Lot met 4 zilveren ringen met parels, tijgeroog, amethist en zirconia's. Diverse gehaltes. totaal ca 35 gram. In goede staat
Twee grote Japanse cloisonne vazen met floraal/vogel decor. Met bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 x Ø 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: 11,5 x 16 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met Chinese godheden in de wolken decor rondom. Bodemmerk. Afmeting: H 37 x ø 21 cm. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Zilveren schaal, 925/000, in de vorm van een peper. ca 414 gram. 42x9x2,5cm. In goede staat
Geelgouden horloge, 585/000, met double band. Oud horloge met een ronde kast met een gefacetteerde rand, aan de achterzijde voorzien van een guilloche bewerking met schild en sterren. ø27mm. Bevestigd...
Geelgouden Baume Mercier horloge, 585/000, met een gevlochten verlopende band. Horloge met een ronde kast, ø 16 mm, met gevlochten band, 6-8,5mm, klein stukje mist bij aanzet van de kast. lengte 17,5c...
Twee maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Porseleinen penselenvaas met rozen decor + bodemmerk. Bewerkte kom, materiaal ?. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte maanvaas met figuren in landschap en bloemen decor. Afmeting: 46 x 30 x 8 cm. In goede staat.
Kleine Joodse zilveren beker, 84 zolotniks, klein model versierd met graveerwerk. ø4x4,6cm. ca 24,1 gram. In goede staat
Antieke Chinese Banko Earthenware trekpot met vogel/bloem decor. Afmeting: 9 x 16 x ø 11,5 cm. In goede staat.
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Bolle witgouden ring pavé bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,32 ct. VSI. Breedte 6 mm. ca 5,00 gram. ø 54. Winkelverkoopprijs € 3950,-. Nieuw
Zes maal jade uit China. Onder andere: Amuletten, armband. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen blauw-witte octagonale vaas met steur/floraal decor. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Achtkantige twee-deurs teakhouten vitrinekast met facet geslepen glas en houtgesneden schaakstukken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 187 x 88 x 88 cm. In goede staat.
Zilveren brandewijnkom versierd met floraal decor en een gekroond cartouche. Voorzien van horizontale grepen met putti. 25x12x8cm. gerestaureerd aan de voet. ca 241 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen en parelmoerkralen met geelgouden bolsluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen en 9 parelmoerkralen, ø 10 mm, met gladde geelgouden bolletjes. Lengte 78 cm. In goede...
Metalen 30-er jaren spaar-wekkerklok. Functie niet getest. Afmeting: 17 x 15 x 5 cm. In goede staat.
Wortelnoten met eiken Art Deco tafelklok met chroom. Circa 1935. Afmeting: 22 x 38 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Circa 1800. Mooie originele patina. Afmeting: 139 cm. In goede staat.