Staande smeedijzeren Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen 21e eeuw. 160x32cm. Cond.: U
Antieke eiken pastoorskast 18e eeuw Gelderland met mooie patina. Klein formaat, origineel slot en mooie binnenkant 184x55x137cm. Cond.: G
Decoratieve spiegel in empire stijl,midden 20e eeuw, kunststof lijst verguld.125x69cm.
Oud Chinees mahoniehouten klaptafeltje met koperen losse bladen. Bewerkt 20e eeuw ø64cm. Tevens een los bewerkt messing diendblad 20e eeuw 51x27x2cm. Cond.: G
Massief eikenhouten Engels tin buffet 20e eeuw. Naar voorbeeld van 17e eeuws buffet. Onder met twee deuren en twee lades 180x123x48cm. Cond.: G
Oud kamerscherm gesigneerd J.M. '77. Beschilderd met aan de ene zijde landschappen en aan de andere zijde Art-Deco achtige kleurrijke beschildering 171x183x4cm. Cond.: G