Zilveren peper & zout stel met glazen binnenbak, voorzien van een sierrand 925/000 H.: 12cm. Cond.: G
Zilveren rammelaar, Duitsland, met benen heft, zeer mooi bewerkt 25gr. 16cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 verguld met schakelmotief. 13.8 gr., 62 cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld, bezet met een lapis steen,6.8 gr.,ø 66cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.
Zilveren ring 925/000 bezet met granaat en markasietjes, 8.9 gr. ø63 cm.
Ring zilver verguld bezet met een zwarte diamant 1 ct.(met diamantpas) ø63 cm.
Mooie zilveren flacon met afbeeldingen 835/000 215gr. H.: 14,5cm. Cond.: U