Zilveren kop & schotel, Frans gekeurd ca. 1880 835/000 131gr.
2 Porseleinen paters (monniken) van Goebel Duitsland. 1x Drankfles van een staande pater, hoofd met kurk kan er af ca. 1964. 1x Bierpul in de vorm van een pater ca. 1960 Cond.: G
Comtoise, model wandklok met gongslag 20e eeuw, slinger ontbreekt 47x37x17cm. Cond.: G
Kristallen karaf (22xø13cm.) met 3 kristallen likeurglaasjes (9,5xø5cm.) 20e eeuws. Cond.: G
Geribt oud kristallen vaasje (draadglas) met verzilverd voetje ca. 1900, 1 chipje 12xø6cm. Cond.: G
Frans pendulestel met twee kaarsenkandelaars Luois Seize 1870-1880. Met vuurvergulde ornamenten en slinger gemerkt L.P. Japy en CIE. 40x23x11cm. Cond.: U
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Diamant baquette memory ring WG 750/000 rondom bezet met 56 diamant-baquettes 2.21 ct.,TW/VSI, Ø58, 5.1 gr.
Corneille '97 Nr. 103/250, zeefdruk op papier, "Unique" 14,5x21cm. Cond.: G
B. Buer, gouache op papier, "Rue des Marchand" 13,5x34cm. Cond.: G
Zilveren menage set,4-delig, met origineel blauw binnenglas, empire stijl,rustend op 4 pootjes 925/000 Cond.: U
Aardewerken sculptuur van een grote aardewerken schenkkan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aardewerk ...
3 Aardewerken sculpturen van een ijsbeer (6x10x5cm.), zeehondje (8x17x10cm.) en een eendje(15x9x6cm.) Beelden zijn afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden...
Aardewerken sculptuur van een schaaltje in de vorm van een zwaan. Beeld is afkomstig van aardewerk fabriek "Blue Mountain" te Canada (1947 - 2004). Deze stonden bekend om de prachtige groen/zwarte aar...
Franse pendule ca. 1880, Empire stijl. Wit marmer met gepolijst messing uurwerk. Goedlopend.
Vuurvergulde Franse pendule gedragen op 4 kogelvormige pootjes. Orpheus op het uurwerk leunend. rechter zijkant met anker en hoorn. Goedlopend uurwerk H.: 36cm.
Genummerd 134, papier-mache lichaam. Boven 2 porseleinen tanden en bruine slaapogen. Originele kleertjes en schoentjes L.: 60cm. Cond.: R
Gesigneerd Dickz, olieverf op linnen, vaas met bloemen 60x90cm. Cond.: r met scheurtje
Kavel van 6 delen antiek ivoor en/of been. O.a; messenleggers, tand, bok, palm en armband ca. 8cm. Cond.: G
3 x Gemengde techniek op papier, ongesigneerd, dorpsgezichten 19x24cm. Cond.: U
Freek van de Berg (Amsterdam 1918 - Laatste der Fauvisten), gouache op papier, Franse haven 50x66cm. Cond.: U