Twee terracotta (gietklei) schaakspelen. Met middel eeuwse-stijl schaakstukken. Afmeting: 14 x 47 x 47 cm. / 18 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Zeldzame Italfama schaakset met metalen figuren houtbelijmd + marmeren ingelegd schaakbord. Octagonaal. Afmeting: 15 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Kameelbenen schaakspel met marmeren ingelegd schaakbord. Olifant decor. Octagonaal. Afmeting: 14 x 71 x 71 cm. In goede staat.
Groot keramieken schaakspel met middeleeuwse Engelse figuren. Handbeschilderd. Met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 20 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Groot houtgesneden Italiaans gepolychromeerd schaakspel met wortelnoten schaakbord. Afmeting: 23 x 64 x 64 cm. In goede staat.