Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J. Messe, Stadsgezicht
Ergebnis: 50 EUR

J. Messe. Duitse School. Stadsgezicht met lantaarn bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Chinees rolschilderij, Eenden
Startpreis 50 EUR

Oud/antiek Chinees rolschilderij. Gesigneerd. Eenden. Gouache op zijde. Afmeting: H 165 x B 53 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startpreis 25 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

Russische koekoeksklok
Startpreis 30 EUR

Houten Russische koekoeksklok met bakeliet. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 22 x 12 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Portret jachthond
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Portret jachthond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 23 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Ergebnis: 110 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

2x Imari schotels ø 31 cm.
Startpreis 150 EUR

Twee mooie grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels. Gecontourneerd. Met vlinder/vleermuizen en goud decor. Afmeting: ø 31 cm. In goede staat.

Zilveren horloge, Bernarnd Piot
Startpreis 100 EUR

Zilvren dameshorloge, 925/000, merk Bernard Piot, met een vierkante kast, 2x2cm, en een strakke zilveren band. Quarts, werkend. ca 17cm. totaal gewicht 57 gram. In goede staat

Antieke Schwarzwalder klok, 1840
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Duitse Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat. Circa 1840. Afmeting: 38 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Gouden oorstekers met saffier en diamant
Startpreis 600 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant en saffier. Oorstekers in een bloemvorm, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier en daaromheen een rand met trapezium geslepen diaman...

Gouden armband met smaragd en zirconia
Ergebnis: 800 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met smaragd en zirconia. Armband bezet met 22 ovaal gefacetteerde smaragd met daartussen zirconia's. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 4 mm. lengte 19 cm. totaa...

Antieke terracotta reliëf tegel
Ergebnis: 70 EUR

Antieke religieuze terracotta reliëf tegel. Jezus bij vrouw met waterput. Circa 1880. Monogram P.W. Afmeting: 40 x 42 x 6 cm. In goede staat.

3x Oude Chinese werken op zijde
Startpreis 30 EUR

Drie oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 x B 30 cm. In goede staat.

M.C. Middelhoek, Fries dorpsgezicht
Startpreis 40 EUR

M.C. Middelhoek. 1898 - 1986. Fries dorpsgezicht met koeien in weiland. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 35 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1890
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse messing pendule. Circa 1890. Historisme. Met beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Charles Dix thermometer-pendule, 1840
Ergebnis: 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten Charles Dix thermometer-pendule met florale intarsia en plated wijzerplaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 42 cm. In zeer goede st...

Zilveren koektrommel & onderzetter
Startpreis 850 EUR

Zilveren koektrommel met onderzetter, 833/000, Rechthoekige koektrommel met scharnierend deksel voorzien van parelrand, MT.: J.W. Spiegeler, Amsterdam, jl.: u: 1871 met winkelmerk: H.W.v. Loon. Geplaa...

4x Japanse porseleinen schotels
Ergebnis: 100 EUR

Vier antieke Japans porseleinen schotels met figuren in rijtuigen decor. Met blindstempel + bodemmerk. Afmeting: 24,5 x ø 37 cm. In goede staat.

Schotel met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Schaal met slijpwerk en geschulpte rand voorzien van een zilveren beugel, deels getorst, met parelrand.ø24x19cm. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam, Zeist,...

Zilveren bak met cloissonee
Ergebnis: 800 EUR

Fraaie zilveren suikerbak met hengsel, 84 zolotniks, 875/000, versierd met cloissonne bewerking. Voorzien van vergulde binnenbak. ø12x15cm. ca 300 gram. Cloissonne iets beschadigd, verder in goede sta...

Vuurvergulde Empire pendule
Startpreis 1.750 EUR

Perfecte vuurvergulde bronzen Empire pendule. Lectura met marmeren basement. Door Barbier Rue Greneta No. 31 a Paris. Afmeting: 34 x 30 x 12 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Startpreis 600 EUR

18e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met bewegende vadertje tijd (automaat). Achtdaags-uurwerk met datum en seconden aanduiding. Gesigneerd Costen Kirkham. Afmeting: H 217 cm. In goede staat.

Gouden ring met baguette diamanten
Startpreis 1.300 EUR

Wit- met geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een deel van de band in witgoud en een deel geelgoud bezet met een diagonale rail met baguette geslepen diamanten, totaal ca 0,37 ct. Breedte r...

A. van Gilst, Schelpenvisser op strand
Ergebnis: 80 EUR

Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Schelpenvisser op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24,5 x B 30,5 cm. In goede staat.