Twee armbanden. 925/000, met kleurstenen. Eén armband zilver verguld voorzien van lichtblauwe stenen en één armband met witte en groene stenen. Beiden voorzien van bakslot met veiligheid. ca 33 gram. ...
Zilveren armband en manchetknopen met barnsteen, 835/000, armband met 7 ovale schakels met barnsteen en manchetknopen met vierkante barnstenen. 22 mm breed, lengte 19 cm. Manchetknoop 20x15mm. ca 34,1...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met koekoek in huisje decor. Twee borden gaaf, rest lichte randschade met schilfers. Afmeting: Ø 26 - Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws zilveren miniatuur haardtang met getorste poten en een draairing. Vermoedelijk Mr. Maria Breda Amsterdam. Circa 1750. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/goud decor. Bodemmerk. Eén chip bovenrand. Afmeting: H 57 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Familie Rose, floraal, chips. Queng Lung, floraal, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 24 cm. In matig/redelijke staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel. Gepolitoerd. Afmeting: 79 x 40 x 83 cm. In zeer goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse palissanderhouten pastoorskast. Rankenkast met kussens. Uitneembaar, met lade en schappen. Afmeting: 187 x 165 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 4 zakhorloges, met witmetaal en zilver. Een horloge met roestschade en een horloge mist glas. In redelijk goede staat
Lot met diverse horloge en zakhorloge kastbeschermers. Lot met 8 polshorloges, merk o.a. Seiko, Junghans en Pontiac.
Twee Chinees porseleinen vazen met draken en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kopjes met kippen decor en tekst. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 8 cm. / 3,8 x ø 8 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten dekenkist met monogram en datering 1709. Kerfsnede. Met origineel slot. Afmeting: 85 x 68 x 155 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast met schappen. Uitneembaar. Circa 1870. Afmeting: 184 x 121 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten naaitafel met rondom 'wip wap' en floraal intarsia, lade en wolhouder. Circa 1860. Afmeting: 71 x 37 x 53 cm. In goede staat.
Twee zeldzame fijn gedecoreerde Chinees porseleinen borden met kruisiging decor/emaille floraal decor. Afmeting: ø 23,9 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren Art Deco vleesvorkje met twee-zijdig fraai bewerkte steel. Afmeting: L 13,5 cm. Mr. C. Begeer-Utrecht. Circa 1900. En een 835/000 zilveren zuurvork met gecontourneerde gegraveerde ste...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met langwerpige hangers met witgouden element. Lengte 38 mm. ca 2,4 gram. In goede staat
Collier van getrommelde barnstenen bevestigd aan een double bolsluiting, met matte bewerking. 59 cm. breedte 16 mm. ca 65,7 gram. In goede staat
Zilveren armband, ring en hanger, 925/000, met barnsteen. Armband met 5 ovale stenen, 19 cm, een ovale broche met zilveren rand en barnsteen, 20x28mm, en een ring met floraal decor. ø 54. Totaal ca 2...
Collier van ovale barnstenen, donker en licht, verlopend in grootte, 6x7/15x20mm, voorzien van een zilveren sluiting. 60 cm. ca 30,1 gram. In redelijk goede staat
Vier zilveren sieraden met barnsteen. een slangcollier met een driehoekig gevormde hanger met barnsteen, een broche met een barnsteenn in bloemvorm en 2 ringen. Diverse gehaltes. ca 33 gram. In goede ...