Scharnier creolen WG750/000,met briljanten 0.40ct. TW/IF, gesign.L.Wittwer 17.9 gr.
Ring WG750/000,ø54 met briljanten en diamantcarrees,1.0ctW/VS. voormalige verk.prijs €2820.-
Heren zakhorloge RG 585/000 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding, 99.8 gr.
Heren zakhorloge RG 585/000, 3 gouden deksels, wijzerplaat met seconden aanduiding.89.8 gr.
Bloedkoraal snoer 3-strengs, L 43cm.,met gouden slot waarop een bloedkoraal.
Kavel diversen,hanger GG met een rooktopaas,5.5gr.,ring GG 18krt,ø56 .met een robijn , 10.1gr.en een zilveren ring.
Ring GG 585/000 met 7 zeer donkere ametist navettes en 8 briljanten 0.16 ct.,
W/SI, Ø53, 4.2 gr.
Tahiti parel collier met kogelsluiting WG 585/000,Tahiti barok parels 8-12 mm.,L.49 cm.
Zilveren vestzakhorloge, savonette, sleutel en glas ontbreken
Zilveren zakhorloge ca. 1875 ,J.B. Yabsley London, snek. sleutel ontbreekt
Zilveren zakhorloge ca. 1880, snek, ankergang secondenwijzer,sleutel ontbreekt
Zilveren Jugendstil armband ingelegd met barnsteen 20-er jaren 925/000 Cond.: G
Massief zilveren gourmetschakel armband,31.8 gr.L. 21 cm.
5 Delen djkoja zilveren sieraden (Azië) 20e eeuw 12x12cm. Cond.: G
2 Dames polshorloges; 1x mechanisch, merk: Prisma goedlopend.. 1x in zilveren en gouden kast, opwindveer defect. ca. 1900, moet gereinigd worden
Zilveren zakhorloge met zilveren ketting 800/000 ca. 1900. Functionerend ø4,3cm. Cond.: G
Heren polshorloge jaren 60 met dag-, datum-, en secondenaanduiding. Merk: Lanco Zwitserland, type: Pacific Automatic. Vierkante zwaar vergulde kast (goudgemerkt). Goed werkend.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte ametist 10.8 gr., ø57 cm.
Herenring zilver 925/000 verguld, met een wapen afbeelding (leeuw)en mooi bewerkte zijkanten.12.4 gr., ø69 cm.
Ring zilver 925/000,verguld bezet met een zirkonia, 5.8 gr., ø63 cm.
Ring zilver 925/000,verguld,bezet met een blauwtopaas,ø62 cm.,3.7 gr.
Zegelring zilver 925/000 verguld bezet met onyx en een diamantje,8.2 gr.,ø66 cm.
Zegelring zilver 925/000 verguld, met een tijgeroog, 5.9 gr., ø 66cm.
Ring zilver 925/000 verguld, met een echte citrien, 9.9 gr., ø55 cm.