Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

44. Aprilveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 125 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model met ribbewerking. Voorzien van gravure aan de binnenzijde van het deksel; Diaconen der Spaansche Kapel, nu H. Theresia's Kerk aan F.J.Duinstee bij de 25...

13 Delen hotelzilver
Ergebnis: 60 EUR

Lot hotelzilver. 20e Eeuw. 13 Delen. Onder andere: Dessertschalen, koffie + theekannen. Afmeting: 10 - 22 cm. In goede staat.

Lot zilveren ringen
Startpreis 80 EUR

Lot met 7 zilveren ringen, 925/000, met gekleurde stenen. Diverse modellen. ca 79 gram In goede staat

3 Zilveren sieraden met onyx
Startpreis 40 EUR

Drie zilveren sieraden met onyx, 925/000, een bandring met ronde zetkast en een onyx, een ovale ring met onyx en een collier met hanger voorzien van een vierkante hanger. totaal ca 33,1 gram. In goede...

Spaanse tafel
Ergebnis: 110 EUR

18e - 19e Eeuwse Spaanse kastanjehouten tafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 60 x 76 x 73 cm. In goede staat.

Antieke spiegel
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize-stijl spiegel met opgezette rozetten. Afmeting: H 51 x B 34 cm. In redelijk/goede staat.

Tafeltje met 18e eeuwse tegels
Ergebnis: 150 EUR

Eikenhouten tafel met twaalf stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren. Beschadigingen. Afmeting: 55 x 46 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bloementafel
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse Franse bloementafel met intarsia en brons. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 43 x 33 cm. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startpreis 190 EUR

Zilveren roomstel, 800/000, met een melkkan en suikerpot, met ribben voorzien van florale bewerking en geplaatst op 4 bewerkte gekrulde poten. De suikerpot is voorzien van een ovaal deksel met floraal...

Zilveren tabaksdoos
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met guilloche graveerwerk aan de bovenzijde en een lijnen bewerking aan de onderzijde. Aan de binnenzijde van het deksel staat een gravure: S.A...

Geelgouden oorstekers met citrien
Startpreis 180 EUR

Geelgouden oorstekers, 750/000, met citrien. Gouden oorstekers met een ronde zetkast bezet met een cabouchon geslepen citrien. ø oorknop 8 mm. ca 2,0 gram. Winkelverkoopprijs € 449,-. Nieuw

Engelse wastafel
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Ergebnis: 80 EUR

835/000 Zilveren Empire strooilepel met fraaie ajour gezaagde bak en steel met dubbele filetrand. Mr. R.A. Verlegh-Breda. Anno R 1826. Afmeting: L 14 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Statenbijbel met zilverwerk
Startpreis 700 EUR

Statenbijbel voorzien van zilverwerk, 833/000. Statenbijbel met zilveren hoekelementen, een dubbele slot en draaghaken met ketting. jl.: h:1867. 18x12x7cm. In goede staat

Zilveren brandewijnkom
Startpreis 250 EUR

Zilveren brandewijnkom, 833/000, met lobben en hamerslag, geplaatst op een ovale voet. Voorzien van grepen met drakenkoppen. MT.: P.Heerens & zn, Schoonhoven, jl.: c: 1962. 19x11x9cm. ca 140 gram. In ...

Art Deco bijzettafel
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: H 66 x ø 65 cm. In goede staat.

Wortelnoten naaitafel
Ergebnis: 95 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.

Barok vitrinekast
Ergebnis: 1.200 EUR

19e Eeuwse wortelnoten Barok vitrinekast met rijke florale intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 220 x 170 x 45 cm. In goede staat.

Lederen opsta-stoel
Ergebnis: 425 EUR

Bruin-lederen opsta-stoel met electrische bediening. Voorzien van zware aluminium voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 73 x 82 cm. In goede staat.

Hollandse naaitafel, Willem III
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.

Bloedkoraal collier
Startpreis 250 EUR

Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden bolsluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm. In goede...

Armband van bloedkoraal met gouden slot
Startpreis 150 EUR

Armband van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen kleine bloedkoralen, ø 3mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 3 koralen, voorzien van 2 rechthoekige eindstukke...

4 Antieke Madonna figuren
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke bisquit porseleinen Heilige figuren. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 13 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren Russische thorapointer
Startpreis 375 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotniks, 875/000, versierd met bladdecor, kandelaar en edelsteen, bekroond met een kroon met filigrain bewerking. 31 cm. ca 65 gram. Iets gedeukt verder in goede staat.

3 Zilveren auto's
Ergebnis: 250 EUR

Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat

2x Vergulde bijzettafel
Ergebnis: 100 EUR

Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Startpreis 60 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, met kaasdragers, een bank en een man met vat. 6x4x2cm, 5x2,5x4cm en 3,1x2,6x3,5cm. totaal ca 63 gram. In goede staat

Antieke pronk vertico, 1890
Ergebnis: 250 EUR

Antieke notenhouten pronk vertico met etages, spiegels, volle zuilen en snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 205 x 110 x 40 cm. In goede staat.

