Albertus Verhoesen (Utrecht 1806 - 1881), olieverf op linnen, "Paardestal van de cavalerie" gedateerd 1863. Voorstellend 3 paarden met kippen, hond en cavalerist. Zeldzame voorstelling 45x34cm. Cond.:...
Henry Schouten (1857 -1927 Gent), olieverf op linnen, landschap met vee 60x46cm. Cond.: U
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, ploegende paarden 48x34cm. Cond.: U
Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941), olieverf op linnen, boslaan 36x40cm. Cond.: U
Johannes Weiland (Vlaardingen 1856 - 1909 Den Haag), olieverf op linnen. Bekend interieurschilder, schilderijen werden veel naar Engeland en USA geexporteerd in de 19e eeuw. Betreft een zeer mooi uitg...
Han Veneman (1939 - 1991 Almelo), olieverf op linnen, fantasiefiguren 35x30cm. Cond.: U
Paul Cremer (1923 Goldbach-Kall), olieverf op paneel, landschap met windmolen 40x50cm.
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, drenkende kalfen 45x35cm. Cond.: U
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1908), olieverf op linnen, plasgezicht met boerderij 40x80cm. Cond.: U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam. Schilderij bevindt zich in originele ongereinigde staat 100x80cm. Cond.: U
Leon Schulman (Hilversum 1851 - 1943 Duitsland), olieverf op paneel, verso aan de Uorn te Loosdrecht 1893 28x20cm. Cond.: G
H. van Voorthuijsen begin 20e eeuw, olieverf op linnen, havengezicht met brug 55x61cm. Cond.: U
Juan Soler, Spanje 20e eeuw, olieverf op linnen, stadsgezicht met flanerende dames en koets 30x40cm. Cond.: U
Ben Viegers (1886 Den Haag - 1947 Nunspeet), olieverf op linnen, dorpsstraatje 30x40cm. Cond.: U
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, boomklever 25x27,5cm. Cond.: G
Heinrich Martin Krabbe (Londen 1868 - 1931 Amsterdam), diverse musea, olieverf op paneel, koffiemalen 25x37cm. Cond.: G
G. Pijnaert 1e helft 20e eeuw (Belgische school), olieverf op linnen, boerenhoeve aan het water 50x60cm. Cond.: U
Oene Romkes de Jongh (Makkum 1812 - 1896 Amsterdam), olieverf op linnen. Erg geliefde schilder uit de 19e eeuw. Nam als voorbeeld vaak schilderijen van A. Eversen en C. Springer. Nu verzameld door zij...
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Meppel), olieverf op linnen, koe langs de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Louis van der Pol, olieverf op paneel, strandgezicht in de stijl van de Haagse school 30x40cm. Cond.: G
Adriaan Herman Gouwe 1917 (Alkmaar 1875 - Tahiti 1965), diverse musea, olieverf op linnen, kleine beschadiging 45x35cm. Cond.: R
Gesigneerd Anton Mauve, aquarel op papier, duinlandschap met schapen en herder 53x37cm. Cond.: U
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen, gezicht op Blaricum 75x49cm. Cond.: U
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965), olieverf op paneel, bomschuiten lossen de vangst 29x19cm. Cond.: G
Francois Albert Mooij (Haarlem 1884 - 1968 Baarn), olieverf op linnen, markt in parijs 116x68cm. Cond.: U
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, boerderij met vrouwtje 50x60cm. Cond.: U
Engelse gravure uit 1877 van "The London Fine Art Association", gravure op papier 63x41cm. Cond.: R
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: U
Acryl op linnen
Imre Giszinger (Oostenrijk 1895 - 1935), olieverf op paneel, stilleven met porselein 11x12,5cm. Cond.: G
Willem van Schijndel (geb. 1952), Acryl op linnen, "The Unusual Kiss", ooit verkocht voor Fl. 9.000,00. 120x130cm. Cond.: U
Evert Moll (1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, panorama Rotterdamse haven met driemaster 24x14cm. Cond.: U
Gesigneerd Diemers 1948, olieverf op paneel, vrouw met kind bij spinnewiel 78x53cm. Cond.: U
Philippe Swyncop (1878 -1949 België), olieverf op linnen, mondaine dame 40x50cm. Cond.: U
J.H. Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), aquarel op papier, landschap met vrouwtje bij avond 25x17cm. Cond.: U
Evert Rabbers (1875 Hengelo - Enschede), olieverf op paneel, landschap met Twentse boerderij 35x26cm. Cond.: U
Ongesigneerd portret van een jongeman 17e-18e eeuws, olieverf op paneel 38x56cm. Cond.: M
Cor Noltee (Den Haag 1903 - 1967 Dordrecht), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en aardewerk 70x60cm. Cond.: G
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "Apres la pluie" 60x80cm. Cond.: U
C.T.Schültz (Düsseldorf 1915), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 100x60cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 30-er jaren(W.J. Butner?), olieverf op linnen, Sint Nicolaas kerk en Schreierstoren
50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, meisjesportret met hond 32x36cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, interieur met sexy dame 60x90cm. Cond.: U
M. Wulf ca. 1900 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met berkebomen en figuren 48x73cm. Cond.: U
M. Wulf ca. 1900 (Duitse school), olieverf op linnen, landschap met berkebomen en dorp op de achtergrond 48x73cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht 30x40cm. Cond.: U
Onduidelijke signatuur,Stilleven met aardewerk 30e jaren Art deco olieverf op linnen 45 bij 55 cm. Cond. U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
2 Engelse prenten van W. Sherwin met kledingsdracht van het Engelse koningshuis, prent op papier 51x41cm. Cond.: U