Jan holtrop. 1917 - 1995.Boeren bij paard en wagen graan aan het oogsten. Olieverf op linnen. Afmeting: 51x 81 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen Familie Rose rijstkommen met floraal/draken/voorwerpen decor. Drie-delig. Twee soorten + bodemmerk. Afmeting: 11 x ø 10 cm. In goede staat.
Fraaie grote zilveren bierpul, 830/000. zogenaamde Humpen, versierd met een brede rand met fantasie knerren patroon, geplaatst op 3 poten met gekroonde leeuwen leunend op een bal. Voorzien van een sc...
Zilveren trekwagen, 925/000, met gezaagde venster voorzien van luiken, versierd met krullen en voluten. Met los deksel. Geplaatst op 4 wielen. 35x13x20cm. Totaal ruim 2000 gram. In zeer goede staat.
Jacob H. Maris. 1837 - 1899. Haagse School. Riviergezicht met rietsnijder in boot. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 35 cm. In goede staat.
Witgouden oorstekers, 750/000, met diamant en saffier. Oorstekers met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,32 ct, gezet in een 8 poot-chaton, met daaronder een ovaal cabouchon geslepen saffier,...
Fraai zilveren koffieservies, 833/000, 5 delig met een koffie- en theekan, een melkkan, een suikerpot en lepelvaas, ovaal gevormd met geschulpt motief. Voorzien van houten grepen en knoppen. MT.: Gerr...
Chinees porseleinen familie rose kom met floraal decor en bodemmerk. 7,4x14,7Ø in goede staat.
Zeldzaam Spaans/Italiaans? Renaissance reiskabinet met vele lades achter het deurtje. 'Cabinet de voyage'. Origineel beslag en sloten. Circa 1650 - 1700. Palissander met ebbenhout gefineerd. Dik finee...
Twee grote Franse bronzen Charles Dix kaarskandelaren met rondom vergulde putti. Twee kleurig, goud/groen. Circa 1840. Afmeting: H 68 cm. In zeer goede staat.
Grote chinees porseleinen vaas met figuren en floraal decor in sung stijl. 39.5x14.5Ø in goede staat.
Roségouden ring, 585/000, met rozenkwarts. Bolle ring met een kussenvormig geslepen rozenkwarts, 11x11mm. ø 59. ca 7,6 gram. Nieuwprijs ca €1400,-. Zo goed als nieuw.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Circa 1920. Windhond op Perzisch kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant met een oud slijpsel. Ring met een zilveren kop bezet met 6 diamanten met een oud slijpsel, in de vorm van een gekroonde traan. breedte 12mm. ø53 ca 1,8 gram. In...
Witgouden ring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Ring met een rechthoekig gefacetteerde tanzaniet, 1,95 ct, gezet in een vierpootchaton met aan weerskanten voorzien van een briljant geslepen diamant...
Grote antieke bronzen buste door Spilliaert. Boeren meisje. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Bijzondere zilveren presenteerschaal met 6 bakjes, alleen voorzien van oude Spaanse munten. Ronde gehamerde schaal op ronde voet met 6 haakjes met bakjes en 2 grepen met voluten en rasterdecor. 34x29x...
Zeer grote Chinees porseleinen bloempot met rondom Chinese figuren en Chinese tekens. Afmeting: H 22 x ø 45 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt A.P.K. 18e - 19e Eeuw. Eén vaas gelijmd + kleinere randschades. Afmeting: 25 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop. 1904. 1858 - 1928. Vissersvrouwen op de kade. Potlood op papier. Afmeting: H 15,5 x B 15 cm. In goede staat.
Carl Eugen Mulertt. 1869 - 1963. Vissersboot met vissers op Katwijkse strand. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen Louis Seize skelet pendule onder glazen stolp. Circa 1800. Warnier a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 38 cm. (zonder stolp). Afmeting: ...
Groot 19e eeuws vijf-delig Chinees porseleinen kaststel met figuren bij vazen decor + vier tekens bodemmerk. Eén smalle vaas haarlijn binnenkant vaas. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies 1883-1966 getiteld: wasdag achter de teerstoof. Aquarel op papier 70x50 cm in goede staat.