Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren kop & schotel
Startpreis 80 EUR

Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.

2 Goebel paters
Startpreis 65 EUR

2 Porseleinen paters (monniken) van Goebel Duitsland. 1x Drankfles van een staande pater, hoofd met kurk kan er af ca. 1964. 1x Bierpul in de vorm van een pater ca. 1960 Cond.: G

Comtoise
Startpreis 40 EUR

Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G

Kristallen karaf + 3 glazen
Ergebnis: 10 EUR

Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G

Glaasje
Kein Mindestpreis

Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G

Frans pendulestel
Startpreis 650 EUR

Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U

Bouilleklok
Startpreis 450 EUR

19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G

Memory ring WG
Startpreis 1.500 EUR

Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.

T. Eling
Startpreis 120 EUR

T. Eling, olieverf op linnen, Azalea tulpen 40x50cm. Cond.: U

Corneille, zeefdruk 103/250
Startpreis 120 EUR

Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G

Ring GG parel
Startpreis 750 EUR

Ring GG 750/000 met een zeer fijne Zuidzee parel 14 mm.,Ø55, 16gr.

Aquarel, Parijs
Startpreis 25 EUR

B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G

Menage set
Startpreis 325 EUR

Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U

Blue Mountain, vaas
Startpreis 25 EUR

Aardewerken sculptuur van een grote aardewerken schenkkan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aardewerk ...

Blue Mountain, 3 delen
Startpreis 35 EUR

3 Aardewerken sculpturen van een ijsbeer (6x10x5cm.), zeehondje (8x17x10cm.) en een eendje(15x9x6cm.) Beelden zijn afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden...

Blue Mountain, zwaantje
Startpreis 25 EUR

Aardewerken sculptuur van een schaaltje in de vorm van een zwaan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aar...

Franse pendule ca. 1880
Startpreis 480 EUR

Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.

Vuurvergulde Franse pendule
Startpreis 2.000 EUR

Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.

Negerpop, Nr. 134
Ergebnis: 105 EUR

Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R

Schilderij, stilleven
Startpreis 40 EUR

Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje

5 Grotere Perzen
Startpreis 70 EUR

6 Delen ivoor en/of been
Startpreis 40 EUR

Kavel van 6 delen antiek ivoor en/of been. O.a; messenleggers, tand, bok, palm en armband ca. 8cm. Cond.: G

3 x Gemengde techniek ongesigneerd
Startpreis 35 EUR

3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U

Freek van de Berg, havengezicht
Ergebnis: 800 EUR

Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U