Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Schaapsherder met hond en schapen. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee delen kristal met zilver, een karaf en schaal versierd met geëtste florale bewerking. De schaal is voorzien van een zilveren beugel, 833/000, versierd met floraal graveerwerk. ø18x16cm. Karaf ø13...
Lot met vier servetringen, waarvan drie zilveren, 835/000, en een plated. 6 cm.
Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Set sieraden, armband en collier met meerdere rijen, in het midden voorzien van een agaatachtige steen, met blauw en groen tinten. 48 cm en 18 cm
Zilveren tasje en portemonnee, rechthoekige tasje met een iets gecontourneerde beugel en een zilveren gevlochten tas met bolletjes, voorzien van ketting, 15x14cm, en een portemonnee met halfronde beug...
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Delfts blauw Fayence schaakspel met Fayence figuren en houten schaakbord. Eén chip. Afmeting: 13 x 50 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kristalglazen vrijmetselaars bokaal met citadellen. Afmeting: 16 x ø 11 cm. In goede staat.
Swarovski kristallen hert (247963), uitgevoerd in helder kristal met gladde poten, zwarte neus en ogen. ca. 9x8,5cm. In goede staat met originele doos.
Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
Klaas Bernink 1984, nr. 82/150. 1913 - 1996. Twentse boerderij. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
Tafelklok met zilveren front, 925/000. Art Nouveau. Rechthoekig gecontourneerde massief mahonie tafelklok, met een Frans 8-daags stil uurwerk met echappement, voorzien van zilveren front bewerkt met a...
Oude/antieke Oosterse/Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Kleine geelgouden ring, 585/000, met kleurstenen. Ring met 3 cabouchon geslepen stenen, peridot, granaat en amethist, gezet in een bloemvorm met aan één zijkant 6 kleine diamantjes in de band gezet. B...
Antieke gesigneerde bronzen buste. Titel: Leed. Verdrietig meisje. Circa 1915. Door J. Hullbroeck. 1876 - ....... . Mooie patina. Afmeting: 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.
Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, verlopend in breedte met 7 opgesoldeerde chatons bezet met een saffier, ø 2,3 mm. De armband is voorzien van een bakslot met veiligheid. 19 c m. ca 19,8 gram. In goede staat
Twee kleine oude/antieke bronzen beeldjes. 20e Eeuw. Poedel + windhond. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.
Collier met turkoois gemaakt op staaldraad. Voorzien van kapitolstokje. Gelabeld: Claudia Roodheuvel lengte 53 cm. In goede staat.
Prachtig antiek zes-delig plated koffie/thee servies. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Lot met 3 zilveren miniaturen, 835/000, met een vrouw met kalf bij hek, een vrouw met juk bij pomp en een man met kar. 3x6x3cm, 3x5x3cm en 2,5x4x3cm. Totaal ca 63 gram. In goede staat
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
17e - 18e Eeuwse gravure. Kaart van Noord-Holland. Uitgegeven bij d' Erven J. Ratelband. Gravure op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.
Erotisch bronzen figuur. Half naakte dame in kleermakerszit. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse bisquit porseleinen figuren. Eén hand mist. Pootje hertje mist. Afmeting: 27 - 28 cm. In redelijke staat.
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
Kapitale van kamelenbeen gemaakt schaakspel met grote schaakstukken. Door John Company. Wortelnoten schaakbord met Indiase voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke poppen. Eén maal Duitse bad-pop. Eén maal celluloid pop, Oosters meisje, gemerkt Palltoy England. Afmeting: 24 - 41 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, diverse gehaltes, voorzien van een steel met spatelmodel, aan de voorzijde voorzien van een monogramgravure.MT.: o.a. Wilkens & Söhne, Bremen. 22cm. ca 418 gram. In goed...
Vier oude/antieke Japanse houtsnedes met signatuur, waarvan één op zijde. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 42 cm. In goede staat.
24 Mal farbige Max Liebermann Faksimiledrucke, Kunstverlag Charlottenburg. 17 Werken voorhanden, rest mist. Afmeting: H 51 x B 40 cm. In goede staat.
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Kavel met 42 diverse zilveren munten waaronder Nederlands Indië 10 cent en 25 Cent. Diverse condities en jaartallen.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Oosterse vrouw. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 45 x B 32 cm. In goede staat.
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden armband, 750/000, met robijnen. Brede gouden schakelarmband met gematteerde bewerking. Iedere schakel is voorzien van 2 klauwzetkasten bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 1,7 ...
Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Twee odeurflacons met zilver, 833/000. een ovaal geslepen flacon meet zilveren kraag en dop met graveerwerk. 3x2x9cm.en een cilindervormige flacon met slijpwerk met een zilveren dop met graveerwerk. E...
