Diese Webseite verwendet Cookies

44. Aprilveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 23. April 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden oorknoppen met granaat
Ergebnis: 50 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat

Granaatarmband met gouden sluiting
Startpreis 90 EUR

Armband met 2 rij granaat, ø 9,5 mm, bevestigd aan een geelgouden rond gecontourneerde sluiting met bewerking en granaat. ø slot 14,5mm. lengte 19 cm. In goede staat

Suikerpot met zilver
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren reukbal met haak
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren reukbal, 800/000, opengewerkte bol met draken, pauwen en floraal gezaagd decor. Voorzien van haak. ø 6cm. ca 67 gram. In zeer goede staat

Zilveren collier met breidoppen
Ergebnis: 50 EUR

Zilveren collier, 835, met breidoppen. Jasseroncollier met daaraan 2 breidoppen met gelobde bewerking. lengte 70 cm. ca 22,6 gram. In goede staat