Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
6x Fam. Rose kop+schotels 6013
6x Fam. Rose kop+schotels

Ergebnis:

1.305 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Woelig 6237
Colenbrander Ram vaas Woelig

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Grote Chinese blauw/witte kom 6153
Grote Chinese blauw/witte kom

Ergebnis:

17.000 EUR

Verkauft
Antieke Chinese bloempot 6010
Antieke Chinese bloempot

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Grote oude Chinese vaas 6370
Grote oude Chinese vaas

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Zeskleur 6245
Colenbrander Ram vaas Zeskleur

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Oude/antieke Chinese celadon waterbak 6205
Oude/antieke Chinese celadon waterbak

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
3x Chinese kopjes, 19e eeuw 6092
3x Chinese kopjes, 19e eeuw

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
5x Chinees porselein 6078
5x Chinees porselein

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Kang Xi klapmuts kom 6026
Kang Xi klapmuts kom

Ergebnis:

320 EUR

Verkauft
18e Eeuwse druivenschotel 6022
18e Eeuwse druivenschotel

Ergebnis:

305 EUR

Verkauft
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels 6012
6x 18e Eeuwse Kang Xi kop en schotels

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6006
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel 6003
Grote 18e eeuwse Chinese Familie Verte schotel

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Antieke Chinese kom 6495
Antieke Chinese kom

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Chinees Familie Rose bord 6472
Chinees Familie Rose bord

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Grote Chinese vaas 6400
Grote Chinese vaas

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Chinese Familie Rose dekselvaas 6381
Chinese Familie Rose dekselvaas

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes 6327
2x 18e Eeuwse Chinese kopjes

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram schaal Sprong 6235
Colenbrander Ram schaal Sprong

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40 6185
Colenbrander Ram vaas Om en Om 40

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Chinese Familie Rose schotel 6142
Chinese Familie Rose schotel

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
4x Antieke Chinese kop & schotels 6080
4x Antieke Chinese kop & schotels

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Lot 18e eeuws Chinees porselein 6079
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Chinese vaas 6050
Chinese vaas

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6644
4x Diverse Hummel figuren van Goebel

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
3x Diverse Hummel figuren van Goebel 6643
3x Diverse Hummel figuren van Goebel

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
4x 18e Eeuwse Imari borden 6622
4x 18e Eeuwse Imari borden

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw 6579
Chinese theebus, 18e - 19e eeuw

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden 6559
2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
4x Antieke Chinese kopjes 6483
4x Antieke Chinese kopjes

Ergebnis:

65 EUR

Verkauft
Antiek theeservies, 1900 6464
Antiek theeservies, 1900

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
2x Antieke Chinese vaasjes 6455
2x Antieke Chinese vaasjes

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
2x Chinese vazen 6454
2x Chinese vazen

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
2x Imari dekselpotten 6385
2x Imari dekselpotten

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
Prachtige Familie Verte penselenpot 6373
Prachtige Familie Verte penselenpot

Ergebnis:

2.300 EUR

Verkauft
Villeroy en Boch visservies 6332
Villeroy en Boch visservies

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Antieke Chinese celadon vaas 6321
Antieke Chinese celadon vaas

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
3x Chinese schotels 6312
3x Chinese schotels

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
3x Capucijn kop+schotels 6301
3x Capucijn kop+schotels

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel 6276
Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Lot Chinees porselein (4x) 6274
Lot Chinees porselein (4x)

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
7x Oude Chinese borden 6268
7x Oude Chinese borden

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram schaal landelijk 6247
Colenbrander Ram schaal landelijk

Ergebnis:

435 EUR

Verkauft
2x Rosenthal beeldjes 6239
2x Rosenthal beeldjes

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas 6238
Colenbrander Ram vaas

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram schaal Sprong 6234

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Colenbrander Ram vaas Teer + doos 6233
Colenbrander Ram vaas Teer + doos

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6212

Ergebnis:

330 EUR

Verkauft
9 Diverse Chinese borden 6204
9 Diverse Chinese borden

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas 6202
Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Chinese Familie Rose vaas 6085
Chinese Familie Rose vaas

Ergebnis:

2.200 EUR

Verkauft
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels 6035
9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
6x Antiek Chinees porselein 6034
6x Antiek Chinees porselein

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6009
5x 18e Eeuws Chinees porselein

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Paar Colenbrander Ram vazen 29 6008
Paar Colenbrander Ram vazen 29

Ergebnis:

1.800 EUR

Verkauft
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom 6001
Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6647

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
7x Diverse Hummel figuren van Goebel 6646
7x Diverse Hummel figuren van Goebel

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
4x Diverse Hummel figuren van Goebel 6645

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
5x Diverse Hummel figuren van Goebel 6642
5x Diverse Hummel figuren van Goebel

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Lot antiek Chinees porselein (10x) 6615
Lot antiek Chinees porselein (10x)

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
7x Divers oud/antiek porselein 6613
7x Divers oud/antiek porselein

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Lot Meissen porselein (4x) 6602
Lot Meissen porselein (4x)

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
4x Antieke Chinese borden 6566
4x Antieke Chinese borden

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
6x 18e Eeuwse Chinese schotels 6536
6x 18e Eeuwse Chinese schotels

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Oude Chinese vaas 6534
Oude Chinese vaas

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Chinese Yixing trekpot 6523
Chinese Yixing trekpot

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Lot Chinees porselein (4x) 6510
Lot Chinees porselein (4x)

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
3x Empire vaasjes 6503
3x Empire vaasjes

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Lot Chinees porselein (6x) 6490
Lot Chinees porselein (6x)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3x Chinese vazen 6484
3x Chinese vazen

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel 6468
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
2x Chinese borden 6452
2x Chinese borden

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
10x Chinees porselein 6450
10x Chinees porselein

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
4x 18e Eeuwse Chinese papborden 6436
4x 18e Eeuwse Chinese papborden

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Lot antiek porselein, Chinees/Japans 6435
Lot antiek porselein, Chinees/Japans

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Oude Capodimonte piedestal 6433
Oude Capodimonte piedestal

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
45x Antieke borden (divers) 6426
45x Antieke borden (divers)

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm. 6375
Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Oude Chinese celadon wijncup 6361
Oude Chinese celadon wijncup

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
5x 18e Eeuws Chinees porselein 6358

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Chinese celadon ribvaas 6357
Chinese celadon ribvaas

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
18e Eeuws Chinees schenkkannetje 6343
18e Eeuws Chinees schenkkannetje

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Lot Delfts (6x) 6330
Lot Delfts (6x)

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel 6329
3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
18e - 19e Eeuwse Chinese kom 6326
18e - 19e Eeuwse Chinese kom

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
6x Oud/antiek Chinees jade 6309
6x Oud/antiek Chinees jade

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
3x Antieke Chinese borden 6303
3x Antieke Chinese borden

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Oude Chinese vaas 6272
Oude Chinese vaas

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Oude Chinese vaas 6262
Oude Chinese vaas

Ergebnis:

275 EUR