drie zilveren, 835/000, en een plated. 6 cm.

Broche en tiara, zilver/verguld
Ergebnis: 180 EUR

Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....

Gouden hanger in hartvorm met diamant
Startpreis 450 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...

Set met armband en collier
Ergebnis: 25 EUR

Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm

Zilveren tasje en portemonnee
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren tasje en portemonnee, rechthoekige tasje met een iets gecontourneerde beugel en een zilveren gevlochten tas met bolletjes, voorzien van ketting, 15x14cm, en een portemonnee met halfronde beug...

Zilveren dienblad
Ergebnis: 200 EUR

Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat

6 Zilveren lepels
Startpreis 170 EUR

Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat

J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen
Ergebnis: 225 EUR

Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Delfts blauw Fayence schaakspel
Ergebnis: 60 EUR

Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke vrijmetselaars bokaal
Ergebnis: 200 EUR

Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.

Swarovski Hert (247963)
Ergebnis: 60 EUR

Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.

Onduidelijk, Twee figuren bij mand
Ergebnis: 100 EUR

Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.

Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startpreis 160 EUR

Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Gouden rijring met diamant
Ergebnis: 225 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Startpreis 90 EUR

Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Tas met zilveren beugel
Ergebnis: 80 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...

Klok met zilveren front
Startpreis 450 EUR

Tafelklok met zilveren front, 925/000. Art Nouveau. Rechthoekig gecontourneerde massief mahonie tafelklok, met een Frans 8-daags stil uurwerk met echappement, voorzien van zilveren front bewerkt met a...

Groot boeddhabeeld
Ergebnis: 80 EUR

Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Gouden ring met kleurstenen en diamant
Ergebnis: 325 EUR

Kleine geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met 3 cabouchon geslepen stenen, peridot, granaat en amethist, gezet in een bloemvorm met aan één zijkant 6 kleine diamantjes in de band gezet. B...

Antieke bronzen buste
Startpreis 220 EUR

Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Ergebnis: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Zilveren armband met saffier
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat

2x Oude/antieke bronzen beeldjes
Ergebnis: 75 EUR

Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Collier met turkoois
Startpreis 25 EUR

Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.

6-delig plated servies
Ergebnis: 40 EUR

Prachtig antiek zes-delig plated koffie/thee servies. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Ergebnis: 50 EUR

Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat

12 Zilveren oestervorkjes
Ergebnis: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...

17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland
Ergebnis: 40 EUR

17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur, Vrouw in kleermakerszit
Ergebnis: 100 EUR

Erotisch bronzen figuur. Half naakte dame in kleermakerszit. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x ø 16 cm. In goede staat.

2x Engelse bisquit figuren
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.

Zilver vergulde camee hanger
Ergebnis: 60 EUR

Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat

John Company schaakspel
Ergebnis: 1.950 EUR

Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Choker met parels
Ergebnis: 40 EUR

Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat

Antiek bronzen figuur, 1920
Ergebnis: 60 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

3x Oude kinderkopjes
Startpreis 30 EUR

Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.

2x Antieke poppen
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.

Lot oud speelgoed
Ergebnis: 40 EUR

Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

6x Trix loks + tenders
Ergebnis: 255 EUR

Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.

W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer
Ergebnis: 50 EUR

W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands riviergezicht
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.

6 Zilveren lepels
Startpreis 200 EUR

Lot met zes zilveren lepels, diverse gehaltes, voorzien van een steel met spatelmodel, aan de voorzijde voorzien van een monogramgravure.MT.: o.a. Wilkens & Söhne, Bremen. 22cm. ca 418 gram. In goed...

4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startpreis 50 EUR

Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.

Max Liebermann, Illustraties
Startpreis 150 EUR

24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.

Zilveren naaigarnituur
Ergebnis: 80 EUR

Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.

10x Zilveren munten
Startpreis 60 EUR

Kavel met 10 zilveren munten Frankrijk, diverse condities

42x Zilveren munten
Ergebnis: 90 EUR

Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.

Ongesigneerd, Oosterse vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.

Russische School, Meisje met bloem
Ergebnis: 350 EUR

Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.

Gouden armband met robijn
Ergebnis: 1.100 EUR

Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...

Zilveren armband met malachiet
Startpreis 40 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat

3 Koralen colliers
Startpreis 90 EUR

Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...

2 Parfumflacons met zilver
Ergebnis: 100 EUR

Twee odeurflacons met zilver, 833/000. een ovaal geslepen flacon meet zilveren kraag en dop met graveerwerk. 3x2x9cm.en een cilindervormige flacon met slijpwerk met een zilveren dop met graveerwerk. E...

Gouden ring
Ergebnis: 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, rond model met matte lijnbewerking versierd met geslepen ovaaltjes. breedte 6 mm, ø 65. ca 6 gram. In zeer goede staat

19x Divers zilveren schepwerk
Ergebnis: 300 EUR

Lot met zilveren bestek, 19 delen, diverse modellen met diverse gehaltes. Totaal ca 943 gram. enkele delen voorzien van gravre. 12-22cm.