Geelgouden ring, 585/000, rond model met matte lijnbewerking versierd met geslepen ovaaltjes. breedte 6 mm, ø 65. ca 6 gram. In zeer goede staat
Lot met zilveren bestek, 19 delen, diverse modellen met diverse gehaltes. Totaal ca 943 gram. enkele delen voorzien van gravre. 12-22cm.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Antieke Oosterse flacon met opgelegde bloemen en vlinder. Met ongemerkt zilveren montuur en stop. Ingelegd met onder andere parelmoer. Het geheel in twee-delig lederen koordfoedraal met bewerkte vergu...
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Lot met drie zilveren sieraden, 835/00, met een broche met een voorstelling, een opengewerkte hanger aan een collier en een schakelarmband met deels gezaagde schakels met gespsluiting. Totaal ca 75 gr...
Zilveren bonbonschaaltje, 833/000, rond gezaagd model in biedermeier stijl met beugel. Voorzien van een kunststof blauw binnenbakje. ø11x12cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, jl.: W: 1931. I...
Geel- met witgouden armband, 585/000, met schakels in een rechthoekig gecontourneerde vorm, om en om, voorzien van pennen, bevestigd aan een carabijnhaak. Breedte 4,5mm. 18 cm. ca 4,5 gram. Gebruikssp...
Collier van maansteen en amethist met geelgouden sluiting, 585/000. Collier van diskvormige maanstenen, ø7 mm, versierd met gefacetteerde amethistkralen, ø8mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting...
Twee zilveren bakjes, 925/000, driehoekig gecontourneerd met floraal bewerkte grepen, geplaatst op 3 gekrulde poten met ribben. 11x11x11x4,5cm. Totaal ca 128 gram. Iets gedeukt verder in goede staat
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Zes zilveren vorken, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor. 18 cm, MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ca 285 gram. Voorzien van monogramgravure. In goede staat
Prachtig Versace dames horloge, model Crystal Gleam, met stalen kast, witte bewerkte wijzerplaat en saffier glas. Voorzien van twee donker azuur blauwe kristallen met een bijpassende leren band. De ba...
Verzilverd bonbonmandje ovaal gezaagd model met floraal decor geplaatst op gekrulde pootjes, Hooijkaas, Schoonhoven. 18x10x9cm
Fraaie zilveren druivenschaar, 833/000, met getorste bewerking en grepen met parelrand. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten, jl.:i1893. 15 cm. ca 86 gram. In zeer goede staat.
Ring, 333/000, met een rechthoekig gecontourneerde kop bezet met een smaragdvormig geslepen amethist. Breedte 17 mm. ø 58 ca 4,2 gram. In goede staat
Doosje in de vorm van een boekje uit witmetaal met een geelmetaal. Ingelegd met een zilveren plaquette met maria met kind: B.V.DI POMPEI. 5x6x1,5cm. In goede staat
Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...
Zes zilveren couverts, 833/000, met tafelvork, -lepel en -mes met zilveren heft. Model Haags Lofje. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: V:1930. De lepels en vorken zijn voorzien v...
Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.
Collier van 4 rijen gefacetteerde glasgranaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale geelgouden sluiting, 585/000, versierd met graveerwerk en voorzien van 2 geelgouden eindstukken. lengte 37 cm. In goede...
Lot zilver, 833/000 met een grote soepsleef, Haags Lofje, MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:G:1916, 26 cm en een serveervork, voorzien van een getorste steel en blad versierd met floraal graveerwerk, ...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Brede ring met over elkaar lopende banden, waarvan er één bezet met 2 rijen met 25 diamantjes. breedte 7 mm. ø 55 ca 6,2 gram. In goede staat
Zilveren armband met barnsteen, 830/000. Armband met achtvormige schakels en 3 ovale schakels bezet met een cabouchon geslepen barnsteen. 10x14mm. Voorzien van een veeroog. 19 cm. ca 9,1 gram. In goed...
Zilveren kandelaar, 835/000, met achthoekige voet. 9x12cm. MT.: Arthur Mohrle, Schwabisch Gmund.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met florale decor en bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: 7,5 x ø 15,6 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees Imari porseleinen kastkommen. Floraal/goud decor. Eén haarlijn + chip. Eén chip. Afmeting: 14,5 - 15 cm ø. In redelijke staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Duits Fürstenberg servies met ranken en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 2 kannen, suiker/melk set, 7 ontbijtborden, 7 grote borden, 7 soepborden, 6 eierdoppen, 7 kop + schotels, 2 ka...
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lang Oosters bidkleed met zeven coulissen. Afmeting: 228 x 85 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch vloerkleed met floraal decor. In de kleuren: Oker, blauw en zwart. Afmeting: 245 x 170 cm. In goede staat.
Piet Klaase. 20e Eeuw. Stal met koeien. Lithografie op papier. Afmeting: H 37 x B 50 cm. In goede staat.
Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.
Oude vergulde (marine) ponjaard. Parada dolk. Gemerkt E.F. Hofster - Solingen. 20e Eeuw. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.