Diese Webseite verwendet Cookies

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Plazuid Gouda theeservies 6331
Plazuid Gouda theeservies
Startpreis 20 EUR
2x Imari kastkommen 6626
2x Imari kastkommen
Startpreis 25 EUR
4x Antieke Satsuma sierborden 6638
4x Antieke Satsuma sierborden
Startpreis 25 EUR
9x Delfts blauwe Fayence 6220
9x Delfts blauwe Fayence
Startpreis 30 EUR
Delfts blauw miniatuur kaststel 6225
Delfts blauw miniatuur kaststel
Startpreis 30 EUR
4-Delig antiek miniatuur kaststel 6393
4-Delig antiek miniatuur kaststel
Startpreis 30 EUR
2x Familie Verte borden 6477
2x Familie Verte borden
Startpreis 30 EUR
2x Keramiek, Vaas/bierpul 6586
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startpreis 30 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6627
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startpreis 30 EUR
4x Antiek Chinees porselein 6632
4x Antiek Chinees porselein
Startpreis 30 EUR
Mosa servies (wit) 6635
Mosa servies (wit)
Startpreis 30 EUR
3x Ingelijst Chinees porselein 6595
3x Ingelijst Chinees porselein
Startpreis 35 EUR
2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startpreis 40 EUR
Lot Engels keramiek (4x) 6130
Lot Engels keramiek (4x)
Startpreis 40 EUR
2x Antiek Delfts Fayence, 1930 6224
2x Antiek Delfts Fayence, 1930
Startpreis 40 EUR
6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startpreis 40 EUR
Lot Chinese bloempotjes 6397
Lot Chinese bloempotjes
Startpreis 40 EUR
11x Chinees porselein 6404
11x Chinees porselein
Startpreis 40 EUR
Antieke bierpul (aardewerk) 6434
Antieke bierpul (aardewerk)
Startpreis 40 EUR
5x Japans porselein 6481
5x Japans porselein
Startpreis 40 EUR
2x Chinese vazen 6548
2x Chinese vazen
Startpreis 40 EUR
3x Antieke tazza's 6569
3x Antieke tazza's
Startpreis 40 EUR
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915 6577
6x Antiek Duits Jugendstil porselein, 1915
Startpreis 40 EUR
6x Duits porselein 6578
6x Duits porselein
Startpreis 40 EUR