Gouden collier en hanger met rookkwarts
Ergebnis: 425 EUR

Roségouden collier met hanger, 585/000, met rookkwarts. Fijn ankercollier met daaraan een hanger met een kussenvormig geslepen rookkwarts, 11x11mm. Grootte 18x11mm. lengte 50 cm. totaal ca 6,0 gram. Z...

Gouden ring met rozenkwarts
Ergebnis: 1.000 EUR

Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.

Gouden oorstekers met diamant
Startpreis 90 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000 met diamant. Hartvormige oorstekers met markiesvormig deeltje aan de onderzijde met een briljant geslepen diamanten, totaal 2 x 0.02 crt si. ø 12 mm totaal ca 3.5 gram. ...

Zilveren theepot op comfoor, 1888
Ergebnis: 400 EUR

Fraaie zilveren theepot op comfoor, 833/000. Theepot versierd met canelures op ronde voet met parelbewerking. Voorzien van een deksel met parelrand en houten knop. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, j...

Eiken Barok secretaire
Startpreis 250 EUR

Hollands eikenhouten gebogen Barok secretaire met bronzen beslag. Circa 1780. Afmeting: 110 x 55 x 100 cm. In goede staat.

Set muranoglas met goud
Startpreis 150 EUR

Set sieraden met goud, 585/000, en muranoglas. Set met een collier en armband met diskvormige muranoglazen kralen, ø 18mm, met tussen de kralen gouden bollen, ø 6mm, voorzien van een sierlijk geelgoud...

Spiegel met console
Ergebnis: 150 EUR

19e Eeuwse vergulde halspiegel met console, driekwart Korinthische zuilen en kroon. Bijgeschilderd. Blad mist. Afmeting: H 251 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafel, Willem III
Ergebnis: 300 EUR

Hollandse 19e eeuwse Willem III naaitafel met intarsia in blad. Vogel op tak. Onder blad vakverdeling. Afmeting: 74 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Jade hanger
Startpreis 80 EUR

Fraaie jade hanger, rond gecontourneerd model met snijwerk van o.a. Chinese tekens en vissen. ø 29 mm. Voorzien van hangeroog.

Zilveren kleine kan
Ergebnis: 170 EUR

Zilveren espresso kannetje, 833/000, bolmodel voorzien van parelrand, een los deksel met een knop in de vorm van een bloem. Deuk aan de zijkant. 18x10x9cm. MT.: Cornelis van Baaren, Schoonhoven jl.:C:...

Gestoken Schwarzwalder kapstok
Ergebnis: 300 EUR

Duitse Schwarzwalder kapstok met edelhertenkop gesneden, glazen ogen en bokkepoten. Gewei ingekort. Afmeting: 27 x 85 x 52 cm. In goede staat.

Indonesisch schaakspel
Ergebnis: 140 EUR

Indonesisch houtgestoken (teak) schaakspel met olifanten poten en snijwerk op blad. Blad is omkeerbaar tot schaakspel. Houder met schaakstukken onder blad. Afmeting: 50 x 75 x 70 cm. In goede staat.

Oude Hummel figuur, Nr. 87
Ergebnis: 50 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Jongen met cake en hond. 1935 - 1945. Nr. 87. Afmeting: H 14,5 cm. In zeer goede staat.

Zilveren soezenmand
Ergebnis: 315 EUR

Handgemaakt zilveren soezenmand, 900/000, rond model met gezaagde bewerking geplaatst op een ronde ring. Met grepen gemaakt uit voluten. Voorzien van restauratie. 30x24x14cm. ca 515 gram. In goede sta...

Zilveren kovsch
Startpreis 2.500 EUR

Zilveren kovsch, 84 zolotniks, voorzien van vergulding, deels met emaille versiering in wit grijs en rood. 14x7x7cm. ca 147 gram. In zeer goede staat

Empire secretaire, 1820
Ergebnis: 265 EUR

Hollands mahoniehouten Empire secretaire met mooi binnenleven en origineel messing ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 159 x 100 x 51 cm. In goede staat.

Eiken onderstuk
Startpreis 500 EUR

17e - 18e Eeuws Hollands eikenhouten onderstuk. Renaissance met smeedijzeren beslag. Slot later. Met leeuwenkoppen. Afmeting: 112 x 167 x 57 cm. In goede staat.

18e-19e Eeuwse vitrinekast
Ergebnis: 500 EUR

Twee-delige 18e - 19e eeuwse Hollandse beschilderde vitrine-opzet-kast. Vurenhout. Sloten vervangen. Afmeting: 174 x 73 x 26 cm. In goede staat.