Tasje met zilveren beugel
Startpreis 40 EUR

Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat

Antieke Oosterse flacon met zilver
Ergebnis: 60 EUR

Antieke Oosterse flacon met opgelegde bloemen en vlinder. Met ongemerkt zilveren montuur en stop. Ingelegd met onder andere parelmoer. Het geheel in twee-delig lederen koordfoedraal met bewerkte vergu...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat

3 Zilveren sieraden
Ergebnis: 60 EUR

Lot met drie zilveren sieraden, 835/00, met een broche met een voorstelling, een opengewerkte hanger aan een collier en een schakelarmband met deels gezaagde schakels met gespsluiting. Totaal ca 75 gr...

Zilveren bonbonschaal
Startpreis 75 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...

Gouden armband
Ergebnis: 135 EUR

Geel- met witgouden armband, 585/000, met schakels in een rechthoekig gecontourneerde vorm, om en om, voorzien van pennen, bevestigd aan een carabijnhaak. Breedte 4,5mm. 18 cm. ca 4,5 gram. Gebruikssp...

Collier maansteen/amethist
Ergebnis: 90 EUR

Collier van maansteen en amethist met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van diskvormige maanstenen, ø7 mm, versierd met gefacetteerde amethistkralen, ø8mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting...

2 Zilveren bakjes
Startpreis 100 EUR

Twee zilveren bakjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met floraal bewerkte grepen, geplaatst op 3 gekrulde poten met ribben. 11x11x11x4,5cm. Totaal ca 128 gram. Iets gedeukt verder in goede staat

2 Delen antiek glaswerk met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...

6 Zilveren barokke vorken
Startpreis 200 EUR

Zes zilveren vorken, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor. 18 cm, MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ca 285 gram. Voorzien van monogramgravure. In goede staat

Versace horloge
Ergebnis: 200 EUR

Prachtig Versace dames horloge, model Crystal Gleam, met stalen kast, witte bewerkte wijzerplaat en saffier glas. Voorzien van twee donker azuur blauwe kristallen met een bijpassende leren band. De ba...

Plated mandje
Ergebnis: 40 EUR

Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm

Zilveren druivenschaar
Ergebnis: 40 EUR

Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.

Ring met amethist
Startpreis 90 EUR

Ring, 333/000, met een rechthoekig gecontourneerde kop bezet met een smaragdvormig geslepen amethist. Breedte 17 mm. ø 58 ca 4,2 gram. In goede staat

Zilver boekje Pompei
Ergebnis: 30 EUR

Doosje in de vorm van een boekje uit witmetaal met een geelmetaal. Ingelegd met een zilveren plaquette met maria met kind: B.V.DI POMPEI. 5x6x1,5cm. In goede staat

Karaf met zilveren montuur
Startpreis 40 EUR

Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...

6 Zilveren couverts
Ergebnis: 430 EUR

Zes zilveren couverts, 833/000, met tafelvork, -lepel en -mes met zilveren heft. Model Haags Lofje. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: V:1930. De lepels en vorken zijn voorzien v...

Brede zilveren armband
Ergebnis: 65 EUR

Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.

Collier van granaat met gouden slot
Startpreis 100 EUR

Collier van 4 rijen gefacetteerde glasgranaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, versierd met graveerwerk en voorzien van 2 geelgouden eindstukken. lengte 37 cm. In goede...

Lot zilver, soeplepel & vork
Ergebnis: 110 EUR

Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...

Gouden ring met diamant
Startpreis 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat

Zilveren armband met barnsteen
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren armband met barnsteen, 830/000. Armband met achtvormige schakels en 3 ovale schakels bezet met een cabouchon geslepen barnsteen. 10x14mm. Voorzien van een veeroog. 19 cm. ca 9,1 gram. In goed...

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, met achthoekige voet. 9x12cm. MT.: Arthur Mohrle, Schwabisch Gmund.

Mosa servies (wit)
Startpreis 30 EUR

Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.

2x Imari kastkommen
Startpreis 25 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.

8x Divers keramiek
Ergebnis: 90 EUR

Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.

Antiek theeservies + dienblad
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

Duits servies, Fürstenberg
Ergebnis: 275 EUR

Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...

Bronzen penning: XXV Aniversario del Banco Popular Argentino
Startpreis 50 EUR

Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.

Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startpreis 40 EUR

Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.

Cale ?, Boerderij
Ergebnis: 50 EUR

Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Oosters bidkleed, 228 x 85 cm.
Ergebnis: 60 EUR

Lang Oosters bidkleed met zeven coulissen. Afmeting: 228 x 85 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 275 x 190 cm.
Ergebnis: 190 EUR

Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 245 x 170 cm.
Ergebnis: 240 EUR

Groot oud Perzisch vloerkleed met floraal decor. In de kleuren: Oker, blauw en zwart. Afmeting: 245 x 170 cm. In goede staat.

Piet Klaase, Stal met koeien
Startpreis 50 EUR

Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.

Oude inheemse boog
Ergebnis: 15 EUR

Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.

Oude vergulde ponjaard
Ergebnis: 130 EUR

Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Gerold figuur, Papegaai
Ergebnis: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startpreis 40 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.