Twee bronzen boekensteunen met zwart marmeren basement. Zittende beren. 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 17 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse heilige bijbel met platen. G. Doré. Uitgave A. Thieme - Arnhem. Afmeting: 9 x 30 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
W. van Smorenburg. 1878 - 1918. Pendant. Twee Hollandse plasgezichten met figuren. Circa 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: H 11 x B 15 cm. In goede staat.