Witgouden horloge met diamanten
Startpreis 900 EUR

Witgouden horloge, 750/000, met diamanten. Dameshorloge met een ronde kast, ø 18mm, voorzien van een lunette bezet met singlecut geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,61 ct. Merk...

3x Chinese borden, 18e eeuw
Ergebnis: 100 EUR

3x 18e Eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor in coulissen. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Keramieken figurengroep in 18e eeuwse klederdracht
Ergebnis: 70 EUR

Keramieken figurengroep. Man met luit op bank naast vrouw, in 18e eeuwse kledij. Genummerd. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 23 x 17 cm. In goede staat.

3x Antiek porselein/aardewerk
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal antiek porselein/aardewerk. Bestaande uit: 19e eeuwse Chinese gemberpot. Delftse Fayence schotel, gemerkt, chip. Chinees Kang Xi bord, gelijmd. Afmeting: 15 - 28 cm. In matig/goede staat.

Japanse houtsnede
Startpreis 40 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.

Imari knobbelvaas
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 31 x ø 14 cm. In goede staat.

Imari tafellamp
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen tafellamp met brons verguld basement. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke Engelse tabakspot Charles Dickens
Ergebnis: 200 EUR

Grote antieke Engelse gepolychromeerde terracotta tabakspot. Charles Dickens. Genummerd. Minimale chips. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Gietijzeren tuinbank
Ergebnis: 750 EUR

Grote gietijzeren tuinbank met wapen en kerktoren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 80 x 140 cm. In goede staat.

2x Plateel, Vazen
Startpreis 140 EUR

Twee antieke Hollandse plateel vazen. De Duif - Den Dolder. Circa 1920. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.

2x Platelen vazen
Startpreis 200 EUR

Twee grote antieke Hollandse polychroom platelen vazen. De Duif, Den Dolder. Circa 1910. Chips onderrand. Afmeting: H 31 x Ø 18,5 cm. In redelijk/goede staat.

Empire chiffoniere
Startpreis 1.000 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire chiffoniere met bronzen vergulde kariatiden, origineel beslag en bronzen plaquette. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 128 x 104 x...

Louis Seize vitrine opzetkast, 1780
Startpreis 1.200 EUR

Duitse notenhouten Louis Seize vitrine opzetkast. Marquetterie gelegd met bandintarsia. Gepolitoerd. Circa 1780. Afmeting: 202 x 127 x 61 cm. In zeer goede staat.

Antieke Gouda plateel bloempot, 1915
Startpreis 140 EUR

Grote antieke Gouda plateel bloempot met floraal decor. Circa 1915. Beschadigingen. Afmeting: 22 x ø 30 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Delftse Fayence schotel
Startpreis 150 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met floraal decor. Gemerkt A.J. v/d B. Afmeting: ø 35 cm. In goede staat.

Antieke Hollandse wandtegels, divers
Ergebnis: 50 EUR

Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In matig/redelijk/goede staat.

17e Eeuwse Hollandse wandtegel
Ergebnis: 45 EUR

17e Eeuwse dikke Hollandse wandtegel met afbeelding van infanterist met speer. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.

Witgouden armband
Startpreis 1.100 EUR

Elegante witgouden armband, 585/000, breed model met baksteenschakels in het midden en langs de randen voorzien van 2 banden met vossenstaartschakels. Met bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. lengte ...

Miniatuur Friese staartklok
Ergebnis: 80 EUR

Kleine antieke eikenhouten miniatuur Friese staartklok. Circa 1910. Mechanisch uurwerk. Eén spiegel mist. Afmeting: 48 cm. Verder in goede staat.

Chinese schaal
Ergebnis: 350 EUR

Platte Chinees porseleinen schaal met gevlekte glazuur. Cassis-blauw. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.

Art Deco staande klok
Ergebnis: 110 EUR

Duitse Art Deco Bauhaus Pfeilkreuz staande klok. Eikenhout met palissander en chroom. Halfuur-slag op acht gongstaven. Circa 1930. Afmeting: H 195 cm.

3 Delig Frans pendule stel
Ergebnis: 150 EUR

Drie-delig Frans wit marmeren pendule stel met verguld brons. Circa 1880. Louis Seize stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 - 41 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Ergebnis: 150 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1820. Afmeting: 145 cm. In zeer goede originele staat.

2 Zilveren kandelaren
Startpreis 900 EUR

Een stel zilveren kandelaren, 800/000, rococo stijl. Versierd met floraal getorst decor. Geplaatst op poten gemaakt uit voluten. 12x12x29cm. Totaal ca 860 gram. In goede staat

Lotje Chinees porselein (9x)
Startpreis 100 EUR

Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...

