Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine ronde oorknoppen met een getorste rand, voorzien van een gefacetteerd granaatje, één iets beschadigd. ø5,5 mm. ca 1,1 gram. In goede staat
Armband met 2 rij granaat, ø 9,5 mm, bevestigd aan een geelgouden rond gecontourneerde sluiting met bewerking en granaat. ø slot 14,5mm. lengte 19 cm. In goede staat
Zilveren reukbal, 800/000, opengewerkte bol met draken, pauwen en floraal gezaagd decor. Voorzien van haak. ø 6cm. ca 67 gram. In zeer goede staat
Zilveren collier, 835, met breidoppen. Jasseroncollier met daaraan 2 breidoppen met gelobde bewerking. lengte 70 cm. ca 22,6 gram. In goede staat