Zilveren schaal
Startpreis 300 EUR

Zilveren schaal, 833/000, ovaal gecontourneerd model met een opgesoldeerde filetrand. De schaal is voorzien van een hamerslag bewerking. MT.: C.F.Wewer Schoonhoven jl.:T:1929. 31x23x7,5cm. ca 420 gram...

Antieke Amerikaanse wandklok, 1910
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Amerikaanse wandklok met intarsia. Circa 1910. Afmeting: 84 cm. In goede staat.

3-Delig Frans klokkenstel, 1880
Startpreis 240 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met trommelaar pendule. Circa 1880. Compositie metaal, bronskleurig, met grijs-marmeren basement. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 - 39 ...

Gouden fantasiering met diamant
Startpreis 1.260 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met diamant en robijn. Massieve bolle ring met een railzetting bezet met 3 ovaal gefacetteerde robijnen, totaal ca 0,68 ct, en 14 prinses geslepen diamanten, totaal ca 0,35 c...

Antieke Franse kolomklok
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Franse Louis Philippe kolomklok met intarsia, floraal. Wijzerplaat beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm.

Engelse hoodklok
Startpreis 350 EUR

18e - 19e Eeuwse Engelse vurenhouten hoodklok met wekkerwerk. Ankergang. Joh. Fiaston Detworth. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Schwarzwalder klok
Startpreis 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderij-klok. Achter-glas voorstelling. Geornamenteerde lijst. Circa 1860. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

5x Aardewerk/porselein
Ergebnis: 25 EUR

Lot aardewerk/porselein. Bestaande uit: Drie antieke Majolica schotels met floraal decor. Genummerd. Circa 1900. Eén dekseldoos met figuren, tweede helft 20e eeuw. Eén lampenvoet. Duitsland. Circa 193...

7x Fayence borden
Startpreis 40 EUR

Zeven 19e eeuwse polychrome Fayence borden. Enkele chips. Afmeting: ø 22 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Duitse vazen
Startpreis 80 EUR

Twee witte Duitse porseleinen vazen met floraal decor. Eén maal Kaiser. Eén maal Rosenthal Studio Line. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 - 36,5 cm. In goede staat.

5x Antieke kastkommen
Ergebnis: 80 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen kommen met haan decor + Chinees teken. Afmeting: 5,5- 17 cm ø. In goede staat.

Dresden lamp
Ergebnis: 40 EUR

Duitse Dresden porseleinen tafellamp met bloemenmeisje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Antieke reiswekkers
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Franse messing reiswekkers. Circa 1900 - 1920. Moeten worden nagekeken. Afmeting: H 9 - 12 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Franse vergulde bronzen pendule. Beschadiging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede staat.

2x Franse bloempotten + schotels
Ergebnis: 90 EUR

Twee 19e eeuwse Franse gemerkte handbeschilderde porseleinen bloempotten met onderschotels. Diverse blindmerken + goud decor. Afmeting: H 17 x ø 18 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
Ergebnis: 180 EUR

Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden Plato heren horloge
Startpreis 350 EUR

Geelgouden horloge, 585/000, met fixoflex band met goud. Plato horloge met een ronde kast, ø 32 mm, met cremekleurige wijzerplaat voorzien van datumaanduiding. Mechanisch, werkend. Bevestigd aan een r...

Bowlpot met zilveren dop
Startpreis 90 EUR

Bowlpot met onderschotel en deksel met zilveren knop versierd met parelranden, 833/000. ø20x36cm. In goede staat

J. Reckerd +L.J. Jensen, Bloem + Fruitstilleven
Ergebnis: 150 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde aquarellen. Stillevens. L.J. Jensen, 1842, restauratie. J. Reckerd Jr., 1850. Stillevens met bloemen en fruit. Aquarellen op papier. Afmeting: 27 - 42 cm. In redelijk/goede...

3 Grote lots met diverse edelstenen
Ergebnis: 90 EUR

Één lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas. Één lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot. En één lot met 2x 50 ct ...

Grote zilveren ring met kleurstenen
Startpreis 50 EUR

Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...

Zilveren blad
Startpreis 500 EUR

Prachtig zilveren presenteerblad, 833/000, met graveerwerk. Vierkant gecontourneerd blad op 4 gekrulde poten met een rand met aculadevorm en voorzien van floraal graveerwerk. De onderzijde van het bla...

Gouden ring met baguette diamanten
Startpreis 1.300 EUR

Wit- met geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een deel van de band in witgoud en een deel geelgoud bezet met een diagonale rail met baguette geslepen diamanten, totaal ca 0,37 ct. Breedte r...

Gouden slavenband met diamant
Ergebnis: 1.300 EUR

Elegante geelgouden slavenband, 585/000, met diamanten. Gouden slavenband, voorzien van scharnier, klemsluiting en veiligheden, bezet met een rij met 7 briljant geslepen diamanten, 7x0,09 ct VVSI/TW. ...